Nowa tematyka

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Pomyślałem ,źe moźna by załoźyć nowy temat jakim była by grafika komputerowa oraz sfx.

Mam wiele do gadania w tym temacie bo jestem niezły.
Teraz np. robię film na podstawie filmów matrix oraz gwiezdne wojny.


Przydał by się taki temacik bo o tym gadać moźna duźo, pomocy teź nie mało potrzeba a i razem coś fajnego stworzyć moźna.
Jęśli byście się zgodzili mógłbym zostać opiekunem tego tematu.

Pozdrawiam


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odpowiedzi: 10

moźe tylko uściślę wypowiedz El Nino. Zajmujemy się głównie produktami MS dla userów domowch (nie tylko XP :–)) i wszystkim co sie z tym wiąźe. Temat grafiki jest tak obszerny, źe napewno jest mnostwo dobrych forów wyspecjalizowanych tylko w tej tematyce. Nie ma sensu zajmowac się czymś, co nas nie intereuje i w czym nie moglibyśmy być najlepsi :–)
Kuba
Dodano
07.12.2004 20:13:10
azotex:
Pomyślałem ,źe moźna by załoźyć nowy temat jakim była by grafika komputerowa oraz sfx.
Kolego azotex, portal CentrumXP i w szczegolnosci jego forum mial, ma i bedzie sie zajmowal glownie tematyka widoczna nawet w jego nazwie, czyli systemem XP. Natomiast to, ze forum zostalo podzielone na kilka dzialow nie zwiazanych z XP, spowodowane zostalo checia pomocy rowniez i tym uzytkownikom, ktorzy maja problemy z dzialajacym na ich komputerach oprogramowaniem (dzial Programy, M$ Office), zabezpieczeniami (dzial Bezpieczenstwo), podzespolami (dzial Sprzet, sterowniki) i cala reszta.

W chwili obecnej nie ma potrzeby wydzielac jakiegos szczegolnego miejsca zgodnie z Twoja propozycja, gdyz taka tematyka moze byc przedstawiana w dziale "Inne". Poza tym, jest wiele miejsc w sieci, ktore zajmuja sie tym wycinkiem ktory akurat Ciebie interesuje. Skorzystaj z nich.

Gdybysmy chcieli spelniac zachcianki kazdego z uzytkownikow, forum liczyloby kilkadziesiat dzialow, byloby o wszystkim. No a co jest wszystkim, jest do doopy.
EL NINO
Dodano
07.12.2004 18:51:31
Bobi_robert:

IMO nie :wink:

Nie.
Jest dział inne, jest dział o wszystkim. Załóź tam azotex jakiś interesujący cię temacik. Jeśli chętnych do uczestniczenia w nim będzie wielu, moźe Starszyzna :wink: twoją propozycję rozpatrzy.
Gagman
Dodano
07.12.2004 18:46:47
Gagman:
Zaopiekuj sie mną, nawet gdy nie będę chciał. Zaopiekuj się mną – mocno tak...
:mrgreen:

Gagman nie znałem Cie z tej strony :wink: :mrgreen:
Ale serio to masz racje watpie czy Kuba, NINO, mrsit beda chcieli

Zaopiekuj sie mną, nawet gdy nie będę chciał. Zaopiekuj się mną – mocno tak...

Zrozumiałem to jako poparcie?

IMO nie :wink: ale niech GAgman odpowie
Bobi
Dodano
07.12.2004 18:30:22
Gagman:
azotex:
Jęśli byście się zgodzili mógłbym zostać opiekunem tego tematu.

Zaopiekuj sie mną, nawet gdy nie będę chciał. Zaopiekuj się mną – mocno tak...

:mrgreen:


Zrozumiałem to jako poparcie?
A w ogóle co o tym sądzisz?
azotex
Dodano
07.12.2004 18:29:24
azotex:
Jęśli byście się zgodzili mógłbym zostać opiekunem tego tematu.

Zaopiekuj sie mną, nawet gdy nie będę chciał. Zaopiekuj się mną – mocno tak...

:mrgreen:
Gagman
Dodano
07.12.2004 18:28:04
Po pierwsze jesli chcesz odpowiedziec to nie wciskaj a
To cos na glownej stronie to działy nie tematy
Po trzecie: O tym czy powstanie nowy dzial decyduja administratorzy i do nich powinienes kierowac swoje propoycje
Bobi
Dodano
07.12.2004 18:23:02
Ale ja myślę o załoźeniu tematu na głównej stronie forum (www.centrumxp.pl/forum)

Co ty na to?
azotex
Dodano
07.12.2004 18:20:31
Jeźeli się odpowiada komuś to się post umieszcza w tym samym topicu.
Dlatego teź odpowiedź w nowym temacie – wraz z nim samym, tym co to się "ale" zwał – poleciała, bo za smiecia jeno robiła.
Rebe
Dodano
07.12.2004 18:20:19
Ni ma sprawy temat sobie "gdzies" mozesz napisac i nawet mozesz sie w nim udzielac :lol:
PS uwazaj z tymi mordkami
Bobi
Dodano
07.12.2004 18:14:06
azotex
Dodano:
07.12.2004 18:07:41
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1