Nie widze swoich postów...

Czy wy też macie najnowszy nie przyklejony temat ostani post w tym dziale 19 February 2008 12:05 przez Small Mike ? A przed chwila napisałem nowy..?

Odpowiedzi: 18

aligator - 1. te bruzdy oznaczają tylko, że celulit na dupsku złapałeś. Bruzda jedna jeno być winna byś łatwiej, a dokładnie podetrzeć się mógł. 2. Mondra to była z Pamiatkowa ( ziółkami leczyła ). Co się zaś dalszego ciągu tyczy to wiesz gdzie sobie możesz ten "donos" wsadzić? - No własnie. Bobi - zero szans. Za to możesz liczyć na to, że wzrok mi sie sokoli robi na niektore reakcje, a w konsekwencji - dziwne to jakieś połączenie - zwieracze wysiłki zdwajają by radości mej nie rozgłaszać zmysłom paru. Rozumiem ,że do kompletu Hummera dajesz ( coby nik na ulicy nie podskoczył ) ?
Rebe
Dodano
29.02.2008 07:50:18
Ja wiem, że tradycjonalista z Ciebie Rebe straszny, ale może byś się jednak dał skusić? Patrz ile plusów: jesienią byś sobie liście pozgarniał, podrapać się po tyłku miałbyś czym, a i nikt na ulicy nie podskoczy. [;
Bobi
Dodano
28.02.2008 23:13:55
W anus se takie "dobre rady" wsadź - najlepiej razem z tymi grabiami. wiem, że mamy XXI wiek, i fascyznacja zdobyczami techniki jest powszechna, ale tego typu cyborgizacja mi nie leży.
Rebe
Dodano
28.02.2008 14:46:13
To byś sobie coś [url=http://www.godwars2.com/images/weapons/claws.jpg]takiego[/url] sprawił. Wygląda na wielokrotnego użytku to się szybko nie zużyje. Stare, dobre... a dupa tam! ;]
Bobi
Dodano
28.02.2008 14:38:30
A dupa tam, Bobi - szkoda tipsów.
Rebe
Dodano
28.02.2008 10:57:51
Weźcie się dziewczyny nie napinajcie tak bo Wam żyłki w tej kulce umocowanej na szyi popękają i jeszcze sobie zaczniecie oczęta śliczne pazurkami wydrapywać nawzajem :mryellow:
Bobi
Dodano
28.02.2008 10:50:50
[quote= "aligator"]myślałem[/quote] Taaaa..... Anathema - sam se gadu gadu, a innym bronisz ? - Brzydko, oj brzydko.
Rebe
Dodano
28.02.2008 10:29:48
  • Anathema 28.02.2008 21:28:27

    [quote=Rebe]Anathema - sam se gadu gadu, a innym bronisz ? - Brzydko, oj brzydko. [/quote] Jak to mówią? Stróż prawa może więcej...?! [quote=aligator]Dobrze że mnie Pan Redaktor/Moderator na ziemie sprowadza, bo już myślałem że kimś ważnym jestem i nietykalnym zarazem [/quote] Cieszę się, że pomogłem rozwiać twe wątpliwości :]

  • aligator 28.02.2008 23:58:49

    [quote=Rebe][quote= "aligator"]myślałem[/quote] Taaaa.....[/quote] A żebyś wiedział... Od kiedy przestałem się ze starymi zgredami na niejakim forum zadawać, bruzdy mi się pogłębiły jak nigdy w ciągu całego życia, marnego mego...:mryellow: [quote=Rebe]...anus...[/quote] Aż taki mondry nie jestem, ale to jakieś brzydkie słowo chyba, te ulubione twoje. Nie wiem czy jakiego banana lub chociaż ostrzeżenia dostać nie powinieneś...:lol:

Dobrze że mnie Pan Redaktor/Moderator na ziemie sprowadza, bo już myślałem że kimś ważnym jestem i nietykalnym zarazem :mryellow:
aligator
Dodano
28.02.2008 08:29:28
Kiedyś przy okazji pewnego tematu o pewnym forum EL pisał do Kuby: "Kuba... nie pozwol nigdy na to, aby to forum zamienilo sie w takie ............ godne politowania...."itp.... po próżnicy pisał...
aligator
Dodano
28.02.2008 00:15:57
  • Anathema 28.02.2008 00:30:09

    [quote=aligator]Kiedyś przy okazji pewnego tematu o pewnym forum EL pisał do Kuby: "Kuba... nie pozwol nigdy na to, aby to forum zamienilo sie w takie ............ godne politowania...."itp.... po próżnicy pisał...[/quote] To twoje zdanie i oczywiście je szanuję. Każdy ma wolny wybór jednakże - podoba się to ok - nie, trudno, płakać nikt z tego powodu nie ma zamiaru ;-)

