NOD32 - problem ze skanowaniem

Od pewnego czasu mam problem z moim programem antywirusowym NOD32. Otóz chciałam rutynowo przeskanowac komputer klikając;NOD32.dogłębna analiza po czym wyskoczył błąd Sprawdzanie CRC pliku NOD32.exe: plik NOD32.EXE jest uszkodzony,moze być zainfekowany wirusem. gdy kliknę OK pojawia się raport o błędach i tak w koło. Dzieje sie tez tak gdy chce skanowac dyski lokalne,uruchamiam skaner na zadanie, i gdy chce skanowac dyskietki. Nadmienie ze codziennie program pobiera aktualizacje. Co można z tym zrobić? Bardzo proszę o pomoc

Odpowiedzi: 2

Przeinstalowałam NOD32 ,pobrałam bazę wirusów i przeskkanowałam komputer O dziwo jest wszystko OK. Skanuje już normalnie i nie wyskakuje już błąd. Przeskanowałam komputer i też nic nie znalazł. Skanowałam tez VundoFix i też nic nie mam. Myśle ,że już bedzie dobrze. Dzięki za pomoc
Jeanny
Dodano
20.10.2007 14:53:54
są wirusy że psują antiwirusa, nie pamiętam jak ich nazwali. Najlepiej przeinstaluj Nod32-a,zaktualizuj bazę i w trybie awaryjnym przeskanuj komputer. Jeśli Nod nic nie znajdzie spróbuj VundoFix też w awaryjnym.
Sfinks
Dodano
19.10.2007 19:14:34
Jeanny
Dodano:
18.10.2007 17:10:03
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1