Nie poleca XP

XP to szajs kompletny jest takie powiedzonko ,,..chcesz mieć kłopoty zainstaluj sobie Milenium..' , ale XP równiesz odnosi się do niego, nawet bardziej.

P.S chyba stane się fanem tej strony

Odpowiedzi: 20


Zeby widzal sieć odpalcie szyszke z windowsa 2000 (wpis do rejestru) Win2000_PlainPassword
zbor
Dodano
30.05.2002 18:40:02

Jak sie mie umie go konfigurować i nie wyłacza autorestartów to macie palanty taki efekt :)
zbor
Dodano
30.05.2002 18:37:45

Pierdoły gadacie ja miałem sprzet procka 250 (podkrecona 200–tka, xpek pokazywał 266) i 128 ramolca i xp smigał aź miło teraz mam inny stprzet i teź śmiga aź miło.Uwierzcie microsoftowi oni naprewde wiedzą co piszą a pozatym ustawienie systemu na najleprzą wydajność i dobra konfiguracja teź nie zaszkodzi !
A poza tym porównywanie xpka do milenijnego gówna to zbrodnia !
zbor
Dodano
30.05.2002 18:34:22
DO JETSONA

Buahahahahahahaahah – czlowieku, jesli ty jestes na tyle inteligenty ze gdy ktos wypowiada swoją opinie niezgodną z twoją i jush na niego klniesh to znaczy ze albo cie BOG opuscil albo poprostu nie mash wszystkich w domu... FORUM to nie jest pokoj dla ludzie inteligentnych inaczej ktorzy sobie krzycza caly czas "...WAL SIE NA RYJA WAL SIE NA RYJA..." no po prostu ludzie... CZY jest tu jakis admin ?? niech stworzy temat dla ludzi inteligentnych inaczej... niech tam sobie klna itp...
przy okazji nie wiedza co mowia :)))))))
Pozdrawiam wszystkich ludzikuuff inteligentnych
maciusss
Dodano
24.05.2002 19:01:57
"Żeby zawiesić XP potrzeba duźo inicjatywy"
miales kiedys amige?? zeby zawiesic Workbencha to musiales miec duuuuuuuzo inicjatywy... xp sie trzyma, ale to nie to..... chociaz po aktualizacji chodzi przyjemnie..... dosc czesto zdarzaja mi sie zwisy explorera, no i tragicznie niedopracowane otoczenie sieciowe (no moze nieskonfigurowane wlasciwie, ale to wkoncu nowy system ,powinien sobie wykryc... sieciowke mam przeciez na PCI a nie ISA :) )
ya23
Dodano
21.05.2002 01:13:00
Jedno wam powiem jeszcze ani razu nie zwis mi Xp`ek !! mam go juź 5 miesięcy :–) Me szajs Xp rULEz
Anonymous
Dodano
30.04.2002 23:52:28
CHODZI JAK TRZEBA I WCALE NIE POTRZEBA MIEĆ WYPASŁEGO SPRZĘTU JA MIAŁEM PROCKA 250 mhz PODKRĘCONA 200–KA I 128 RAMU I CHODZIŁ JAK SIĘ PATRZY I 0 ZWISÓW WIĘC JAK KTOŚ MA ZWISY NA p4 I 256 RAMU TO KUPIŁ KRAKOWANĄ BADZIEWNĄ BETE NA BAZAŻE ALBO TEN OD KTUREGO KUPIŁ KUPIŁ NA BAZARZE. SCIĄGAJCIE OD WAREZA TAM JEST PEWNE OPROGRAMOWANIE
Anonymous
Dodano
15.04.2002 01:54:06
Jeźeli jest jakiś zwis to tylko z powodu zainstalowania nieodpowiedniego sterownika lub starszego programu, który nie był pisany pod XP.
Tak mówi moje kilkumiesięczne doświadczenie.
Próbowałem zainstalować sterownik myszy 'Net Mouse Pro'.
Sterownik jest dość sędziwy. Po restarcie nastąpił totalny zwis.
W awaryjnym uruchomił się, ale nie mogłem wybrać nazwy uźytkownika bo... wyboru dokonuje się właśnie myszą.
Tak samo jest z programami.
Po zainstalowaniu Pocket CD (dla nie wtajemniczonych sterownik do nagrywarki dla zapisu pakietowego) było podobnie – błąd stop.
Żeby zawiesić XP potrzeba duźo inicjatywy.

