Nowy dział – overclocking

Cześć.
Dlaczego nie stworzycie nowe działu – overclocking? Przecieź jest masa pytań o chłodzenie kompa i tym podobne, a walają się nie potrzebnie po innych działach :roll:

Pozdr
NGt

Odpowiedzi: 20

A skąd wiesz, byłes i mnie nie widziałeś ?
Moze okulistę nawiedzić Ci pora czy cuś .... :lol:
Rebe
Dodano
06.05.2005 15:16:30
Rebe:
...ale chyba pejsie miało być :lol:
Nie bede Ci gadal per "pejsie", bo Cie wczoraj w Oswiecimiu nie bylo z ziomalami :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
06.05.2005 15:12:31
Rebe:
...ale chyba pejsie miało być :lol:
Nie bede Ci gadal per "pejsie", bo Cie wczoraj w Oswiecimiu nie bylo z ziomalami :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
06.05.2005 15:12:31
EL NINO:
Po penisa mojego nicka tam wrzuciles penisie ? Pisalo EL NINO, to se odpowiedzialem :mrgreen: .


Wiem, co prawda, źe tobie się wszystko z jednym kojarzy, ale chyba pejsie miało być :lol:
EL NINO:
]
Natomiast z ankietkami nie szalej, bo jeszcze ten Dupek Żołędny Lisowczyk przeczyta i wysmaruje ankiete tym razem o Twoich kompetencjach :P .


Strachy na lachy. On to mi moźe na pukel skoczyć czy inne takie co to z panem Majstrem asocjacje budzą. –Ale mi się,kurna, na pieszczoty zebrało :mrgreen:
Rebe
Dodano
06.05.2005 15:04:37
Rebe:
Nie Ciebie, młocie, pytałem :mrgreen: – moze ankietka ? :lol:
Po penisa mojego nicka tam wrzuciles penisie ? Pisalo EL NINO, to se odpowiedzialem :mrgreen: .
Natomiast z ankietkami nie szalej, bo jeszcze ten Dupek Żołędny Lisowczyk przeczyta i wysmaruje ankiete tym razem o Twoich kompetencjach :P .
EL NINO
Dodano
06.05.2005 14:55:09
Dlaczego adik154 nie stosuje punktu drugiego regulaminu? :mrgreen: :?:
Rebe:
Własnie bowiem udowodniłeś, źe z wyszukiwarki umiesz korzystać

Ba. Nawet obrazki umim wklejac :P ;)
Rebe:
nie będzie zmiłuj

Oj tak :D
Ad@$
Dodano
06.05.2005 14:50:34
Ad@$ – no to teraz spobuj jakieś pytanie zadać – z tych co to juź były i przygotuj się na ........ .
Własnie bowiem udowodniłeś, źe z wyszukiwarki umiesz korzystać – nie będzie zmiłuj :mrgreen:
Rebe
Dodano
06.05.2005 14:43:25
Ech...adik. Czas powrotu do piaskownicy. Wystarczy w szukajce wklepac oc a/c overclocking i jako dzial zaznaczyc "Forum CentrumXP.pl oraz komunikaty Moderatorów". I zamiast zakladac nowy temat poczytac to, co naczelny w tej sprawie pisal:

A mówiąc serio: źadnych dodatkowaych działów nie będzie (no chyba, źe ktś wymyśli coś zgodnego tematycznie z CXP, chociaz zdaje mi się ze wsyztsko juź jest!).

