Nie poleca XP

XP to szajs kompletny jest takie powiedzonko ,,..chcesz mieć kłopoty zainstaluj sobie Milenium..' , ale XP równiesz odnosi się do niego, nawet bardziej.

P.S chyba stane się fanem tej strony

Odpowiedzi: 19

yo, to ja ponownie
zgadzam się z przedmówcą:)
Jeźeli połowa z tych, którzy piszą, źe xp ledwie chodzi i sie zawiesza, zainstalowali go na swoim sprzecie 200MHz i 32RAM, to sie nie dziwie...
na XP trzeba miec przynajmniej z 500MHz i 128RAM (miałem podobna i chodził mi prawie idealnie, bo czasamu "skakał" przy grafice)
Teraz jak pisałem, mam wysoki sprzęt, jednak jeszcze ...czasami, wyjątkami... troszkę "skacze".
Na microsoft polecam P4 2GHz i 700MB ramu :)
Anonymous
Dodano
08.01.2002 11:24:03
zgadzam sie z facetami co twierdza ze do xp trzeba miec sprzet ,jak ktos ma sprzet z przed kilku lat to niech sobie zamontuje OS z przed kilku lat np. win3.11 i spoko ,
albo jak ktos powiedzial ze troche wiedzy panowie
Anonymous
Dodano
08.01.2002 04:11:24
Zainstalowałem sobie Xp i narazie nie zawiesił się ani razu. Mam sprzęta 900MHz i 256RAMu.
A co do MillenniuM, to zdziwisie się, ale teź ANI razu mi sie nie zawiesił. Fakt, zwalniał prace po tygodniu bez restartu, ale NIGDY zwisu!
Nie wiem czemu u innych nie chodzi, a u mnie chodzi, jakby był najlepszym systemem. Windows 98 zawieszął mi sie co 20 min. Musiałem ciągle restarta i blue screen walił. Mill – 0 resetów, 0 blue screenów. (w czasie całego uzywania MillenniuM miałem system 533MHz i 128mb RAM).
A z kompami mam do czynienia od prawie 5 lat – i wiem co mówie;)
Anonymous
Dodano
06.01.2002 22:54:36
Uwaźam, źe XP to dobry system mimo drobnego niedopracowania.
2000 był pod tym względem lepszy.
W XP jest problem z grami i to spory, to, źe nie chce się wyłączać i cholerna aktywacja, ale ma jednak bardzo wiele udogodnień w stosunku do swojego poprzednika.
Te niedociągnięcia napewno niedługo nie będą przeszkadzały (patche).
Jeśli chodzi o aktywację to świetnym rozwiązaniem byłaby ona gdyby ten sam numer działał zawsze na tej samej konfiguracji sprzętowej komputera...
A jeśli chodzi o dobroć systemu to w kaźdym systemie są jakieś błędy i nigdy nie będzie systemu idealnego (znam się trochę na tym bo kończę studia informatyczne).
Windows to miliony linii kodu!
Nie ogarnie tego człowiek, a i porgramy wspomagające projektowanie go nie wyrabiają.
Być moźe jest to takźe związane z polityką Microsoftu bo co byłby to za interes gdyby wyprodukował wyrób idealny?
Ludzie nie kupowaliby róźnych wersji systemu.
Bo po co pojawił się Millenium skoro w planach była rezygnacja z linii 9x ?
Pozostaje tylko ulepszanie systemu i to w niezbyt wielkim tempie!
Anonymous
Dodano
06.01.2002 22:19:50
Kciecie miec stabilny system? Win2000 i po problemie (pod warunkiem zainstalowania service pack'ow)
Anonymous
Dodano
06.01.2002 20:40:27
ps

