Nowe forum

Jak widać jesteśmy juz na nowym forum. Aby sie zalogować proszę skorzystać jak poprzednim razem z przypomnienia hasła (opcja w menu zaloguj - utracone hasło), nowe zostanie w wysłane na maila.
Zapraszam do pisania i testowania.

P.S. Juz jednago buga niewykrytego podczas beta testow mam, nie mozna wpisac w edytorze z z kropka, przenosi do poczatku wersu jak przycisk Home.

Odpowiedzi: 20

Najdziwniejsze jest to, że w poście wcale nie występują znaki, które powinny się na emotkę zamieniać. Do czasu jak tego nie poprawimy wywaliłem część nowych mordek.
Bobi
Dodano
11.05.2007 23:33:23
Się dopisze. Da się cos mądrego z automatyką zamiany skrótów na emotikonki wyczarować ?? Bo teraz za dużo jest zamieniane. Widać np po logach SilentRunners - upstrzone uśmiechami od znaku " ]" Update: Takie coś -> [url]http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&m=586499#586499[/url] też nie wygląda zbyt dobrze.
Żółty
Dodano
11.05.2007 15:45:54
1. to nie koparka/kopara itp., ale w tkaich razach się wołów używa ( do wyciągania ). 2. To po ki ...... plotki powtarzasz ? 3. Równoważnik - obiecanki cacanki. Pytanie - istnieje prawdopodobieństwo, z pewnością graniczące, że ..... nie ( lenistwo nie pozwoliło mi szukać skuteczniejszego antidotum ). 4. Niepoprawnym i bezpodstawnym. 5. Znaczy jednak "uchwały" nie podjęto - kamień z serca.
Rebe
Dodano
11.05.2007 10:05:18
Kopara to Ci opadnie jak Cię dzieciaki z piaskownicy wywalą... za nieumiejętne posługiwanie się - tym razem - koparką. Też mnie nie było, za młody jestem, ale dziadek mi opowiadał ;] Zapamiętam. Znaczy się, że na takiego zaawansowanego Alzheimera to tylko Bilobil i to jeszcze nie ma pewności, że podziała? Bo ja tak w gruncie rzeczy to z natury optymistą jestem. Kto ma wiedzieć to wie, a jak ktoś nie wie... to jego sprawa.
Bobi
Dodano
11.05.2007 09:57:47
Co prawda - ach ta semantyka - koparka jak zdrobnienie od kopary wyglaa, ale....... - to raz. W kwestii Krakowa sie nei wypowiadam - nie było mnie przy budowie - to dwa. Ryby można niby stosować, ale na zdecydowanie wczesniejszym etapie ( z dbałości jeno, byś się na nie wydatkować nie musiał od razu Cię na własciwą ścieżkę kierowałem ). Ad. Ad.Ps - optymizmem mi powiało z racji użytego przez Ciebie słowka "może" ( końcowa część ostatniego zdania ). PS. Zaraz się dowiem, że władze podjęły uchwąłę o obowiązku stosowania przeze mnie "mordek", bowiem bez nich nei weidzą jak me wypowiedzi traktować.
Rebe
Dodano
11.05.2007 09:31:49
A kto powiedział, że koparka musi być w skali 1:1? Taką małą sobie spraw, poćwiczysz i dopiero na szerokie wody możesz płynąć ;] Nie od razu Kraków zbudowano. Sam kiedyś pisałeś, że na dobrą pamięć to nie ma niczego lepszego jak ryby. Mam CI przypomnieć? ;> Ad PS. Nie gadam z Tobą bo zmuszasz mnie do wysiłku intelektualnego, który mnie najzwyczajniej w świecie przerasta. Poćwiczyć poćwiczę, zameldować zamelduję, tylko z tym znalezieniem może być problem.
Bobi
Dodano
10.05.2007 21:17:48
Akapit drugi - zdania pierwsze i drugie: A co mnie czym się inni bawią teraz i dlaczego piaskownica musi miec wymiary basenu olimpijskiego ( inaczej koparka nie wejdzie ). Jestem samolub i interesują mnie wyłacznie udogodnienia - tfu - narżedzia, które nie tylko radość mi sprawią, ale i użyć bede umiał. Akapit drugi - zdanie trzecie ( pytanie ). Kiebym potrzebował coś na przypomnienie to bym do - kurna,no jak ona isę nazywa? - ....apteki posedł i bilobil sobie kupił. PS. zwaracam Ci uwagę, że w akapicie, do którego mój post się odnosi można - bez specjalnego zaparcia - znaleźć coś co za sprzecznosć poczytane być może ( poćwicz, znajdź i . zamelduj ).
Rebe
Dodano
10.05.2007 20:22:52
I co - pewnie uważasz, że na takie piardy, na które mi kliku myszą szkoda to się raptem objawię rozrzutny z klawiaturą ? Złudna nadzieja, co innego gdyby tak to wiaderko i łopatka , a moze nawet grabki .........
Rebe
Dodano
10.05.2007 18:04:27
  • Bobi 10.05.2007 19:26:38

