nowa opcja na forum ??

wlasnie tak wpadlem na maly pomysl , lecz to nie jest oczywiscie ode mnie zalezne , lecz od "bogow" na forum , a mianowice czesto sie zdarza ze ktos potrzebuje jakiegos pliku , lecz ma klopoty z jego dostaniem , ale jakis uzytkownik go posiada ale nie ma jak zamiescic go (nie ma gdzie ) , wiec pomysl takie , ze phpBB (skrypt obslugujacy forum) moze obslugiwac upload plikow , wiec pomysl jest taki ze mozna by umieszczac pliczki wlasnie tu na forum (tylko nie wiem ile Kuba ma Quoty na servie)

Odpowiedzi: 4

The_judge:
jestem za, ale czy da sie to zrealizowac od strony technicznej? np taka ewentualnosc przychodzi mi na mysl :
Jakis zlosliwec zdenerwowany na forum moze umiescic na nim duze pliki, lub b.duze obrazki itd.

Czy bedzie to mozna jakos kontrolowac?



oczywiscie jest ograniczanie objetosci pliczku
B3T0N
Dodano
20.01.2003 22:55:14
The_judge:
jestem za, ale czy da sie to zrealizowac od strony technicznej? np taka ewentualnosc przychodzi mi na mysl :
Jakis zlosliwec zdenerwowany na forum moze umiescic na nim duze pliki, lub b.duze obrazki itd.

Czy bedzie to mozna jakos kontrolowac?



oczywiscie jest ograniczanie objetosci pliczku
B3T0N
Dodano
20.01.2003 22:55:14
A mi to jest obojętna, jak się coś takiego pojawi to będzie fajnie, a jak nie to cóź, teź się wytrzyma.
SLAY3R
Dodano
20.01.2003 22:43:16
jestem za, ale czy da sie to zrealizowac od strony technicznej? np taka ewentualnosc przychodzi mi na mysl :
Jakis zlosliwec zdenerwowany na forum moze umiescic na nim duze pliki, lub b.duze obrazki itd.

Czy bedzie to mozna jakos kontrolowac?
The_judge
Dodano
20.01.2003 22:39:54
B3T0N
Dodano:
20.01.2003 22:31:42
Komentarzy:
4
Strona 3 / 3