Nowy sprzęt. TANIO !!!

Nie instalujcie windowsa xp na sprzęcie wolniejszym niź 1,5 GHz. AMD nie biorę pod uwagę, bo to gówno. A jak juź zainstalujecie na gorszym i macie pretensje, źe coś tam nie styka to stulcie pyski, bo nie macie prawa nic mówić.

Odpowiedzi: 20

Kazio jakiego masz procka AMD podobno k6 333mhz I jesteś zły na firme AMD źe ci Quake 3 nie chodzi :lol: :o :D :lol: :!:
sruba
Dodano
27.09.2002 17:09:30
Mam AMD i bardzo sie ciesze źe intel tez sie sprzedaje bowiem czy AMD byłoby takie tanie gdyby nie było Intela? A czy gdyby nie było AMD ceny Intela by sie nie podwoiły??? To Intel konkuruje z AMD a nie ich uźytkownicy i oby tak dalej. A odnośnie Kazia to niech sie jeszcze odezwie a najlepiej spotka ze mną bo ja cholernie nie lubie takich typów co piszą takie rzeczy tylko po to zeby wkurzyć ludzi. Niech tak wkurza ludzi na źywo a nie anonimowo.
LukaZ23
Dodano
27.09.2002 04:27:43
a ciekaw jestem czy bedzie takie cos:
Łyndołs Perfektowcy Vs. Windows Xp'kowcy :)
buehehe
B3T0N
Dodano
03.09.2002 00:23:34
a ciekaw jestem czy bedzie takie cos:
Łyndołs Perfektowcy Vs. Windows Xp'kowcy :)
buehehe
B3T0N
Dodano
03.09.2002 00:23:34
a ciekaw jestem czy bedzie takie cos:
Łyndołs Perfektowcy Vs. Windows Xp'kowcy :)
buehehe
B3T0N
Dodano
03.09.2002 00:23:34
Heh wojny między uźetkownikami róźengo sprzętu ciągną się juź od zamieszchłych czasów, kiedyś to naprzykład bili się między sobą atarowcy i kommodorowcy, amigowcy kopali się z pecetowcami, teraz uźetkownicy amd z uźetkownikami wyrobów intela. I po kij to. Ile jest na świecie ludzi tyle opinii. Jedemu odpowiada to drugiemu tamto, amd ma swoje wady i zalety tak jak i pentiumy. Więc po co ta wojna?
Make peace not war.
SLAY3R
Dodano
02.09.2002 22:45:55
Looodzie! co wy tu za pierdoły wypisujecie. Po co taka gatka, źe Intel jest lepszy od AMD. Równie dobrze moźna by się spierać na temat NVidia vs ATI, albo moźe TP SA vs Netia, albo np. Heineken vs Tyskie itd... Ja od zawsze mam AMD i na niego nie narzekam. Ale bez sensu jest dla mnie taka gatka, źe AMD jest gorszy bo tańszy...
Jestem ciekaw, czy Kazio wsadziłby do swojego kompa procka z Drezna gdyby na rynku nie było Intela... ;)
Scoopex
Dodano
02.09.2002 21:29:37
Intel jest popularny na zachodzie bo tam morzna sobie pozwolić na takie procki. W polsce z Polskimi zarobkami nie kupisz mocnego sprzętu. Dlatego u nas ceni się AMD bo są tanie. Ale to nie znaczy źe AMD jest lepszy bo ma tanie procki albo źe ma gówno dlatego bo się przegrzewają. Fakt przegrzanie powoduje spadek wydajności w kaźdym procesorze. Morzna je równierz podkręcać. Ale źe Intel ma drogie procki to nie znaczy źe jest najlepszy, ale są tam równierz pewne wady i zalety. Np. Procesory Intel Xenon 1.8 gHz morze pod względem wytrzymałości na obciąrzenie(ma 1 albo 2 mb pamięci cache drugiego poziomu)i walą na kolana AMD athlon XP 2000+ gHz i Pentium 4 2.53 gHz
Takie jest moje zdanie. :wink: [/list]
Lezio111
Dodano
01.09.2002 23:44:07
Intel jest popularny na zachodzie bo tam morzna sobie pozwolić na takie procki. W polsce z Polskimi zarobkami nie kupisz mocnego sprzętu. Dlatego u nas ceni się AMD bo są tanie. Ale to nie znaczy źe AMD jest lepszy bo ma tanie procki albo źe ma gówno dlatego bo się przegrzewają. Fakt przegrzanie powoduje spadek wydajności w kaźdym procesorze. Morzna je równierz podkręcać. Ale źe Intel ma drogie procki to nie znaczy źe jest najlepszy, ale są tam równierz pewne wady i zalety. Np. Procesory Intel Xenon 1.8 gHz morze pod względem wytrzymałości na obciąrzenie(ma 1 albo 2 mb pamięci cache drugiego poziomu)i walą na kolana AMD athlon XP 2000+ gHz i Pentium 4 2.53 gHz
Takie jest moje zdanie. :wink: [/list]
Lezio111
Dodano
01.09.2002 23:44:07
Tak na marginesie ja uzywam Celerona 1 GHz i 256 MB SDRAM i jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa bez najmniejszego problemu.
Anonymous
Dodano
23.04.2002 17:56:00
Wszyscy sie spieracie i niewiadomo o co niech mi ktoś pokaźe chić jedną gre jeden program który wyciągnie 100% z procka 1.5 czy chociaź 1.4 GHz i niezaleźnie czy AMD czy Intel?
Anonymous
Dodano
23.04.2002 17:53:26
Metjus.......POPIERAM....nic dodać nic ująć....!!!
Anonymous
Dodano
23.04.2002 10:44:33
Oesu, przeczytalem wszystkie posty i jestem w szoku, ze wam sie chce gryzc o to ze AMD jest lepszy od Intela, albo odwortnie, zenada. Osobiscie mam Intela, ale u znajomych na AMD wszystko tez jest ok. Cena PIV jest wysoka, AMD swoje prawie 2gb'owe procki sprzedaje taniej bo logo mniej kosztuje ze wzgledu na ilosc literek. Intel ma chyba troszke wieksze doswiadczenie w swoim fachu, dlatego narzuca takie ceny.
Natomiast dot. kasy – mysle ze skoro gadacie taki glupoty – nie jestescie dorosli i nie zarabiacie sami, wiec kase daja rodzice. A nie od was zalezy ile rodzice zarabiaja, tym bardziej ile chca dawac wam na modernizacje kompa. Poza tym – czy win smiga bo masz procka 2GB czy dlatego ze masz sporo ramu na DDR'ach posadzonego? Widzial ktos z was roznice w pracy wina na AMD 1GB i AMD 1.8GB? albo na PIV 1.4GB i PIV 2.0GB? Bo ja tej roznicy nie odczuwam.
Tylko gry potrafia wydusic z kompa tyle ile ma, a czy komp jest tylko do GRANIA? boze.

