Nowe forum

Jak widać jesteśmy juz na nowym forum. Aby sie zalogować proszę skorzystać jak poprzednim razem z przypomnienia hasła (opcja w menu zaloguj - utracone hasło), nowe zostanie w wysłane na maila.
Zapraszam do pisania i testowania.

P.S. Juz jednago buga niewykrytego podczas beta testow mam, nie mozna wpisac w edytorze z z kropka, przenosi do poczatku wersu jak przycisk Home.

Odpowiedzi: 17

Mnie osobiście jeszcze brakuje, takiego drzewka, na samym dole strony, które by pokazywało gdzie się znajdujemy i gdzie możemy przeskoczyć
Mowa o takim drzewku, które jest u góry strony.
W tym przypadku:

Forum Portalu CentrumXP.pl » Inne » Portal CentrumXP.pl » Nowe forum

BTW, jestem miło zaskoczony, że nie muszę czekać wieków, na zobienie czegokolwiek na forum. Działa o niebo szybciej.

Jeszcze jedno.
Czy za kazdym razem musze zwijać sobie, forum którego nie chce ogladać? Po kazdym ponownym uruchomieniu przegladarki, podforum które wcześniej zwinąłem ma rozwinięte.
Czyściłem cookies.

FF 2.0.0.3
Chyba, ze problem lezy po mojej stronie

damiancore
Dodano
16.04.2007 22:13:22
Komunikat o braku dostępności do zasobów o którym Zółty napisał, dotyczy/ł tematu przesuniętego , którego odnośniki, nie wiedziec czemu  pojawiły się 2 x
Seeker
Dodano
16.04.2007 21:04:42
No te właśnie. W sumie to ten styl jest chyba najlepszy ;P P.S. Ma ktoś jakieś życzenia co do emotów? Może jakiś fajny zestawik wyczailiście ostatnio ;)
Bobi
Dodano
16.04.2007 20:33:29
Możemy przetestować, co nam szkodzi. Ale i tak chyba te błędy w FTB można by poprawić. Spostrzegawczy widzieli mały test dostępnych stylów ;)
Bobi
Dodano
16.04.2007 20:29:40
  • Żółty 16.04.2007 20:31:37

    <P>[quote=Bobi]Spostrzegawczy widzieli mały test dostępnych stylów ;)[/quote]</P> <P>Te kolorowe ?? Myslalem ze oczopląsu dostanę :P</P> <P>&nbsp;</P> <P>Update:</P> <P>Wśród aktywnych tematów na stronie głównej widac zdublowane nazwy tematów. Klikniecie na niewłasciwą (link <A href="/Default.aspx?g=posts&amp;m">http://forum2.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&amp;m</A>=#) skutkuje komunikatem [quote]<SPAN id=forum__ctl0_Info>Próbowałeś dostać się do zasobów do których nie miałeś dostępu.[/quote]</SPAN></P>

Tak sie popatrzyłem na forum http://forum.yetanotherforum.net/ i tam działa bez problemu zarówno ż jak i wklejanie za pomoca CTRL+V. Może zatem wystarczy zmienić edytor pisania postów i wszystko bedzie banglac jak trzeba. Widzialem że w zestawie "przychodzi" obok FreeTextBoxa jeszcze FCKEditor - może jego ustawić jako domyslnego ??
Żółty
Dodano
16.04.2007 20:25:50
Źle napisałem, chodziło mi o to z(rzet :D)e jak kliknę aktywne tematy na głownej stronie forum (nie działu bezpieczeństwo) to się pokazują aktywne tematy bezpieczeństwa, tfu nie tyle ze aktywne tylko wszystkie.

Edit: Juz naprawione
Peter_l
Dodano
16.04.2007 19:47:39
Pod Operą (9.20), wogóle brak toolbara podczas pisania wiadomości, a i samo okienko siakieś takie małe... zresztą jest to to html'owe okienko gdzie, żeby zacząć pisać coś w nowej linii muszę wdusić znacznik br lub pisać akapity pomiędzy znaczikami p itd... :/

darmowy hosting obrazków
Za to ż działa :)
SLAY3R
Dodano
16.04.2007 17:04:24
Błąd w tłumaczeniu poprawiłem. Błąd z przemieszczającym się toolbarem będzie najprawdopodobniej poprawiony jutro. Co do tego działu bezpieczeństwo, chodzi o to że jest dziura w nieprzeczytanych postach?
Bobi
Dodano
16.04.2007 16:35:33
http://img340.imageshack.us/img340/8554/bugel1.jpg    -> tylko bezpieczeństwo

Takiego oto zonka zobaczyłem jak Aktywne Tematy szturchnąłem. Ogólnie bardzo fajnie, dziala szybko i stabilnie.

@Zółty: pod Firefoxem 2.0.0.3 tez się dolny toolbar po najechaniu na górny biesi:
http://img218.imageshack.us/img218/6350/bug2ug1.jpg

Edit: kolejny bug czy zaczal tez zliczac te usunięte posty gusioowo-kłótniowe? :D
Edit2: Nie da się pod FF rozwinąć menu w toolbarze.
Błąd w tłumaczeniu:
http://img101.imageshack.us/img101/1249/bug3mj8.jpg
Peter_l
Dodano
16.04.2007 15:55:37
voytas, w najbliższym czasie wyślemy mailing z tą informacją, chciałem to zrobić już rano, ale niestety, siła wyższa mnie powstrzymała. Co do maili, to jak ktoś zauważył, to zależy od serwera na którym macie skrzynkę, do mnie mail przyszedł w mgnieniu oka. Wszystkie błędy zaczynamy poprawiać od jutra, także jak coś jeszcze znajdziecie proszę informować. Powiedzmy, że ewentualne życzenia (wishlist) też możecie zamieszczać ;D P.S. Trzeba przywrócić dawną świetność temu forum, zauważyliście, ze kolorystyka nawet sięga do korzeni? (:
Bobi
Dodano
16.04.2007 15:50:18
Ż,Ż,ż,działa
detektor
Dodano
16.04.2007 15:22:21

Moim zdaniem zmiana skryptu na właśnie ten dobrze wyjdzie społeczności forum portalu CentrumXP.pl, moze nawet forum będzie cieszyło się taką popularnością jak za czasów starego i poczciwego PHPBB. Ładniej wygląda, szybciej działa... mnie to wystarczy;)

 

Błędy i moje uwagi:

- nie działa 'Z z kropka' po wciśnięciu klawisza 'Z' i 'Alt' usuwane jest kilka znaków wstecz.

