Nowe forum

Jak widać jesteśmy juz na nowym forum. Aby sie zalogować proszę skorzystać jak poprzednim razem z przypomnienia hasła (opcja w menu zaloguj - utracone hasło), nowe zostanie w wysłane na maila.
Zapraszam do pisania i testowania.

P.S. Juz jednago buga niewykrytego podczas beta testow mam, nie mozna wpisac w edytorze z z kropka, przenosi do poczatku wersu jak przycisk Home.

Odpowiedzi: 20

Nooo, i mi się to podoba, jak to [b]Bobi[/b] napisał, maksimum prostoty, i to jest najlepsze. Takie moje zdanie. Tyle, że i tak jakoś bardziej odpowiadało mi phpBB, a jakie wasze zdanie ?
WaGonik
Dodano
20.04.2007 13:25:17
Klikaj na strzałeczkę [img]http://forum.centrumxp.pl/themes/yafvision/icon_newest_reply.gif[/img] lub [img]http://forum.centrumxp.pl/themes/yafvision/icon_latest_reply.gif[/img]
Żółty
Dodano
19.04.2007 22:38:03
  • Ad@$ 19.04.2007 23:37:35

    [quote=Żółty]Klikaj na strzałeczkę [img]http://forum.centrumxp.pl/themes/yafvision/icon_newest_reply.gif[/img] lub [img]http://forum.centrumxp.pl/themes/yafvision/icon_latest_reply.gif[/img][/quote] Fucktycznie ;-). Dzięki! P.S. Windows Vista jest jako WinNT rozpoznawany tutaj: http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=activeusers

Gdy klikam na temat, gdzie padła ostatnia wypowiedź w danym dziale (na stronie głównej), to przenosi mnie do strony pierwszej tego wątku. IMO powinien raczej kierować na ostatni post, czyli na ostatnią stronę owego tematu.
Ad@$
Dodano
19.04.2007 22:22:34
Jeszcze jedna rzecz by sie przydała - możliwość linkowania poszczególnych postów a nie całych topców. Bo albo nie widze takiej mozliwości albo jej ... nie ma. Update: Znalazłem - ręcznie mozna tworzyć linki np [url]http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&m=575024#575024[/url] - byłoby fajnie gdyby przycisk doleciał. Update2: jeszcze jedno mi sie przypomniało - gdyby sie dało zrobić tak, że edytowane posty oznaczały sie jako nieprzeczytane to również było dla mnie fajnie :)
Żółty
Dodano
19.04.2007 14:15:13
Pojawiły się "upragnione" pola w profilu na GG i Tlena. Ikonki też zostały dorobione ;P
Bobi
Dodano
18.04.2007 22:36:45
To może jak Ci się coś nie podoba, coś nie działa etc. etc to może napiszesz o co chodzi? W przeciwnym wypadku możesz zostać posądzony (słusznie skądinąd) o malkontenctwo.
Bobi
Dodano
18.04.2007 21:17:14
kolesi masz na podwórku , a to że forum nie działa tak jak powinno nie tylko ja zauważyłem a co do myślenia to też proponuję najpierw pomyśleć a potem zmieniać
BoBa
Dodano
18.04.2007 21:02:10
Floodnę sobie. A więc jak widzicie (lub nie) jest nowy edytor postów, maksymalnie uproszczony a jakże sprytny, także nie powinno być problemów z przemieszczającymi się toolbarami etc. FreeTextBox będzie używany tylko przy odpowiadaniu na posty sformatowane przy pomocy htmla, vide np. post Ad@$'ia w tym temacie.
Bobi
Dodano
18.04.2007 02:06:31
Dawno nie czytałem tak głębokiego komentarza. Ale nic to, przecież to normalne, że nie każdemu się musi podobać. P.S. Trza było więcej wykrzykników wstawić.
Bobi
Dodano
18.04.2007 01:08:51
Ale ktoś spier.....ł to forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BoBa
Dodano
18.04.2007 01:01:38
  • Anathema 18.04.2007 01:04:40

    <P>[quote=BoBa]Ale ktoś spier.....ł to forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<BR>[/quote]</P> <P>A ty koleś jeszzce raz napiszesz coś, a potem pomyślisz, a problem juz z glowy będziesz miał. Po prostu Cię pozegnamy ;)</P>