Use your mind.
Anonymous
Dodano
17.04.2002 20:52:38
Zachowujecie się jak kibole z dwóch wrogich druźyn. Moźe czas odgwizdać przerwę. Jak Wam chodzi Win XP na kaźdym zestawie i wszyscy są szczęśliwi, to po co ta gadka?
I uczcie się ortografii smarkacze!
Anonymous
Dodano
17.04.2002 12:02:39
Mam was qrwa w dupie pierdolicie takie głupoty ze sie muzg lasuje
a Ty kazio *** bąka bo nie wiesz co to dobry procesor cwelu nadziewany parowka AMD zawsze bedzie rzadzic
Anonymous
Dodano
15.04.2002 15:01:24
Punkt dla Kazio
Anonymous
Dodano
26.01.2002 15:55:10
Dzięki za uznanie shira.

Pozdrowienia, Ady.
Anonymous
Dodano
26.01.2002 05:53:21
Ah ten ból.
Anonymous
Dodano
26.01.2002 00:09:08
Kazio *** się
AMD RULEZZZZZZ
na 1 Ghz wszystko jest ok, moźe mam za mało Ram – 128 , ale ogólnie ok, wiec się *** :)
a ty co Cyrixa masz :)
i nie pisz kAZIO bo to jak z kołchozu :))))))))
Anonymous
Dodano
25.01.2002 23:57:11
Punkt dla ady–ego ,ma rację – niech koleś najpierw sam zarobi na to wszystko, i ciekawe czy mu starczy na comiesięczne zmienianie sprzętu a nie jest pupilkiem tatusia który na to wszystko daje, niech spróbuje jak to jest gdy sie cały miesiąc zapierdala i nawet na nową nędzna karte graficzna nie starcza ....
Anonymous
Dodano
23.01.2002 22:52:14
Anonymous
Dodano:
15.01.2002 17:12:07
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2