O kurde UNIA

Wiecie co sie osttnio stalo w Mediach powiedzieli ze Polska moze stracicx Miliardy jak nie sporzadzi czegos dla UNI wiec po co wchodzilismy co sadzicie ? :arrow: :arrow:

Odpowiedzi: 11

Nakładka pisze, Nakładka zmienia, Nakładka się nudzi...

Ej, Nakładka_XP tu są tematy, w których moźesz się wykazać:http://www.centrumxp.pl/forum/search.php?search_id=unanswered

POWODZENIA...
Gagman
Dodano
01.11.2003 20:59:01
Jakbyś drake popatrzył dobrze to moźe dojrzał byś iź nakładka treść posta a takźe tytuł topicu zmieniał juź kilka razy. A ton uwagi EL_NINO jest spowodowany pierwszą wersją topica, który był więcej niź beznadziejny. Trochę pomyśl, zanim coś napiszesz, zwłaszcza iź to pierwszy Twój post. No chyba źe byłeś tu juź w innym wcieleniu... :wink:
aligator
Dodano
01.11.2003 12:49:51
OK :D
drake
Dodano
01.11.2003 12:45:28
drake:
obywatele admini więcej tolerancji !!!
bo stajecie się co najmniej nudni !!!

Moźe i tak, ale pobędziesz tutaj dłuźej to moźe zmienisz zdanie, jak zobaczysz, źe jeden czy kilku urzytkowników zakłada lub pisze durne posty tylko poto źeby napić sobie licznik. Poprostu chcemy źeby tu był porządek.
drake:
to forum jest dla ludzi nie dla was !!!!

To juź jest przejaw dyskryminacji, to źe jesteśmy ufoludkami to nie znaczy źe się moźna z nas nabijać, i nas prześladować :mrgreen:
SLAY3R
Dodano
01.11.2003 12:40:25
obywatele admini więcej tolerancji !!!
bo stajecie się co najmniej nudni !!!
to forum jest dla ludzi nie dla was !!!!
a moźe sie mylę ???
drake
Dodano
01.11.2003 12:33:43
Ja wogóle jestem chyba przeciw uni internet albo stanieje albo zdroźeje duźo i wogóle moi koledzy niemcy jak weszli do uni to batonik gdy kosztowałam 1,50zł to teraz 1 euro czyli 4,60zł boźe zdzierstwo totalne
pbartek
Dodano
29.10.2003 21:56:21
Pawek:
EL NINO:
Posluchaj uwaznie kolego.
Jezeli nie potrafisz sie przystosowac do warunkow tu panujacych, to po prostu nie wchodz na to forum a nikt po Tobie nie bedzie plakal. Twoje glupie uwagi nie wiadomo do czego sie odnoszace nikogo nie interesuja i nikt nie zamierza ich dluzej tolerowac. Przestan wiec zasmiecac forum bezuzytecznymi i bezsensownymi postami, bo od tej pory nie beda one tolerowane. Jezeli nie dostosujesz sie do tego ostrzezenia po prostu zablokuje Ci konto.

Traktuj to powaznie.


Juź to mówiłem parę dni temu odnośnie paru userów, ale nikt mnie nie słuchał.


Drogi Pawku, następnym razem Twoje cenne uwagi nam juź nie umkną, co zaowocuje zapewne większym porządkiem na forum :wink: :lol: :lol:
aligator
Dodano
25.10.2003 21:58:22
EL NINO:
Posluchaj uwaznie kolego.
Jezeli nie potrafisz sie przystosowac do warunkow tu panujacych, to po prostu nie wchodz na to forum a nikt po Tobie nie bedzie plakal. Twoje glupie uwagi nie wiadomo do czego sie odnoszace nikogo nie interesuja i nikt nie zamierza ich dluzej tolerowac. Przestan wiec zasmiecac forum bezuzytecznymi i bezsensownymi postami, bo od tej pory nie beda one tolerowane. Jezeli nie dostosujesz sie do tego ostrzezenia po prostu zablokuje Ci konto.

Traktuj to powaznie.


Juź to mówiłem parę dni temu odnośnie paru userów, ale nikt mnie nie słuchał.
Pawek
Dodano
25.10.2003 21:55:00
Kurde co sie dzieje na forum nie było mnie dwa dni a to jakies dziwne posty
pbartek
Dodano
25.10.2003 20:20:03
Nakładka_XP:
co tozaforumsmieszne jest
daj spokoj nakladka bo to niema sensu takie gadanie
gieras
Dodano
25.10.2003 18:20:43
Posluchaj uwaznie kolego.
Jezeli nie potrafisz sie przystosowac do warunkow tu panujacych, to po prostu nie wchodz na to forum a nikt po Tobie nie bedzie plakal. Twoje glupie uwagi nie wiadomo do czego sie odnoszace nikogo nie interesuja i nikt nie zamierza ich dluzej tolerowac. Przestan wiec zasmiecac forum bezuzytecznymi i bezsensownymi postami, bo od tej pory nie beda one tolerowane. Jezeli nie dostosujesz sie do tego ostrzezenia po prostu zablokuje Ci konto.

Traktuj to powaznie.
EL NINO
Dodano
25.10.2003 18:10:04
Nakładka_XP
Dodano:
25.10.2003 18:00:08
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1