pliki dobze spakowane
Anonymous
Dodano
06.01.2002 17:32:50
poczta.wp.pl
login marcin.sidor
haslo byk
mail z wzakzowkami ja dostac sie na serwer z filmy
Anonymous
Dodano
06.01.2002 17:31:35
co do konfigu kompa to je mam PII 266mhz i 128 ramu i jakos nie widze zeby mi cos zle chodzil , a przesiadlem sie z win2000pl , tak pozatym nie mialemzadnych problemow z konfiguracja. co najsmieszniejsze to on sam wykryl moja 4 megowa karte graficzna i niechcial zadnych sterownikow :)) (ATI rage cos tam)
Anonymous
Dodano
06.01.2002 13:34:18
win xp jest bardzo dobrym systemem , tylko na pewno trzeba go porządnie skonfigurować , powyłączać mnóstwo niepotrzebnych usług itd. ogólnie cały dzionek ustawiania systemu . Mam go juź od ponad miesiąca na kompie i nie ma z nim zadnych problemow , nawet z windowsem 2000 i 2000 server pracowało się gorzej i były zwały , o serii 9x nie wspominam , bo to pomyłka blue screen .I tylko z własnej winy moźna sobie skopać system np przez instalację sterownika sb live z win 2000 lub 9x , co raz zrobilem i skopalo caly system , ale to z mojej winy , w koncu to sterowniki do innego systemu , ale odratowalem sytuacje i chodzi zyleta
Anonymous
Dodano
06.01.2002 11:52:45
Fakt on mi sie wogole nie zawiesza. TO jest cud win98 mial zwisy co pol godziny a ten chodzi zajebiscie
Anonymous
Dodano
04.01.2002 17:44:36
Jak komus brakuje dosa niech sobie sciagnie dodatek jak do shita milenium
maly
Dodano
03.01.2002 00:31:48
Jesli masz komputer o parametrach – procesor 300 MHz i 64 ramy to napewno xp'ek bedzie do d.... aby dobrze chodzilo potrzeba lepszego sprzetu, checi i wiedzy
Anonymous
Dodano
03.01.2002 00:30:23
Widows XP jest niedopracowany, częśćprogramó i sterowników na nim niedziała, no wiadomo na win Me nic nidziałało ale to inna bajka, ogułem win 98 rulez, niewaźne źe trzeba go instalować od nowa co dwa dni, w nim nieczuje się jak w "klatce o nazwi windows XP" który niekoźysta z dosowych programów, gówno da sięzrobić wszystko robi z ciebie i robi to źle, nieda sobie sam czegośustawić, microsoft jak zrobi owno to poźądne,

PS. Linuks RULES
Anonymous
Dodano
31.12.2001 19:10:47
Wszystkich pogrza ło xp to najlepsza wersja windowsa która wyszła pare miesięcy temu i mam tą wersje u siebie w kompie na początku mi się ciągle zacinał a jak dokupiłem ramy to bylo ok
xp ma wymasgania tak samo jak windows me
kontakt ze mną: pawlo152@wp.pl
Anonymous
Dodano
31.12.2001 11:14:08
Teź się zgadzam. XP jest najlepszym z systemów jakie wypuścił Microsoft. Co do Millenium to u mnie chodził dobrze, ale u większości osób które znam i które go miały nie dało się z Windowsem Millenium pracowac.
Anonymous
Dodano
31.12.2001 10:30:15
Win Xp to pierwszy windows który działe mi juź ponad miesiąc bez jakiegokolwiek zwisu w przeciwieństwie do win 98 i nie mówiąc o Me. Działa o wiele szybciej od innych okien.
Jak chcecie pisać cokolwiek o tym systemie to popracujcie na nim dłuźej a nie po 20 min problemów z konfiguracją instalujcie win 95 albo coś innego.
bart
Dodano
31.12.2001 09:44:58
I tu sie qrwa zgodze fakt faktem jest z deka niedopracowany (chociaź...?) jak sie ma neta to jest spoko!!!!!!!!!!!!
Anonymous
Dodano
28.12.2001 18:17:33
Xp jest najlepszym systemem Micrososftu jaki wyszedl(Pro).Milenium to kompletne gowno, a WMP w Xp odtwarza najlepjej dzwiek ze wszystkich programow
Anonymous
Dodano
28.12.2001 02:56:18
I tu sie znow nie zgodze z przedmowca ... Wystarczy tylko troche wiedzy i dobrych checi a XP stanie przyjemniejszy w obsludze niz Shit Millenium :>

Pozdrawiam
GeneralD
Anonymous
Dodano
27.12.2001 17:45:11
Anonymous
Dodano:
26.12.2001 18:45:14
Komentarzy:
19
Strona 3 / 3