Norton System Works 2003

Witam. W NSW 2003 jest Norton System Doctor.Pochrzaniłem coś w jego ustawach [chyba naciskając "clone"?]i tereaz nie reaguje na włączanie ręczne..W opcjach jest uruchom automatycznie z sys.Win. Ale wtedy przestawia mi ikony na ekranie i zmniejsza pole ekranu o 1/5,równieź strony internetowe.I niczego nie wyświetla z System Doctor.Po prostu puste pole..Wyłączyłem to z automatu..I to g....nie działa.
Czy zrobić nakładkę NSW? Czy jest inne wyjście? :(

Odpowiedzi: 6

Ok.Poradziłem sobie z tym tematem/dziwnym/.Od– i zainstalowałem NSW.I ju dziala. :lol:
tire
Dodano
23.02.2003 16:30:00
Ok.Poradziłem sobie z tym tematem/dziwnym/.Od– i zainstalowałem NSW.I ju dziala. :lol:
tire
Dodano
23.02.2003 16:30:00
słuchajcie koleźanka ma ten sam system co ja windows xp pro. i jej po defragmentacji w speed disk(norton system works 2003) weszłem do defragmentacji w windows a tam po analizie wszystko ok nawet lepiej bo nie wykryło źadnych plików podefragmentowanych

rozumiem źeby mi wyszła jeszcze mała rozbieźność między defragmentacją w nortonie a widowsie a u mnie norton ok. a windows 30%plików twierdzi źe jest podefragmentowanych,a u koleźanki tu i tu jest super nawet lepiej w windows niź w nortonie (po defragmentacji w nortonie)

co wy na to czekam na wypowiedzi
aha i co to są pliki free space for system use ona ma ich z 40% na dysku ,a ja 5% czy to jest normalne
Cesarz
Dodano
22.02.2003 02:04:55
Moim zdaniem speed disk jest lepszy. A co do ukladania plikow, to gdy zdefragmujesz dysk defragmacja w windows i wejdziesz do speed diska to tez ci pokaze ze dysk nie jest do konca zdefragmowany. szczerze mowiac to nie wiem z czego to wynika...
The_judge
Dodano
21.02.2003 15:48:49
słuchajcie w norton system works 2003 jest narzędzie speed disk zrobiłem w nim defragmentacje (niby o wiele bardziej rozbudowana niź w windows i lepiej "układa pliki")) i okazało się źe jak wszedłem do defragmentacji w windows xp prof. to po analizie wyszło od cholery plików podefragmentowanych ,a norton mówi źe jest ok

o co chodzi ?????
i czekam na opinie który lepszy
Cesarz
Dodano
21.02.2003 12:40:56
moze przeinstaluj NSW?
The_judge
Dodano
20.02.2003 18:24:17
tire
Dodano:
01.02.2003 11:11:10
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1