Notoryczna próba instalacji programu

Witam. Notorycznie próbuje się instalować [i]acrobat reader7.0[/i] po kliknięciu na ikonę mój komp. lub kosz.#-o Musiałem go źle odinstalować i gdzieś pozostał jakiś "ślad". Próbowałem odszukać resztki poprzez systemową wyszukiwarkę i [i]RegSeeker[/i], ale bez sukcesu.:-k Czy ktoś ma jakiś pomysł jak odszukać pozostałości i skutecznie usunąć?

Odpowiedzi: 5

tomtom1: Spróbuj jeszcze raz uruchomić instalatora Adobe Reader'a 7.0. Jeśli zainstaluje się, to go jeszcze raz odinstaluj. Jeśli będzie jakiś problem, to już na samym początku instalator wyświetli odpowiedni komunikat o błędzie.
mcx
Dodano
11.05.2008 18:38:45
Witam. Zastosowałem się do podpowiedzi i przeglądałem dane w profilach i co znalazłem usunąłem, w PF nie ma użyłem [i]FileMon, RegMon i Windows Instaler Clean Up[/i] , dodatkowo ręcznie co znalazłem w regedit wykasowałem. [u][b]problem aktualny[/b][/u] ](*,) (przy otwarciu folderu z pulpitu lub ikony ,co ciekawe nie wszystkie). Za podpowiedzi i zainteresowanie DZIĘKUJĘ
tomtom1
Dodano
08.05.2008 23:34:05
Windows Instaler Clean Up może?
Small Mike
Dodano
08.05.2008 14:42:22
e... tam - a dane w profilach? A pliki w Installer ? Moze i w PF też coś zostało. Popiero potem rzut okiem na zawartosć rejestru.
Rebe
Dodano
08.05.2008 08:38:47
Na pewno przyda Ci się program autorstwa Sysinternals o nazwie FileMon. Do pobrania na stronach TechNetu Micro$oftu. Program służy do aktywnego monitorowania uruchamianych aplikacji. Dodatkowo tego samego autora jest program o nazwie RegMon, tak samo służy do aktywnego monitorowania, ale w tym przypadku już samych wpisów do rejestru. cheerz;)
mcx
Dodano
08.05.2008 00:54:02
tomtom1
Dodano:
07.05.2008 23:50:25
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1