niewidze katalogów na dysku

Posiadam windows millenium i od jakiegoś czasu mam problem z dostępem do niektórych opcji! Mianowicie wchodze na Mój komputer dysk C: ...... i nic niewidze! Otwieram panel sterowania i teź nic niewidze! Jak mam przywrócić dawną postać? Dodam, źe opcja przywracania systemu niedziała! Zwracam sie do ludzi dobrej woli o pomoc :)

Odpowiedzi: 3

Czy bios przy starcie kompa prawidłowo wykrywa napęd CD.
Jak odpalisz kompa z dyskietki awaryjnej WIN98/ME masz opcje uruchamiania z napędem CD to to wybierz.

Jak nic.
Sprawdz w biosie czy napędy i tryby pracy na auto,zobacz na zasilanie i taśme sygnałową napędu CD – posprawdzaj wszystko,wyczyść go,moźliwe źe napęd uszkodzony,wyjmij i sprawdz na innym kompie.
JNJN
Dodano
19.03.2005 15:02:41
ani scandisc ani defragment nic nie pomógł! Fajna ta stronka ale to co na niej sie znajduje to znam! Zadnym programem sie nie bawiałem. Jak mam odpalić z płyty jak mi na dodatek napędu nie czyta?!
Gentelmen_mh
Dodano
18.03.2005 17:00:55
Jak tam ze szkodnikami moźe tu problem.

Skorzystaj ze skandiska i defraga.

Poczytaj tu jest o WIN98 ale przyda się do ME.

http://www.agavk.p9.pl/strony/win_porz_dysku.php

Moźe jakimś programem się bawiłeś do ukrywania.

Ewentualnie to.
Po sprawdzeniu szkodników i programów,odpalasz kompa z dyskietki awaryjnej z opcją uruchamiania CD,wkładasz płyte z ME do napędu i przechodzisz do katalogu gdzie masz polecenie setupcor.exe odpalasz i naprawiasz system,moźe to pomoźe,najpierw zgraj dane.
JNJN
Dodano
18.03.2005 16:27:52
Gentelmen_mh
Dodano:
18.03.2005 15:32:43
Komentarzy:
3
Strona 2 / 2