El NINO tez juz pisal, co jest tematyka CXP. Ale po co szukac, jak mozna kliknac se . Albo wystarczy napisac, ze jak ktos sie ze mna nie zgodzi to jest lizus wladz. Teraz zaden zwykly user nie zaneguje moich slow, czyz nie?
To primo.
Secundo – uzywasz broni, ktora sam sie mozesz zranic
http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?p=173866#173866
Moze i Ty (i spolka fanow) raczysz nie zasmiecac forum Overclockingiem i jego "fochami". Poszukaj sobie forum o owej specjalizacji. Jedno z lepszych/slynniejszych forum.tweak.pl ale tam reed Cie nie oszczedzi. Mozesz oczywiscie na CXP w dziale Sprzet pisac. Nikt Ci nie broni. Wystarczy pisac z glowa.
Ciebie denerwuje to, ze zwykli szarzy userzy maja takie samo zdanie jak administratorzy, ale to juz mnie nie interesuje. A ze nie zawsze odmienne zdanie mam niz administrator to spojrz tutaj. To tez sie podlizywanie nazywa :?: :shock:
Na zakonczenie dodam, ze nie zamierzam karmic trolla. Napisalem ta odpowiedz tylko po to, aby za tchorza uwazanym nie byc. Dalsza polemike nie bede uznawac. Chyba, ze zmienisz podejscie i zaczniesz wyrazac sie kulturalnie jak na czlowieka przystalo.
Ad@$
Dodano
06.05.2005 14:38:26
EL NINO:

Rebe:
...czy oznacza to, iź tenźe EL NINO geniuszem jakowymś jest, czy moze to im czegoś nie dostaje.
Sklanialbym sie za odpowiedzia nr 1 kurna. Bo ja skromny jestem :mrgreen: .


Nie Ciebie, młocie, pytałem :mrgreen: – moze ankietka ? :lol:
Rebe
Dodano
06.05.2005 09:06:04
Rebe:
Myślisz, EL NINO, źe 451 stopni Farenheita to bedzie więcej niź CPU przetrzyma ?
Ni ma bata – jajca sie usmaza :P .
Rebe:
...czy oznacza to, iź tenźe EL NINO geniuszem jakowymś jest, czy moze to im czegoś nie dostaje.
Sklanialbym sie za odpowiedzia nr 1 kurna. Bo ja skromny jestem :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
05.05.2005 23:21:49
Myślisz, EL NINO, źe 451 stopni Farenheita to bedzie więcej niź CPU przetrzyma ?
Szczerze powiedziawszy watpię czy uźywanie wskazowek typu "disce puer latinae" , źe strawestuję do okoliczności stosownie, coś da.

Słowo wyjasnienia niektórym przynaleźne: EL NINO, jako osobnik , który szkołę powszechną ukończył w czasach dawnych i dzięki temu umiejętność czytania ze zrozumieniem posiadł bez trudu rozpoznaje sens i znaczenie słów uźywanych przeze mnie.
Poniewaź częś z uźytkowników ma z percepcją, w tym zakresie, problemy powinni oni rozwaźyć czy oznacza to, iź tenźe EL NINO geniuszem jakowymś jest, czy moze to im czegoś nie dostaje.
Rebe
Dodano
05.05.2005 22:24:11
i tak sobie nie dacie przetłumaczyć więc koncze to bezcelowe pisanie... to jest tak jak w szkole... tu Teź zawsze Admin ma racje a jeśli nie ma to patrz punkt pierwszy...
adik154
Dodano
05.05.2005 22:17:28
adik, czym Ci dogryzlem ? Tym ze pytam czego nie rozumiesz ? To moja wina ze czegos nie rozumiesz ? Wina Rebe ? A moze mniej kompa a wiecej ksiazek ?
EL NINO
Dodano
05.05.2005 22:05:39
EL NINO:
adik154:
Wiesz Rebe byłoby fajnie gdybyś wkońcu pisał w sposób przejrzysty i zrozumiały [zaraz mi wyjedziesz ze piszesz przejrzyście tylko ja jestem za tępy]...
Czego adik nie rozumiesz z pisaniny Rebe ? Moze tlumacza trzeba zatrudnic jakiego ? Bo o tepocie nie chce mi sie pisac :wink: :P .


Jak to czego?
Tego co to jest regulamin, a szczególnie, źe pisanie o kimś przydupas moźe tego kogoś obraźać , a tym samym, źe osoba takiego zwrotu uźywająca łamie zasady ,do korych stosowania się zobowiązała.
Tego, źe związek frazeologiczny – przepraszam za trudny zwrot – bezsensowna zbitka wyrazowa – miało być "mit przydupasa" oznacza tyle, źe coś takiego jak przydupas nie istnieje w rzeczywistości i jest tylko legendą – przepraszam, znowu trudne słowo – pieprzeniem bez sensu .
Teraz juź chyba dotrze.


