Niesamowicie długie włączanie się GG

GG jest jedynym programem,a mam różne,większe,mniejsze,które uruchamiają się o wiele szybciej, który włącza się okropnie długo.Mimo,że spróbowałbym go odpalić jako pierwszy a potem uruchomić kolejne programy to tak czy tak Corel,Winamp,Firefox i każdy jeden inny będzie szybciej włączony niż to GG.Dlaczego tak to długo trwa?Czy coś jest nie tak z procesem w menadżerze procesów,coś trzeba inaczej ustawić dla GG?Mam wersję 7.Zdarza się,że przy wyłączaniu kompa system kończy program GG,mimo,że ja go wyłączyłem.Patrząc do menadżera procesów po zamknięciu GG nadal tam jest i zajmuje aż 28MB.Co z tym zrobić,że GG uruchamiało się w "ludzkim"tempie?Mam 2GB RAMu,2GHz proca.

Odpowiedzi: 4

Pobrałem,żeby za dużo nie główkować najnowsze GG.Jest zdecydowana różnica i myślę,że już go nic nie opóźnia.
Fenix189
Dodano
12.06.2009 18:22:15
Reinstalacja też nic nie dała?
XanTyp
Dodano
12.06.2009 12:50:34
GG nigdy nie miałem ustawione na uruchamianie razem z Windowsem.W msconfig są tylko jakieś systemowe procesy,które nic mi nie mówią,tak jest czysto.Także nic z powyższych propozycji nie ma szans powodzenia.
Fenix189
Dodano
11.06.2009 23:58:50
W ustawieniach gg odznacz opcję uruchamiania przy starcie systemu. Potem uruchom ręcznie i zobacz jak długo to zajmuje. Zajrzyj do autostartu i przejrzyj procesy, które tam startują. Menu start -> Uruchom -> msconfig -> zakładka:Uruchamianie Może się okazać, że masz tam całą masę zbędnych pierdół, które niepotrzebnie ruszają razem z systemem, opóźniając te aplikacje, które faktycznie mogą Ci być potrzebne.
XanTyp
Dodano
11.06.2009 23:25:34
Fenix189
Dodano:
11.06.2009 20:24:08
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1