Co do haseł, nie da rady ich przenieść, są zaszyfrowane. Trzeba zresetować wszytkim. Poszło info w tym temacie, jest news na stronie głównej CXP, poleciłem zrobić mailing, czy da się w jakiś inny sposób poinformować userów? Chyba nie, no moze gdybysmy mieli numery telefonow mozna by smsy powysyłać ;P Co do reszty pytań: - planujemy dodać w profilu miejsce na GG i Tlena - będzie nowy edytor postów, coś na wzór z tego z phpbb, maksimum prostoty, wszystko na jscript. - nawigacja równiez na dole strony - jestem za. - wyłączyłem zostawianie informacji o przesiunięciu tematu w dziale gdzie się znajdował pierwotnie, mały pozytek a tylko błędy pododuje. - taka tabelka z danymi o ktorych Seeker wspomniał - jak dla mnie mozna takie cos zrobić, chyba nie ma większych problemów. Co do rang, w panelu mam wszystko ok. 0 postów - Czytający, 1-499 Użytkownik, powyżej 500 - Użytkownik zaawansowany. Nad błędami pracujemy całby czas.
Bobi
Dodano
18.04.2007 00:42:58
Co do haseł, nie da rady ich przenieść, są zaszyfrowane. Trzeba zresetować wszytkim.
Poszło info w tym temacie, jest news na stronie głównej CXP, poleciłem zrobić mailing, czy da się w jakiś inny sposób poinformować userów? Chyba nie, no moze gdybysmy mieli numery telefonow mozna by smsy powysyłać ;P

Co do reszty pytań:
- planujemy dodać w profilu miejsce na GG i Tlena
- będzie nowy edytor postów, coś na wzór z tego z phpbb, maksimum prostoty, wszystko na jscript.
- nawigacja równiez na dole strony - jestem za.
- wyłączyłem zostawianie informacji o przesiunięciu tematu w dziale gdzie się znajdował pierwotnie, mały pozytek a tylko błędy pododuje.
- taka tabelka z danymi o ktorych Seeker wspomniał - jak dla mnie mozna takie cos zrobić, chyba nie ma większych problemów.

Nad błędami pracujemy całby czas.

Bobi
Dodano
18.04.2007 00:40:17
Co do haseł, nie da rady ich przenieść, są zaszyfrowane. Trzeba zresetować wszytkim.
Poszło info w tym temacie, jest news na stronie głównej CXP, poleciłem zrobić mailing, czy da się w jakiś inny sposób poinformować userów? Chyba nie, no moze gdybysmy mieli numery telefonow mozna by smsy powysyłać ;P

Co do reszty pytań:
- planujemy dodać w profilu miejsce na GG i Tlena
- będzie nowy edytor postów, coś na wzór z tego z phpbb, maksimum prostoty, wszystko na jscript.
- nawigacja równiez na dole strony - jestem za.
- wyłączyłem zostawianie informacji o przesiunięciu tematu w dziale gdzie się znajdował pierwotnie, mały pozytek a tylko błędy pododuje.
- taka tabelka z danymi o ktorych Seeker wspomniał - jak dla mnie mozna takie cos zrobić, chyba nie ma większych problemów.

Nad błędami p[racujemy całby czas.

Bobi
Dodano
18.04.2007 00:40:12
Ale się namęczyłem z nowym hasłem. Nic nie wiedziałem, że potrzebne jest nowe hasło, bo nie ma żadnego widocznego ogłoszenia o konieczności zmiany hasła. Ja przez prawie siedem godzin powtarzałem wpisywanie dotychczasowego hasła, bo nie miałem żadnych wątpliwości, że jest prawidłowe. Miałem już zamiar od nowa się zarejestrować, ale spróbowałem jeszcze "przypomnienie hasła". Dzięki temu mogę używać dotychczasowego "nicka". Ale jestem przekonany, że ok 95% dotychczasowych użytkowników będzie musiało rejestrować się od nowa. Dlaczego tak utrudniono życie dotychczasowym użytkownikom?
morda
Dodano
17.04.2007 22:48:20
  • Ad@$ 18.04.2007 00:03:18

