Nie wyświetla się pasek adresu ze ścieżką dostępu do pliku w oknie folderu

Witam mam taki oto problem w moim windows xp w oknie folderu nie wyświetla się pasek ze ścieżką dostępu do pliku (chodzi mi o taką ścieżkę jak w pasku adresu przeglądarce www którą można zaznaczyć , skopiować lub wpisać inną). Co zrobić żeby się wyświetlała PS mam zaznaczone opcje folderów "wyświetla pełną ścieżkę na pasku adresu wyświetla pełną ścieżkę na pasku tytułu"

Odpowiedzi: 4

Albo... zamiast zmieniania skórki, kliknij prawym na pasku narzędzi. Np. obok ikony zmiany wyglądu plików. Z menu zdejmij ptaszka przy komendzie "Zablokuj pasek narzędzi" i przesuń sobie pasek adresu linię niżej niż narzędzia. Pojawi się on pięknie - na całą szerokość okna. To powinno załatwić sprawę.
XanTyp
Dodano
17.10.2010 07:26:51
  • azotyp 17.10.2010 19:37:15

    [quote=XanTyp]Albo... zamiast zmieniania skórki, kliknij prawym na pasku narzędzi. Np. obok ikony zmiany wyglądu plików. Z menu zdejmij ptaszka przy komendzie "Zablokuj pasek narzędzi" i przesuń sobie pasek adresu linię niżej niż narzędzia. Pojawi się on pięknie - na całą szerokość okna. To powinno załatwić sprawę.[/quote] Dzięki zrobiłem tak, udało się przesunąć kwaracik na swoje miejsce i pojawił się pasek, problem rozwiązany.

Widzę, że masz "podrasowany" wygląd. Zmień na próbę na widok klasyczny i zobacz czy to przypadkiem nie jest wina "skórki".
Ucho
Dodano
17.10.2010 02:21:03
Przed chwilą próbowałem, pokazuje mi się kwadracik z napisem adres ale nie da się nic z nim zrobić ani po najechaniu ani po klikaniu (łapać za bok też się nie da). Wygląda to tak [img]http://i54.tinypic.com/25us42h.jpg[/img] (mój system to windows xp sp3 home preinstalowany na netbooku samsung nc 10)
azotyp
Dodano
16.10.2010 23:59:49
A czy zaznaczyłeś coś takiego: w otwartym folderze>Widok>Paski narzędzi>Pasek adresu ?
Ucho
Dodano
16.10.2010 18:40:46
azotyp
Dodano:
16.10.2010 14:57:35
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1