Nowy dział – overclocking

Cześć.
Dlaczego nie stworzycie nowe działu – overclocking? Przecieź jest masa pytań o chłodzenie kompa i tym podobne, a walają się nie potrzebnie po innych działach :roll:

Pozdr
NGt

Odpowiedzi: 17

mrsit:
ngt mam propozycje zmienie ci nicka na NTG? co ty na to ?

:lol:
Moźe odrazu na PLONK ? ;)
Anonymous
Dodano
05.05.2005 20:41:23
Ja Cie Rebe zawsze podziwiam za ta chec tlumaczenia (boje sie ze bez rezultatu) i piekno jezyka polskiego...

ngt mam propozycje zmienie ci nicka na NTG? co ty na to ?
mrsit
Dodano
05.05.2005 20:32:28
Chłopcze, a moze – zanim Ty napiszesz coś jeszcze to do Twojej główki dotrą dwie kwestie:
1. Nie Ty będziesz dykował jak forum ma wyglądać i nie Ty będziesz decydowął kto, komu i jak ma odpowiadać.
2. Forum jest miejscem publicznym i Twoim obowiązkiem jest uzywać w postach języka, którego skladniki niem usza być przez moduł cenzury rugowane.
Gdybyś miał problem ze zrozumieniem tej sugestii to odsyłam do regulaminu ,a szczególnie punktu pierwszego działu omawiającego zakazy bezwzględne.
A przy okazji sprawdź równieź co jest w tymźe regulaminie w pkt 4 wskazówek napisane.


PS.
Zdawało mi się, źe przy rejestracji uźytkownik wyraźa zgodę na przestrzeganie regulaminu, ale widać ....... tylko mi się zdawało.
Rebe
Dodano
05.05.2005 14:41:48
To moźe skoro wam tak bardzo to przeszkadza, to napiszcie kurwa temat 'Takich tematów nie wolno zakładać!' podpięcie go i napiszcie tam, wszystko, na co juz wam sie nie chce odpowiadac, bo 'przeciez to gdzies na forum juz bylo' :?
Ngt
Dodano
05.05.2005 14:25:45
Rebe:

O tym wszystkim pisano tu juź co najmniej kilka razy i warto przed wysyłką postu sprawdzić takie rzeczy – na to własnie zdawał się wskazywać Ad@$ o lenistwie pisząc.

Zgadza sie, a wielokropek wskazywal śmierdzące lenistwo, bo czymze innym jest poruszanie tego tematu w kółko i pytanie "dlaczego nie stworzycie". Raz grafika, raz programowanie, raz OC. Szkoda slow.
Ad@$
Dodano
05.05.2005 13:45:52
Ngt:
Chyba jakby ktos stworzyl taki dzial to chyba by w nim zaczeli pisac, nie?
Napisano Ci juz czym zajmuje sie to forum. Chcesz pisac z profesjonalistami o OC ? Jest sporo portali ktore powstaly z mysla o uzytkownikach potrzebujacych takich porad i chyba tam powienienes skierowac swoje kroki, skoro dzial o "sprzecie" jest dla Ciebie nieodpowiedni z nazwy.
Ngt:
Ale człowieku, zanim ja znajde wśród parudziesiąt tysięcy postów odpowiedź na moje pytanie, to szybciej się zapytam i ktoś mi odpowie, nie rozumiem co to przeszkadza :|
Byc moze dopiero wczoraj kupiles sobie komputer, byc moze dopiero wczoraj podlaczono Cie do neta i nie masz pojecia o kilku prostych zasadach funkcjonujacych od dawien dawna, ktorymi powinienes sie kierowac. Dla Ciebie zrobie wyjatek i podam linka abys tym razem nie zbladzil, abys nie musial szukac posrod milionow stron w necie, abys nie musial sie wysilac piszac posta, aby przyswoil sobie te zasady i zaczal sie w koncu do nich stosowac.
To tylko najistotniejsza czesc tych zasad, ale moglbys przeczytac calosc –> http://rtfm.bsdzine.org/#zanim
EL NINO
Dodano
04.05.2005 23:08:59
Nie chcę być po źadnej ze stron, ale jest wiele innych portalów, które zajmują się testowaniem oraz podwyźszaniem parametrów sprzętu.

Nie chcąc reklamować takie, mogę wymienić ich nazwy, by było łatwiej niektórym szukać :)

Pc–Maniak, Pc–Lab, forum tweak.pl, forum benchmark.pl.

W tych serwisach oraz na tych forach moźecie do woli pisać o OC.
To było juź setki raz wałkowane... CentrumXP jest witryną poświęconą systemom operacyjnym firmy Microsoft, a konkretniej Windows. Inne działy są na forum, dlatego źeby urozmaicić dyskusję i tematykę tego forum.

Nie moźna jednak zrobić forum o wszystkim, bo takie forum będzie chaotyczne i utraci swoją główną tematykę ;)

Pozdrawiam :)
Mrówek
Dodano
04.05.2005 22:41:01
Rebe, kolego, a kiedy ja cie wyzwałem od debili? :roll: Powiedziałem, źe nie zrozumieć mojego zdania to trzeba być debilem :?
Adik, masz racje, zawsze lepiej być za adminem, bo to on przeciez zawsze wyjdzie na swoje :wink:
Eh nie waźne, nie chcecie tworzyc dzialu to nie, podalem tylko inicjatywe...

P.S. Chyba jakby ktos stworzyl taki dzial to chyba by w nim zaczeli pisac, nie?