    <P>[quote=morda]Ale jestem przekonany, że ok 95% dotychczasowych użytkowników będzie musiało rejestrować się od nowa.[/quote]</P> <P>Na szczęście Twoje przekonania są mylne.</P> <P>[quote=morda]Dlaczego tak utrudniono życie dotychczasowym użytkownikom?[/quote]</P> <P>Po pierwsze to nie wiem, czy w ogóle migracja haseł mozliwa, a po drugie, to weź pod uwagę kwestie bezpieczeństwa. Opcja wygenerowania nowego hasła wydaje się zatem najrozsądniejszą.</P> <P>&nbsp;</P> <P>EDIT. A od czego rangi zaleza? Podejrzewalem, ze od postow generalnie rzecz biorąc, ale gdy porównałem tych dwóch (pierwszych z brzegu) Osobników, to się zmieszałem:</P> <P><A href="/Default.aspx?g=profile&amp;u=48567">http://forum2.centrumxp.pl/Default.aspx?g=profile&amp;u=48567</A></P> <P><A href="/Default.aspx?g=profile&amp;u=42957">http://forum2.centrumxp.pl/Default.aspx?g=profile&amp;u=42957</A></P> <P>Uzytkownik teoretycznie powinien miec wiecej "na liczniku" niz Czytający, a tu ze niekoniecznie.</P>

U mnie niestety "z z kropką" nie działa pod Firefoxem 2,0,0,3 Natomiast pod Operą 9,20 dziala bez problemow.
wojtt
Dodano
17.04.2007 17:29:12
O juz jakis czas temu tutaj nie zalgądałem, bardziej mi się podoba niz wcześniej. Jest bardziej przejzyste.
a z tą literka z z kropeczka to cofa do poczatku u mnie tez , a literka źźź normalnie.
WaGonik
Dodano
17.04.2007 16:08:46
Jeszcze jedna niedogodność. Działy sie nie znaznaczają ikonka "brak nowych postów" po przeczytaniu wszystkich nieczytanych postów. Dopiero wejście ponownie w dział ustawia prawidłowa ikonkę.
Żółty
Dodano
17.04.2007 11:01:43

Ostatnie spostrzezenia:

- kasuje wiadomosc, przy kliknieciu na druga strone emotek;

- wyswietla wyniki szukania dopiero po drugim klinieciu na "Szukaj". Zalatuje mi tu UAC-em: "Czy aby na pewno chcesz to uruchomi? ;D"

Ad@$
Dodano
17.04.2007 10:42:10

Ale rozszerzyłeś okno :)
w poprzenim forum byl chyba pływający DIV i dla szerszych wiadomości przewijało się tylko jego a nie całą stronę.

Czy planowane jest pole na numer GG w profilu?

voytas
Dodano
17.04.2007 03:00:17

Podoba mi się ogólnie. Na razie dwóch usterek uświadczyłem:

1. Podczas próby edycji profilu

Server Error in '/' Application.

This SqlTransaction has completed; it is no longer usable.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.InvalidOperationException: This SqlTransaction has completed; it is no longer usable.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[InvalidOperationException: This SqlTransaction has completed; it is no longer usable.]
   System.Data.SqlClient.SqlTransaction.ZombieCheck() +701087
   System.Data.SqlClient.SqlTransaction.Commit() +79
   yaf.DB.GetData(SqlCommand cmd) +569
   yaf.DB.pageload(Object SessionID, Object boardID, Object User, Object IP, Object Location, Object Browser, Object Platform, Object CategoryID, Object ForumID, Object TopicID, Object MessageID) +379
   yaf.pages.ForumPage.ForumPage_Load(Object sender, EventArgs e) +1476
   System.EventHandler.Invoke(Object sender, EventArgs e) +0
   System.Web.UI.Control.OnLoad(EventArgs e) +99
   System.Web.UI.Control.LoadRecursive() +47
   System.Web.UI.Control.LoadRecursive() +131
   System.Web.UI.Control.LoadRecursive() +131
   System.Web.UI.Control.LoadRecursive() +131
   System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +1061



Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.42; ASP.NET Version:2.0.50727.210
 

2. Podczas odświezania (F5 w IE 7.0) tego wątku

UPDATE. No i "bramka e-mail" nie działa :("

Ad@$
Dodano
16.04.2007 23:52:44
Bobi
Dodano:
16.04.2007 08:34:59
Komentarzy:
20
Strona 2 / 3