Niska wydajność dysków sata2

kontroler ICH10 płyta ASRock P45TS, dysk Seagate 320 7200 /16MB/ NCQ. Wolne kopiowanie plików między partycjami na poziomie 36-40 MB/s. Reinstalacja i wskazanie dołączonych sterowników floppy sata drivers tez nie pomogły. Trzeba czekać. Czy u kogoś również sa takie problemy? ewentualne rozwiazanie mile widziane. pozdro

Odpowiedzi: 1

U mnie podobnie jest z tą niską wydajnością, ale dla SATA. Miejmy nadzieję, że to się poprawi. Na MS Connect gdzieś widziałem już podobnego typu problemy zgłoszone przez testerów.
Ad@$
Dodano
07.02.2009 23:08:06
  • latet 17.05.2009 13:19:35

    [quote=Ad@$]U mnie podobnie jest z tą niską wydajnością, ale dla SATA. Miejmy nadzieję, że to się poprawi. Na MS Connect gdzieś widziałem już podobnego typu problemy zgłoszone przez testerów.[/quote] Nie pomogę, ale zgłaszam, ze u mnie wydajność SATA pod Win7 jest absolutnie OK, a nawet jakby ciut wyższa niż pod XP. System: Win7 RC 7100. Płyta główna: Gigabyte EP35-DS4. Tryb pracy dysków ustawiony w BIOS - emulacja IDE. Dyski: Samsungi z serii F1 (uwielbiam je szczerze :d/ ) Podoba mi się pod Win7, że przy kopiowaniu folderów pokazuje wydajność w MB/s. U mnie jest to ok 60-65 MB/s, przy kopiowaniu z jednego dysku fizycznego na drugi dysk fizyczny. A pewnie byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie to, że jeden z tych dysków (źródłowy) jest zaszyfrowany TrueCryptem.

t3przemo
Dodano:
07.02.2009 20:02:48
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1