    [quote=Rebe]I co - pewnie uważasz, że na takie piardy, na które mi kliku myszą szkoda to się raptem objawię rozrzutny z klawiaturą ?[/quote] Skoro Ci nie szkoda klawiatury na pisanie takich pierdół jak powyżej, to co Ci szkodzi dwa znaki więcej wstawić? Klawiatury Ci od tego nie ubędzie, a jak się boisz to do Warty i ubezpieczyć :mryellow: [quote=Rebe]Złudna nadzieja, co innego gdyby tak to wiaderko i łopatka , a moze nawet grabki .........[/quote] Nie jesteś na bieżąco. Teraz dzieci w piaskownicy nie bawią się już grabkami i temu podobnymi akcesoriami, teraz w modzie są koparki i inne pokemony. Oj widzę, że dawno już nie byłeś w okolicach piaskownicy, może czas nadrobić zaległości i przypomnieć sobie stare dobre czasy? :mryellow:

A na co deski ? Toż taka Żółta kupa najważniejsza . PS. Może zmienię zdanie gdy się dorobicie mordek przy "szybkiej odpowiedzi", bo tylko dlatego, że ich w tym trybie brak nie mam zamiaru priwyczek w sposobie "aktywności" zmieniać.
Rebe
Dodano
10.05.2007 15:42:50
Przepraszam Państwa za wtrącenie się ale uwaga, uwaga, mam małe ogłoszenie. Oprócz tych które były, dodane zostały nowe emotki. Niby pierdoła, ale ile radości ;] Patrzcie jakie sprytne ;D :mryellow: - moja ulubiona, nowe wcielenie poczciwego pana grina ;D ;] - ta też dobra ;D
Bobi
Dodano
10.05.2007 14:37:22
  • Rebe 10.05.2007 14:49:47

    [quote=Bobi].....uwaga, uwaga, .....ogłoszenie......., dodane zostały nowe emotki. .... ile radości ;] [/quote] A wiaderko i łopatka kiedy będą dołączone* ( piaskownica już jest )? * Może jakieś zapisy mnie ominęły? PS. Ponoc Bobi lubisz takie teksty spod mej reki.

  • Żółty 10.05.2007 15:13:51

    [quote=Rebe](...) piaskownica już jest (...) [/quote] Nie ma jeszcze desek ładnych dookoła. Na razie piasek żółty przywieziony :mryellow:

  • Bobi 10.05.2007 16:25:53

    [quote=Rebe]Ponoc Bobi lubisz takie teksty spod mej reki.[/quote] Nie lubię, uwielbiam, ubóstwiam pod niebiosa... Każdego dnia wypatruję takiego komentarza Twymi rencyma poczętego i po kilku dniach posuchy wreszcie się doczekałem. Rób to proszę częściej :mryellow: Chwała Ci za to co robisz dla poprawy mojego humoru =d> Z tymi mordkami w QR to ciężka sprawa, może szybciej będzie jak się nauczysz niektórych kodów? Np. dwukropek i nawias z brzuchem w prawo oznacza uśmiech - ooo... patrz, przykład: :) A to kod: [code]:)[/code] Jest tego więcej w necie ;]