Tematy to tu teraz zamykają za ... tyt€ł niekoszerny. Za to mocno chetnie pyszczą żeby się watku 3mac ( wzorców potrzebują ).
Rebe
Dodano
27.02.2008 20:49:54
Że tak sobie z tematu pozwolę zejść :mryellow: jakieś zmiany tu widziałem, moderatory inne jakieś takie.... taki off-topic to tu można robić jeszcze czy zamknięciem tamatu grozi ??:mryellow:
aligator
Dodano
27.02.2008 20:39:33
  • Anathema 27.02.2008 23:58:44

    [quote=aligator]Że tak sobie z tematu pozwolę zejść :mryellow: jakieś zmiany tu widziałem, moderatory inne jakieś takie.... taki off-topic to tu można robić jeszcze czy zamknięciem tamatu grozi ??:mryellow: [/quote] No o tym zamknięciu to już wypadałoby pomyśleć, jak zajdzie potrzeba to i na przymusowy urlop te nowe moderatory wyślą... ;-) P.S. Może jednak chłopaki powrócicie do pomysłu pogawędki o tym i owym na wspomnianym już tutaj wcześniej gadu gadu... ?!

My som prawdziwe chłopy - nam wazelina nie jest potrzebna ( lubim hardcoreowo - na sucho i tak se robim ). Tym samouctwem to się nie chwal, bo na tkaich mają teraz łapanik prowadizć i obsadzać "z ramienia" PSL-u ( jest trochę vacatów na stanowisku "chłopek roztropek" ).
Rebe
Dodano
27.02.2008 20:12:39
Tam, gdzie Jego miejsce ( to ad. ps. ) - w .... ( nie napisże, bo przeciez nie wypada śłow tkaich używać ). BTW - kto Cię tkaiej slicznje składni uczył? Pogratulować chciałbym .. logiki języka ( przeciez nie napiszę, że w anus se masz wsadzić takie dusery pod adresem mojej mózgoczaszki).
Rebe
Dodano
27.02.2008 19:58:44
  • aligator 27.02.2008 20:07:14

    [quote=Rebe]Tam, gdzie Jego miejsce ( to ad. ps. ) - w .... ( nie napisże, bo przeciez nie wypada śłow tkaich używać )[/quote] Rozumiem że już nie wazelinujecie sobie jak dawniej... Sie chyba ma jednak dobrze, bo się chciałem na gadulcu przypomnieć i kulturalnie przywitać to mnie nawrzucał jak zwykle ... :mryellow: [quote=Rebe]BTW - kto Cię tkaiej slicznje składni uczył? Pogratulować chciałbym .. logiki języka [/quote] Samouk żem, to i tak wychodzi... :mryellow:

Ta.. na Bombę do basenu - żebyś se nie myślał, że nie pomnę o kim wspominasz.
Rebe
Dodano
27.02.2008 19:43:39
  • aligator 27.02.2008 19:53:14

    [quote=Rebe]Ta.. na Bombę do basenu [/quote]czasami kurna też... [quote=Rebe]...żebyś se nie myślał, że nie pomnę o kim wspominasz.[/quote] Nigdy bym nie śmiał pomyśleć żeś mądry trochę...:lol: P.S. A gdzież to dziecko Twoje, Elunia, się podziewa?

Prosze o pomoc dzieje się teraz to na wszystkich forach, czy ktoś mi powie jaka jest [url=http://www.pcadvisor.co.uk/forums/index.cfm?action=showthread&threadid=317397&forumid=23]tu[/url] ostatnia odpowiedź?? Nie wiem jak usunąć ten bug... To samo się dzieje w ffie i operze... Jeśli można to przenieście ten temat gdzieś indziej bo myślałem, że to wy macie problem z forum, a nie ja... prosze o pomoc i pozdrwiam
Small Mike
Dodano
27.02.2008 14:33:15
Zazdraszczaj, zazdraszczaj - umieć se zasłużyć trzeba. PS. Widże, że definitywny kres zimy nadchodzi - zmiennocieplne wypełzają.
Rebe
Dodano
27.02.2008 07:48:16
  • aligator 27.02.2008 19:31:47

    [quote=Rebe] PS. Widże, że definitywny kres zimy nadchodzi - zmiennocieplne wypełzają.[/quote] Dupa tam... wolę zimę teraz niż lato od kiedy śmigam jak Alberto niejaki..... :lol:

Rebe, Ty tetryku, wielbicieli widzę masz ?!
aligator
Dodano
26.02.2008 23:50:34
Nie, My mamy dwa tematy z nowszymi postami: 1. Ten, w którym floodujewsz bez potrzeby; 2. Ten, w którym ta odpowiedź pada.
Rebe
Dodano
23.02.2008 18:44:16
Small Mike
Dodano:
23.02.2008 18:40:19
Komentarzy:
18
Strona 1 / 1