Nieprzeczytane wiadomości

Przeinstalowałem system na XP Home. Po instalacji i aktualizacji przez internet chciałem zaimportować wiadomości do Outlook Express, które zarchiwizowałem nagrywając na płytce folder identities z poprzedniego systemu (XP Prof). W związku z tym, że Outlook nie chciał mi tego zaimportować (nie wiem czemu) skopiowałem pliki .dbx wprost do katalogu Outlooka (Identities itd) nakładając je na obecne. Wszystko jest OK, moje maile są obecne, tylko że przy uruchamianiu systemu przy nazwie użytkownika mam ciągle informację, że ma 10 wiadomości nieprzeczytanych, choć wszystkie w Outlooku oznaczyłem jako przeczytane. Co mam zrobić, żeby ta informacja przestała się pojawiać?

Odpowiedzi: 2

Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście nie zerknąłem do historii :redface: W każdym razie poradziłem sobie w ten sposób, że w ciągu w rejestrze o którym pisaliście ustawiłem ręcznie MessageCount na 0. Denerwujący napis zniknął, ale czym może jeszcze skutkować takie ustawienie?
petek
Dodano
20.10.2007 16:48:45
Gdybyś zaczął od wpisania tematu do szukajki forumowej to dostałbyś np cos takiego -> [url]http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&m=408453#408453[/url] (to z tym MessageExpiryDays)
Żółty
Dodano
20.10.2007 13:31:08
petek
Dodano:
20.10.2007 10:54:56
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1