P.S.2. Eh i znowu napierda.. dzielają o opcji Szukaj... Ale człowieku, zanim ja znajde wśród parudziesiąt tysięcy postów odpowiedź na moje pytanie, to szybciej się zapytam i ktoś mi odpowie, nie rozumiem co to przeszkadza :| Co przeszkadza, źe po raz setny napiszesz tą samą odpowiedź :| Palce cie bolą od pisania? BO jak tak to ine pisz, kto inny odpowie :|
Ngt
Dodano
04.05.2005 22:23:04
adik154 – a niby za co i kto ma Ci pojechać.
Pozostaje kwestia tylko jedna – sięgnięcie do archiwum i poczytanie wokół czego obraca się portal i forum. Co stanowi główną oś zainteresowań.
O tym wszystkim pisano tu juź co najmniej kilka razy i warto przed wysyłką postu sprawdzić takie rzeczy – na to własnie zdawał się wskazywać Ad@$ o lenistwie pisząc.

PS.
Ja czasem mogę pojechać tylko za formę wypowiedzi, bo na ułomności treściowe staram się patrzeć okiem litościwem.
Rebe
Dodano
04.05.2005 20:20:12
Dział OC powinien powstać ale wtedy kiedy pojawi się nań zapotrzebowanie,obecnie nie widać wielu postów na temat podkręcania itp. , więc IMO nie ma sensu narazie tworzyć takiego działu.Jakby to wyglądało dział OC na centrumxp a w nim 5 topiców – kupa śmiechu i tyle...
maq123
Dodano
04.05.2005 20:17:33
A ja jestem za Ngt... Dział OC by sie przydał...

PS.
teraz z pewnoscią Rebe mi pojedzie, i inni teź bo zawsze to lepiej być za adminem forum niź za jakimś uźytkownikiem... Nie mam nic do was admini bo odwalacie kawał dobrej roboty, ale odnosze takie wrazenie źe za wami ciągnie sie gromadka tzw. lizusów (czytaj przydupasów) którzy chcąc nie wiem co pokazać i ciągle wam przytakują... Osobiście mnie to denerwuje... A wracając do tematu, byłbym bardzo wdzięczny gdyby taki dział powstał.
adik154
Dodano
04.05.2005 20:07:25
Ngt:
Eh... Miałem na myśli temat komputerów, bo przecieź na takim forum się znajdujemy... Mam nadzieję, źe to był tylko sarkazm, bo nie zrozumieć mojego zdania to trzeba być debilem :roll:



Jako debil – ciekawe skąd dane dot. mego IQ przeciekły do publicznej wiadomości(?) – zapytam tedy po kolei:

1.Dlaczego
jak chce zapytać o chłodzenie wodne to raczej szukam na forum działu Overclocking
?
Dla mnie – skoro komputerów mamy się trzymać to taki dziął powinien dotyczyć "coolerów", a o tym jest w "Sprzecie" dość duźo.

2.Dlaczego
bardziej w oczy rzuca sie słowo sterowniki
?
Przeciez uźycie spójnika "i" kaźe oba cźłony nazwy traktować równorzednie.
Chyba, źe czytelnik ma problemy z przyswajaniem konstrukcji złoźonych z więcej niź jednego slowa i zapamiętuje oraz rozumie wyłącznie ostatnie, które przeczytał – to by wyjasniało dość duźo w kwestii problemów Autora topicu.

3.Oczywiście, źe
Temat overclockingu jest tak rozległy
– dlatego teź, w związku z przypadłością opisana w pkt 2. zapytam – dlaczego nie stworzyć działów dla "podkręcaczy" CPU – z podziałem na mnoznik i FSB; GPU; pamięci itp, o czywiście i w ramach tego ównieź dla tych, którzy podnoszą napięcia zasialania i pozostałych, a nade wszystko dla tych, którzy najbardziej sie ekscytują regulacją obrotów wentylatorów?

4.O popularności poruszania w Polsce juz napisałem poprzednio.

Na koniec zaś rada – nim następnym razem zechcesz słowa obraźliwego uźyć bacz byś sam na takiego, za jakiego innych masz, nie wyszedł.
QED
Rebe
Dodano
04.05.2005 19:46:15
Ngt:
bo nie zrozumieć mojego zdania to trzeba być debilem :roll:

a nie poszukac to trzeba byc ... leniem
Ad@$
Dodano
04.05.2005 19:27:43
Ngt:
Eh... Miałem na myśli temat komputerów, bo przecieź na takim forum się znajdujemy... Mam nadzieję, źe to był tylko sarkazm, bo nie zrozumieć mojego zdania to trzeba być debilem :roll:

O nowych działach było sporo, wystarczy poszukać.
Anonymous
Dodano
04.05.2005 18:40:21
Eh... Miałem na myśli temat komputerów, bo przecieź na takim forum się znajdujemy... Mam nadzieję, źe to był tylko sarkazm, bo nie zrozumieć mojego zdania to trzeba być debilem :roll:
Ngt
Dodano
04.05.2005 17:11:29
Ngt:
... Temat overclockingu jest tak rozległy, a tymbardziej tak często poruszany ostatnio w Polsce, źe przydałby się taki dział...


Znam co najmniej kilkaq tematów poruszanych w Polsce częściej niź kwestie OC.
Czzbyś sugerowął, źe na forum winien się znalreźć dział dotyczący tego czy "Balcerowicz musi odejść"? :mrgreen:
Rebe
Dodano
04.05.2005 16:58:06
Tak no ale wiesz, jak chce zapytać o chłodzenie wodne to raczej szukam na forum działu Overclocking, a nie Sprzęt i Sterowniki (gdzie bardziej w oczy rzuca sie słowo sterowniki). Temat overclockingu jest tak rozległy, a tymbardziej tak często poruszany ostatnio w Polsce, źe przydałby się taki dział...
Ngt
Dodano
04.05.2005 16:16:56
Ngt
Dodano:
04.05.2005 09:27:48
Komentarzy:
17
Strona 2 / 2