PS.

mrsit się pewnie ucieszy, źe umiem i z polskiego na ......ichnie przełoźyć. :wink:
Rebe
Dodano
05.05.2005 22:05:05
EL NINO:
adik154:
Wiesz Rebe byłoby fajnie gdybyś wkońcu pisał w sposób przejrzysty i zrozumiały [zaraz mi wyjedziesz ze piszesz przejrzyście tylko ja jestem za tępy]...
Czego adik nie rozumiesz z pisaniny Rebe ? Moze tlumacza trzeba zatrudnic jakiego ? Bo o tepocie nie chce mi sie pisac :wink: :P .


jak nie rebe to ty mi dogryzłeś... Kazdy wie o co chodzi...
adik154
Dodano
05.05.2005 21:58:06
adik154:
Wiesz Rebe byłoby fajnie gdybyś wkońcu pisał w sposób przejrzysty i zrozumiały [zaraz mi wyjedziesz ze piszesz przejrzyście tylko ja jestem za tępy]...
Czego adik nie rozumiesz z pisaniny Rebe ? Moze tlumacza trzeba zatrudnic jakiego ? Bo o tepocie nie chce mi sie pisac :wink: :P .
EL NINO
Dodano
05.05.2005 21:51:06
to ze ktoś ma takie samo zdanie jak wy admini mnie nie denerwuje... denerwuje mnie jak ktoś udaje ze sie na wszystkim zna i choc jest równym szarakiem jak reszta userów to stara sie udawać kogoś ponad...

Specjalnie dla Rebe
Wiesz Rebe byłoby fajnie gdybyś wkońcu pisał w sposób przejrzysty i zrozumiały [zaraz mi wyjedziesz ze piszesz przejrzyście tylko ja jestem za tępy]... to taka tylko propozycja ode mnie... Bo admin wcale nie równa sie koleś który moze wszystkim wytykać ich błedy i popisywac sie tym ze moze dać kika lub bana... potraktujcie tą wypowiedz jak chcecie, ja złych intencji nie mam, ale musiałem to powiedzieć
adik154
Dodano
05.05.2005 21:45:08
adik154 – tam gdzieś wyźej jest link do regulaminu – odesłanie pierwsze,ale do pkt – bodaj – drugiego.
Polecam lekturę i stosowanie.
To formalna kwestia.
Merytoryczna zaś dotyczy mej prośby byś nie uźywał słów, których nie potrafisz w kontekst poprawny osadzić – mitem bowiem być się zdajre byś iwedział w jaki sposób naleźy poprawnie odczytać określenie
mit przydupasa
Rebe
Dodano
05.05.2005 21:27:46
A coz to adik ? To juz nie wolno nikomu innemu miec takiego samego zdania jak ma moderator czy inna cholera ? Tobie nie zdarzylo sie nikomu "przyklasnac" ? Tez wtedy za przydupasa robiles ? Mnie to tam lenistwo rak nie polamalo i zaraz moge Ci linkami rzucic gdybys zechcial.
Nie wyciagaj prosze nigdy pochopnych wnioskow ktore moga sie przeciw Tobie samemu obrocic.
EL NINO
Dodano
05.05.2005 21:25:58
Ad@$:
Rebe:

O tym wszystkim pisano tu juź co najmniej kilka razy i warto przed wysyłką postu sprawdzić takie rzeczy – na to własnie zdawał się wskazywać Ad@$ o lenistwie pisząc.

Zgadza sie, a wielokropek wskazywal śmierdzące lenistwo, bo czymze innym jest poruszanie tego tematu w kółko i pytanie "dlaczego nie stworzycie". Raz grafika, raz programowanie, raz OC. Szkoda slow.


szkoda słów... dokładnie dla takich jak ty Ad@$ mi szkoda słów... zachowujesz sie jakbyś wszystko wiedział i starasz sie zbijać z innych uźytkowników... Teraz juź wiecie do kogo tyczyła sie aluzja [mit przydupasa]...
adik154
Dodano
05.05.2005 21:15:11
Ngt
Dodano:
04.05.2005 09:27:48
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2