Nowa skórka Microsoft Office 2007

Zapraszamy do komentowania aktualności: Nowa skórka Microsoft Office 2007.

Odpowiedzi: 13

"Nie szata zdobi..." a funkcjonalność się liczy... :) Moim zdaniem Microsoft Office 2007 to prawdziwy kombajn biurowy, naprawdę się postarali chociaż nie mogę się przyczepić do poprzednika czyli 2003, trudno było by znaleźć coś czego by mu brakowało do wygodnej, efektywnej pracy...
Komentarz
Dodano
30.07.2006 16:42:04
Sebakaw, zacytuje "Office zawsze bedzie Mercedesem, a pozostale typu Open.... zmodernizowana wersja Poloneza....." Ch***** mnie zdenerwowałeś. Komercyjne oraz darmowe jest równie dobre. A nawet darmowe jest lepsze. G**** o linuxie mówią tylko ci którzy tego systemu nie miely w ręce, a co dopiero na dysku a tak sie składa że Dysk z Widnowsem i Linuxem to potężne narzędzie, tylko trzeba trochę się pouczyć jednego lub drugiego. A teraz coś co ja myśle o szacie graficznej. Ja uważam że najlepiej jest się kierować gustem, ale czy opłaca się obciążać komputer (Win Vista) jakimś ładnym stylem graficznym i obciążać go (bądźmy ludźmi - nie każdego stać na super machinę). Ja korzystam z najprostszego stylu graficznego (Win 98), a Offica 2007 nawet nie będę instalował. Wolę Poczciwego 2000, lub Open Office. Zastanówcie się czy wato obciążćkompa hiper Themkami
Komentarz
Dodano
28.07.2006 00:42:30
To jest prawda, nawet moja żona nie znająca ang. radzi sobie. Mówi że jest czytelny,wszystko jest widoczne i domyślne, co nie można powiedzieć o poprzednich wersjach. Tak jak poczta Outlook ma pokaz miniatur (obrazy), nie musisz dawać otwórz, zapisz. Odrazu widzisz zdjęcia przesłane. Tego mi brakowało. Klikać i sprawdzać czy to zapisane?, czy widziałem?, jest upierdliwe. Teraz masz jak na dłoni, postarali się :) Co do skórek są ok. Ale to koł z logiem ......, mogli pominąć, niewiele wnim jest użytecznego. mogli przenieść to do tyyych zakładek?(nie znam fachowej nazwy). Wole tradycyjne okno Na monitorze 19'' pasek z logiem(całkiem spore koło pare cen..), nie wspomne o zakładkach cały efekt(to jest ok), okna do pisania zostaje nie wiele A na 15''?? Te aplikacje są jak neon reklamowy dla nowych użytkowników, bez tradycji. Na patrzysz się(kupisz) i ok, można wyłączyć. Tak działa marketing Pozdrawiam
Komentarz
Dodano
25.07.2006 02:33:38
sluchajcie, office jest jak sklep spozywczy, musi miec ¨wszystko¨ by ludzie nie narzekali. przeciez nikt nie kupuje wszystkiego oferowanego w sklepie od razu, ale jak bedzie potrzeba kupic, np. malze, to wiemy ze tam sa. tak samo jest z tymi funkcjami zaawan. Na codzien korzystam z OO (writer) i Worda, pisze zwykle teksty i nie widze roznic, ale kiedys potrzebowalem zrobic cos skomplikowanego i niestety OO nie dal rady. Moze wersja komercyjna OO jest lepsza, nie wiem. Pozdrawiam.
Komentarz
Dodano
22.07.2006 10:54:08
Sebakaw - zgadzam sie w 100% ale tak na prawde z reka na sercu ile razy w ciagu roku uzyles zaawansowanych funkcji Worda? Na okraglo pisze rozne teksty, helpy, dokumentacje i inne pierdoly z pelna automatyka linkow, spisow tresci przypisow itd... ale w zyciu nie uzylem wiecej niz moze 20% pelnych mozliwosci pakietu ms office. Uwazam ze wiele z jego wodotryskow oprocz tego ze zajmuja sporo miejsca w praktyce nigdy nie beda uzyte, osobiscie wywalilbym te wszystkie kreatory ktorych i tak nigdy w zyciu nie uzylem. Jesli chodzi o Office 2007 natomiast uwazam ze chlopakom z MS naleza sie spore brawa poniewaz zrobili to czego od dawna mi brakowalo, czyli na prawde powstal program ktory obsluzy malpa bo wszystko ma podane jak na tacy w ikonkach i z ladna graficzka. Za kazdym razem szlag mnie trafial gdy poraz setny musialem tlumaczyc swojej zonie gdzie kliknac zeby marginesy ustawic a teraz praktycznie osoba ktora nie zna obslugi programu ale wie co chce osiagnac moze zrobic w piec sekund to, do czego kiedys dochodzila przez godzine. Pozdrawiam
Komentarz
Dodano
21.07.2006 18:07:58
Niestety wielu ludzi, ktorzy dokonuja ocen Worda 2007 i innych skladnikow Offica wypowiadaja sie tak jakby znali go od podszewki. A kilka razy w ciagu roku uruchomili Worda, napisali 2 strony prostego tekstu, wstawili 3 tabele i zajmuja sie wielce krytyka nie majac pojecia tak naprawde o tworzeniu dokumentow. Open Office itp. sa moze darmowe i w prostych dokumentach wszystko jest OK ale w porownaniu z mozliwosciami Offica moga sie schowac. Sama ich funkcjonalnosc tez pozostawia wiele do zyczenia. Korzystam zarowno z jednego jak i innych darmowych alternatywnych od lat i powiem jedno Office zawsze bedzie Mercedesem, a pozostale typu Open.... zmodernizowana wersja Poloneza.....
Komentarz
Dodano
20.07.2006 21:12:30
a poco te wodotryski i setka kreatorow ?? ja chce czysty i tylko czysty akrusz kalkulacyjny edytor textu etc ... a nie smieci Wole Open Ofiice :) jest bardziej czytelny a o bezpieczenstwie znacznie lepszy od M$ Offica :)
Komentarz
Dodano
20.07.2006 11:15:21
Mało się różni od poprzednich, ale jest fajna:D.
Komentarz
Dodano
20.07.2006 11:05:49
Te skórki są zajefajne
Komentarz
Dodano
20.07.2006 10:15:13
"BBB" ma racje czegos takiego wlasnie brakowalo...
Komentarz
Dodano
19.07.2006 22:18:02
skórka jest ok, ale powinni standardowo zrobić szare tło okna, ażeby wzrok się mniej męczył przy dłuższej pracy nad tekstem (ten biały, zwłaszcza gdy się pracuje wieczorami strasznie jest uciążliwy)
Komentarz
Dodano
19.07.2006 22:16:50
A czego ty oczekiwałeś, gościu? Tęczy? Moim zdaniem jest OK, czegoś takiego mi brakowało.
Komentarz
Dodano
19.07.2006 21:18:38
Moim zdaniem ta skórka beznadziejna jest, nie podoba mi sie wcale zero w niej nowoczesności i wogóle nic specjalnego nie prezentuje. Nie postarali się ludzie z microsoft'u.
Komentarz
Dodano
19.07.2006 18:24:08
CentrumXP.pl
Dodano:
19.07.2006 18:24:08
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1