Nie wykluczam że to gdzieś jest...

Witam. Chodzi mi o to że na stronę pakietu Office na którą jestem odwoływany po kliknięciu żeby pobrał więcej obrazów typu ClipArt (np. w Wordzie) muszę sobie konkretny obraz znaleźć i go zaznaczyć. Czy jest opcja pobrania całej packi takich obrazów czy muszę to robić klikając każdy z osobna? Wydaje mi się że czasy HH2GB się już skończyły i każdy może sobie pozwolić na pobranie paczki ClipArtów. Chyba jego przestrzeń na dysku to zniesie...

Odpowiedzi: 7

Nie od dziś wiadomo, że skrót M$ nie oznacza logiki :/ Btw... podoba mi się godzina, o której wstawiłeś posta ;)
XanTyp
Dodano
01.05.2009 07:43:06
Już tamtą paczkę pobrałem. Jednakże to jest paranoja jak potrzebujesz dla porównania zobaczyć kilka sztuk jak będzie wyglądało to już jest kłopotliwe. A jak nie wiesz do końca czego chcesz albo chcesz pogrzebać to weź sobie przejrzyj/zaznacz 400 podstron clipatrów... Na każdą z nich musisz wejść już nawet jak Xan powiedział wybierasz opcję zaznacz wszystkie i następna i tak kilkadziesiąt/kilkaset razy... Mało mi się taki pomysł uśmiecha...
Razorek
Dodano
01.05.2009 01:33:33
A prubowalesc sciagnac Cala strone www jakims programem ? Pozniej po prostu wyciagnalbys z katalogu cliparty i po sprawie (?) Chociaz, jak znam zycie, to Ms jakos sie przed tym zabezpieczyl...
Lamer
Dodano
27.04.2009 22:17:35
Zajrzałem sobie w ten adres i wychodzi na to, że można zaznaczyć całą stronkę z obrazkami, dodać ją do koszyka, potem kliknąć na niego i przejść do działu pobierania. O takie paczki/zestawy Ci chodziło? Bo innej opcji tam nie znalazłem.
XanTyp
Dodano
27.04.2009 22:01:01
Szukałem, ale nie znalazłem....
Razorek
Dodano
27.04.2009 20:36:53
  • Lamer 27.04.2009 20:52:48

    [quote=Razorek]Szukałem, ale nie znalazłem....[/quote] No ale przeciez mozesz pozaznaczac wybrane cliparty i pobrac dowolna ilosc ? Nie znalazlem opcji poboru jakiejs spakowanej paczki...

Dzięki. pobiorę sobie. Ale cały czas nie dostałem odpowiedzi na pytanie czy Microsoft udostępnił coś takiego w takim wydaniu?
Razorek
Dodano
27.04.2009 15:42:00
  • Lamer 27.04.2009 17:21:27

    [quote=Razorek]Dzięki. pobiorę sobie. Ale cały czas nie dostałem odpowiedzi na pytanie czy Microsoft udostępnił coś takiego w takim wydaniu?[/quote] No nie wiem, poszperaj na ich stronie :mryellow:

[quote=Razorek]Witam. Chodzi mi o to że na stronę pakietu Office na którą jestem odwoływany po kliknięciu żeby pobrał więcej obrazów typu ClipArt (np. w Wordzie) muszę sobie konkretny obraz znaleźć i go zaznaczyć. Czy jest opcja pobrania całej packi takich obrazów czy muszę to robić klikając każdy z osobna? Wydaje mi się że czasy HH2GB się już skończyły i każdy może sobie pozwolić na pobranie paczki ClipArtów. Chyba jego przestrzeń na dysku to zniesie...[/quote] Na stronie: http://files4you.net.pl/forumdisplay.php?f=327 znajduje sie paczka 25 tys. ClipArtow, chcesz to wejdz i pobierz...
Lamer
Dodano
27.04.2009 13:43:10
Razorek
Dodano:
24.04.2009 14:22:39
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1