Niekończąca się aktualizacja

Witam. Mam problem z aktualizacją. Na początku jest napis: "Przygotowywanie do konfigurowania systemu Windows" następnie "Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Wycofywanie zmian. Nie wyłączaj komputera" Widnieje on przez kilka godzin, następnie jest napis "Zamykanie" i trwa już wieczność. Gdy zamknę laptop przy użyciu przycisku cały proces rozpoczyna się od nowa: przygotowywanie, niepowodzenie..itd..Zalogowałem się do systemu za pomocą trybu awaryjnego i zrobiłem przywracanie systemu ale to też się nie powiodło i teraz nawet w przypadku wybierania trybu awaryjnego włącza się ta cholerna aktualizacja. Jak temu zaradzić?

Odpowiedzi: 1

Spróbuj jakoś wejść w system , start w wyszukaj programy wpisz > cmd > (enter zatwierdź) i wpisz: net stop "windows update" następnie przejdź w panelu sterowania do aplikacji : aktualizacje automatyczne i z aktualizacji do zainstalowania odznacz tą która sprawia problemy z zainstalowaniem się. - widocznie z jakiegoś powodu nie da się jej u Ciebie zainstalować. Jeżeli masz legalny system możesz zgłosić to do supportu MS (nawet dla Polskiego) dokładnie opisując wszystko podając nazwę aktualizacji: kb i te cyferki itd. I oni może coś Ci pomogą więcej. Zresztą tak pewno jest w każdym systemie że nie każda aktualizacja się zainstaluje. Jak przeglądniesz historię to pewno znajdziesz informacje o nie powodzeniu instalacji jakieś aktualizacji :)
sakuwbarakushow
Dodano
04.04.2012 22:50:04
Lamaxa
Dodano:
18.03.2012 20:52:32
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1