Numer wprowadzony podczas aktywacji.

Witam Gdzie można odczytać ten drugi numer który został wprowadzony podczas rozmowy z automatem Microsoftu podczas aktywacji systemu ? Pozdrawiam

Odpowiedzi: 5

Dziwne instalowalem juz systemy od XP do Visty . Od zakupionych w sklepie po te z MSDAA i nie mialem taiego problemu jeszcze :D I niechce miec !
Ukey
Dodano
05.03.2009 18:13:25
Były okienka do wklepywania. Tutaj uwaga, że instalowany był na innym komputerze (zgodnie z licencją :lol: ) i pewnie dlatego. Ps. po reinstalce systemu na kompie głównym, nie mając neta jeszcze, też aktywowałem przez telefon i wklepywałem inny numer niż na kartce.
Ucho
Dodano
05.03.2009 11:55:55
chodzi Ci o identyfikator produktu ? a czy czasem aktywacja systemu nie polega tylko na podaniu wlasnie tego kluczyka co jest na spodzie laptopa ? Ja juz robilem reinstalke z 5 razy i ciagle podaje ten kluczyk co mam na spodzie od lapka i nie mam problemow z aktywacja.
Ukey
Dodano
02.03.2009 21:00:51
  • Ucho 04.03.2009 20:03:23

    [quote=Ukey]Ja juz robilem reinstalke z 5 razy i ciagle podaje ten kluczyk co mam na spodzie od lapka i nie mam problemow z aktywacja.[/quote] Ja również, [b]Ukey[/b], ale spotkałem się z tym zjawiskiem co opisuje [b]roman.d[/b]. Trza było aktywować telefonicznie ten sam produkt i za każdym razem automat podawał[b] [b]inny[/b] (!!!)[/b] numer aktywacji niemający nic wspólnego z kluczem licencyjnym. Miałem ów spisany na kartce i [b]nie działał[/b] przy kolejnej aktywacji. Trza było neta to się aktywował sam (u Ciebie pewnie tak było), albo znowu dzwonić.

  • XanTyp 05.03.2009 00:39:20

    [quote=Ucho]Trza było aktywować telefonicznie ten sam produkt i za każdym razem automat podawał inny (!!!) numer aktywacji niemający nic wspólnego z kluczem licencyjnym.[/quote]A to gdzie go wklepywałeś? o.O

Jest tak: CD-Key mojej Visty to ja mam na spodzie laptopa. Jak instalowałem system, to ten klucz wpisałem. Potem przyszedł czas na aktywację systemu, w czasie której wygenerował się na laptopie ciąg liczb w kilku okienkach. Zadzwoniłem pod bezpłatny numer 0-800xxx xxx. Wstukałem te cyfry przez telefon i za chwilę zostałem poproszony o wpisanie ciągu kilku cyfr, które będę słyszał przez telefon. Tak zrobiłem (ale nie wpadłem na to, aby te cyfry zapisywać). Chodzi mi o to, gdzie w systemie mogę znaleźć właśnie te cyfry, które podał mi automat Microsoftu podczas aktywacji. pzdr.
roman.d
Dodano
02.03.2009 20:13:36
Polecam program ProduKey v1.35 (jesli kluczyk zostal juz wpisany do windowsa a nie zapisalismy go na karteczce)
Ukey
Dodano
02.03.2009 18:31:50
roman.d
Dodano:
02.03.2009 11:18:01
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1