Witam od dłuższego czasu bywam u was bardzo zadko i podstawowym problemem było strasznie wolne to nowe forum. dzisiaj wpadłem z jednym pytaniem i o dziwno widze nowy wygląd i błyskawiczne działanie co mi się bardzo podoba. Mam przeczucie że będe tutaj częściej bywał :D Pozdrawiam Mateusz EDIT witam całą ekipe bo widze że od czasó gdy bywałem tutaj systematycznie nastąpiłą duża zmiana :D Witam zatem nowych jak i pozdrawiam starych :D
Mateuszpi
Dodano
27.04.2007 13:43:39
U mnie w tym momencie działa poprawnie, sprawdź teraz Żółty. Powoli zbliżamy się do końca prac modernizacyjnych, co zostało dodane każdy widzi.
Bobi
Dodano
26.04.2007 17:26:10
  • Żółty 26.04.2007 17:58:38

    [quote=Bobi]U mnie w tym momencie działa poprawnie, sprawdź teraz Żółty.[/quote] No teraz znacznie lepiej ;)

W poletku "Aktywne tematy", po kliknięciu "Brałem udział" wyswietlana jest błędna lista. Tzn - owszem wyświetlane są tematy, w których się wypowiadałem ale nie te najnowsze.
Żółty
Dodano
26.04.2007 16:27:41
Nie no Panowie Administartorzy i Programisci pokazali klase. Jak dla mnie jest duzo lepiej! :-) Pozdrawiam
brtx
Dodano
25.04.2007 21:49:03
Ad@$, w tym miejscu pokazują się dane dotyczące również ukrytych działów, a w tych Zax się wypowiadał.
Bobi
Dodano
22.04.2007 16:17:23
Mi się Bardzo Podoba nowe Forum. W końcu jak narazie nie muli przeglądarki. I Bardzo Mi się podoba nowy silnik. :):):):):) Pozdrawiam Serdecznie
Neo
Dodano
22.04.2007 12:14:04
"Ostatni post Dzisiaj o 17:49:52 przez el ZAX." - pisze w statsach, podczas gry ostatnia wypowiedź Zaksa jest datowana na m-c temu.
Ad@$
Dodano
21.04.2007 20:09:58
Oto co zostało zrobione: - nawigacja na dole strony - link do konkretnego postu w temacie obok napisu wysłane - stan paneli zwinięte/rozwinięte zapisywany jest w ciastkach, także po opróżnieniu ich wszystkie ustawienia uciekają [b]Update: jednak nie działa to jeszcze jak trzeba[/b] - pierdółki typu spolszczenie przycisków, info o konieczności przypomnienia hasła, spolszczenie komunikatów etc. pomijam Nad czym pracujemy: - statystki które zaproponował Seeker - kilka udogodnień dla moderatorów - pierdołki typu mini panel logowania, lepsze info o privach, dotłumaczenia... etc.
Bobi
Dodano
21.04.2007 09:33:44
Ja ponowie niepewność. Czy u Was za każdym ponownym uruchomieniem przegladarki trzeba zwijać , wcześniej zwinięte, fora (np. Xbox)? Firefox 2.0.0.3 .:EDIT:. Czasem po zwykłym odświeżeniu strony podforum Xbox, się rozwija.
damiancore
Dodano
20.04.2007 18:08:36
Wg mnie zmiana również na DUŻY +. Jeszcze jak zostaną usunięte te małe niedogodności o których piszemy w tym temacie to już będzie OK! No i ta szybkość działania w porównywaniu z CS. =d> za decyzje. A phpBB... IMO Yet Another Forum.net też jest ok, tym bardziej, że z phpBB też są problemy. Może to będzie strzałem w 10 Pozdro
wojtt
Dodano
20.04.2007 13:49:05
  • Ad@$ 20.04.2007 19:31:22

    [quote=wojtt]A phpBB... IMO Yet Another Forum.net też jest ok, tym bardziej, że z phpBB też są problemy. Może to będzie strzałem w 10[/quote] PhpBB to już przeżytek. Przede wszystkim masa spamu. Z tego, co się orientuję, to na YEF nie ma na razie podobnych śmieci. Mylę się?

  • wojtt 21.04.2007 00:48:53

    [quote=Ad@$] PhpBB to już przeżytek. Przede wszystkim masa spamu. Z tego, co się orientuję, to na YEF nie ma na razie podobnych śmieci. Mylę się?[/quote] Wiem, wiem, o to właśnie mi chodziło, może źle sie wyraziłem. Ten strzał w 10 tyczył sie własnie YEF. Pozdro

Bobi
Dodano:
16.04.2007 08:34:59
Komentarzy:
20
Strona 1 / 3