- warto byłoby usunąć tą 1 emotikonkę (ostatnią), bo nie widze sensu by przeładowywać całą stronę, by w rezultacie zobaczyć na 2-giej stronie z emotikonkami tylko 1 obiekt.

daniel k.
Dodano
16.04.2007 14:09:27
Teraz to forum jakoś wygląda ;) P.S: Ż u mnie działa normalnie. Bez żadnych kombinacji. Pozdrawiam. P.S: Dlaczego jak wstawim entery to test ciągnie się dalej w jednej linii?
Česílko
Dodano
16.04.2007 12:49:28

[quote=Bobi]Aby sie zalogować proszę skorzystać jak poprzednim razem z przypomnienia hasła (opcja w menu zaloguj - utracone hasło), nowe zostanie w wysłane na maila.
[/quote]

Właściwe byłoby dać info o konieczności zmiany hasła albo przy logowaniu albo na HP Forum.

co do uwagto:
- nie działa Ctrl+V
- z z kropką u mnie nadal nie działa

Podoba mi sie zmiana forum - warto czasem tak urozmaicić.

voytas
Dodano
16.04.2007 11:24:47
Z tym "ż" to jest w ogóle cos dziwnego, bo nie ma go wyłacznie przy "normalnej" odpowiedzi, a przy szybkiej wchodzi bez oporów. Wygląda więc, że te ichnie skrypty chodzą dwojako. Inna rzecz, że ta szybka ma zdecydowaną zaletę - nie widać tych wszystkich cukierków, a i używanie mordek nie kusi . Co do tłumaczenia - pewnie wiecej tego by sie znalazło ( coś iwdziałem czekając na maila ), ale to akurat szczegóły - poza tym mailem, bo tu rzeczywiście moze być dla niektórych userów kłopot. Zresztą i te maile dość długo "idą" - może da się jaką nalepke typu "priorytet" im nadać ?
Rebe
Dodano
16.04.2007 09:49:58
Z tym "ż" - to i dawnemi czasy było tak, ale ja nie o tym. Dlaczego po to by sobie hasło "przypomnieć" zmuszony jestem maila z nim czytać używając ..słownika angielsko-polskiego ? Odpowiedź w stylu "naucz się tego języka" to nie będzie cąłkiem to czego oczekuję.
Rebe
Dodano
16.04.2007 09:16:53
  • Bobi 16.04.2007 09:32:07

    [quote=Rebe]Z tym "ż" - to i dawnemi czasy było tak, ale ja nie o tym.[/quote]<br>Było, było. Tamtym razem to poprawili to i teraz nie powinno być problemów. Zdaje się ze to ten sam edytor nawet i taka jego przypadłość.<br><br>[quote=Rebe]Dlaczego po to by sobie hasło "przypomnieć" zmuszony jestem maila z nim czytać używając ..słownika angielsko-polskiego ? Odpowiedź w stylu "naucz się tego języka" to nie będzie cąłkiem to czego oczekuję.[/quote]<br>Jakieś tam tamplaty wiadomości z forum tłumaczyłem, ale widocznie nie było w nich tego od przypomnienia hasła. Znajdę to i przetłumaczę.<br>

  • Seeker 16.04.2007 15:37:59

    &nbsp;[quote=Rebe]. Dlaczego po to by sobie hasło "przypomnieć" zmuszony jestem maila z nim czytać używając ..słownika angielsko-polskiego ? [/quote]<br>A to było po..angielskiemu?#-o <br>Co do szybkości dochodzenia maili, to wsio zalezy (sorry za brak kropki na "z") od tego gdzie się ma konto ..chiba.<br>U mnie kliknąłem i juz był - az się zdziwiłem, bom ..nie przygotowany na to był <br><br>Ps. "rzet" z kropką nie działa, kursor przelatuje na poczatek wiersza postu , działa za to "ź" .<br>Seplenić mi przyjdzie chyba przez jakiś czas. Mam nadzieję ,ze :-&amp; , nie zostanie mi to transkodowane do formy uzywanej przez pszczoszczękę. 8-[ <br>

ŻŻŻŻżżż

W HTMLu trzeba na razie ;)

Pod IE 7.0 najechanie na toolbara z formatowaniem tekstu (bold, italic, undreline) powoduje dziwne przeskoczenie dolnego toolbara.

W niektórych miejscach jak jest za długi tekst to pojawia sie na Firefoxie scroolbar, na IE tego nie ma- tekst jest zawinięty. Widać to po FAQ w Windows XP we fragmencie dotyczącym znikania napędów klucze w FF sa obciete a pod IE zawinięte.

Update:

W szukajce aby zaczęła szukać musze kliknąć "Szukaj" - nie powinno być tak że po enterze juz szuka ??

Żółty
Dodano
16.04.2007 08:44:46
Bobi
Dodano:
16.04.2007 08:34:59
Komentarzy:
17
Strona 3 / 3