Norton Ghost 12

Witam, mam problem a zarazem pytanie. Używam Norton Ghost 12 do robienia kopi bezpieczeństwa dysk. Kilka razy uratował mi życie w chwili gdy rozjechał się windows. Nie wiem jednak jak utworzyć kopie i jak przywrócić na nowy dysk nie sformatowany w chwili gdy stary ulegnie uszkodzeniu. Może ktoś juz to przerabiał i wie jak nagrac te obrazy z kopi na nowy dysk. Pozdrawiam Jarek

Odpowiedzi: 4

Nie znam się na tych "nowalijkach" Ghosta - skończyłem z nim stosunki w okolicach v.8, ale.. mam wrażenie, że to akurat nie powinno mieć znaczenia. Z dyskiem nic robić nie trzeba, bo Ghost go sam spreparuje odpowiednio - o ile obraz ma być disk2disk, a jedynym ograniczeniem związanym z wielkoscią stary-nowy jest ... ilość danych ( Przenosiny między 40, a 200GB w obie strony odbywają się bez kłopotu ). W konsekwencji - podpinam nowy startuję Ghosta - podaję stary/nośnik z obrazem/danymi i tyle mego. Resztę program robi sam.
Rebe
Dodano
23.01.2008 08:01:08
Przecież ten niesformatowany dysk robi za slave'a, prawda? Więc i na Twoim i na cudzym kompie będzie działać tak samo. A kiedy padnie ten stary "master" - przekładasz zworki i po zabawie. U mnie tak było. Miałem kiedyś 20giga i dołożyłem 80-tkę. Teraz mam tę 80-tkę i dołożyłem 320 :) Tyle, że - co prawda - nie bawiłem się z obrazami partycji, tylko nowo formatowałem, więc to trochę nie tak, jak u Ciebie...
XanTyp
Dodano
23.01.2008 00:54:52
Tez tak myślałem ale czy rozmiar partycji na nowym dysku powinien być identyczny jak na starym? Czy norton zapisuje wszystkie dane łącznie z MBR partycji podstawowej C? Jarek
jaro850
Dodano
23.01.2008 00:07:19
A nie możesz podpiąć tego nowego do innego kompa i sformatować? Potem - skoro już to robiłeś, nie będziesz miał problemu.
XanTyp
Dodano
22.01.2008 10:40:03
jaro850
Dodano:
22.01.2008 08:46:27
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1