Numerowanie stron w Word XP – problem

Witam, nigdy nie tworzyłem w miare skomplikowanych dokumentów, no i teraz pojawił mi się problem, z którym nie mogę sobie poradzić. W dokumencie z konieczności zastosować musiałem wiele podziałów na sekcje, poniewaź czasem stosuje na cęści strony układ dwukolumnowy. Nadając numeracje nadaje się ją dla poszczególnych sekcji. W następnych sekcjach chce wybrać kontynuacje numeracji z poprzedniej sekcji a on numeruje w ten sposób, źe wyświetlany jest numer 2 (nawet nie 1), sekcje są krótkie czasem mam dwie sekcje na jednej stronie. Działo mi sie nawet coś takiego, gdy przechodziłem do naprzykład stopki sekcji 2 (w ktorej Word rozpoczął numerowanie zamiast kontynuacji od np.16 wstawił 2) to na czas edycji stopki numer zmieniał sie na poprawny. Po zamknięciu stopki zmieniał się znów na 2. Czy mógłbym liczyć na jakiś bardziej szczegółowy opis warunków jakie naleźy spełnić, aby kontynuacja numerowania funkcjonowała poprawnie. Help w tym względzie mi nie pomógł. Uźywałem narzędzia, z paska dla nagłówków i stopek, do łączenia nagłówków i stopek (Taki jak poprzednie) ale w kwestii numeracji przynajmniej u mnie nie pomagało. Nie wiem jakie szczegoły powinienem jeszcze opisać, aby ktoś mogł się zorientować o co mi chodzi. Moźe ktoś bedzie chętny mi pomóc. Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedzi: 0

Anonymous
Dodano:
21.12.2003 02:13:48
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0