Pozdrowienia, Ady.
Anonymous
Dodano
09.02.2002 06:34:04
Jeszcze nie zabralem glosu w tym temacie. Jak na razie u mnie XP jest OK. A na pewno lepiej i stabilniej niz wszystkie 9X razem wziete (chociaz tez nie bylo tak zle). Mialem co prawda kilka zwisow, ale to sie chyba zdarza nawet najlepszym. A jak mam zwis na miesiac, to dla mnie jest do zaakceptowania taka czestotliwosc. A chcialem wam jeszcze powiedziec ze na C400 tez chodzi nie najgorzej. Fakt ze mam 384 ramu, to moze ratowac troche sprawe. Ale jesli chodzi o wydajnosci, to spox, nie narzekam, stare windy nie chodzily lepiej. A nawet nie powylaczalem tych bajerow z ladnymi okienkami. Powiem wiecej, poinstalowalem jakies Themy, zrobilem niektore okienka transparency i ciagnie dalej niezle.
Anonymous
Dodano
09.02.2002 03:08:24
Do Jetson
niestety są ludzie i...
do kazdego systemu czy to 95 98 2000 Me Xp NT
trzeba wykazać troszeczke inteligencji
a ty raczej nią nie grzezysz!!!
Ja przesiadłem sie z Me na Xp Professional i jeszcze ani razu sie nie zawiesił!!! Od czasu do czasu trzeba pomysleć o modernizacji sprzętu jak masz 233MHz i 32 RAM to wogule sie nie dziwie Ja mam 1000MHZ 256 RAM i wszystko chodzi jak w zegaku
Co do Me teź nie było źle owszem wieszał sie od czasu do czasu ale nie narzekam :)
Zgadzam sie z Macikiem wszystkie gry chodzą czasen trzeba przełaczyćna tryb zgodności ale wszystko chodzi
Pozdrawiam wszystkich inteligentnych internałtów odwiedzających tę str.
Anonymous
Dodano
09.02.2002 01:23:21
Do Nikt–a.
Co znaczy zworka jest Ok?
Uźywasz muzyki z płyty czy masz jakąś inną?
Ja nie jestem jasnowidzem.
Wytłumacz dokładnie co chcesz zrobić (muzyka czy bios).
Anonymous
Dodano
02.02.2002 05:07:00
Mimo tego , źe temat tego forum jest innym to polecam xp.
Anonymous
Dodano
30.01.2002 22:51:40
Mi jakos wszystko chodzi,wszystkie gry wszystkie programy ani razu nie wis i chodzi mi juz z 2 miesiace jestem zadowolony mam net mam otoczenie sieciowe jestem zadowolony a 98 czy Me musialem instalowac raz na miesiac to sa powalone systemyMoj sprzet to 800 amd 256 ram–u g–force 64mb 200mmx i wszystko chodzi jak nalezy
maciek
Dodano
30.01.2002 22:33:29
pokurwuj sobie na mIrc pedale tu sa sami normalni ludzie a jak TY pokurwieni, i prubuja sobie nawzajem pomagac a jeszcze jedno TY jestes kupa shitu pedale i pajacu

WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!
WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!WAL SIE NA RYJ!!!!!!!!!!!!!
Anonymous
Dodano
30.01.2002 17:57:31
no jezeli ktoś ma sprzęta 200MHz, 32 RAM... to sie nie dziwie źe tak piszesz, Jetson.

Ja mam 900MHz, 256RAM i nie miałem ani jednego zwisu od miesiąca. I jak to wytłumaczysz??
Anonymous
Dodano
30.01.2002 03:01:46
Kurwa was wszystkich pojebalo XP to pokurwiony shit by go szlag trafil. Kilkku moich kumpli instalowalo to gowno i wszystkim sie wieszal pierdolony. POjebany jest jak stado blondynek nimfomanek. I nikt mi kurwa nie przetlumaczy ze tak nie jest. Jebane gry nie chodza pod tym shitem siec chujowo dziala chyba wam odpierdala z tym windowsem.
Anonymous
Dodano
30.01.2002 00:25:09
Jak mozesz to wyslij mi odp. na e–mail

D Z I E K I ! ! !
Anonymous
Dodano
29.01.2002 22:52:46
Zworka jest ustawiona OK ale nadal nie moge dobrze pograc i niewiem czy to jest wina moja, sprzetu, czy tego systemu jeszcze pare dnii i calego go wypie..... przez okno jezejl mozesz to napisz jak to zobic.A gry np. MaxPayne, FIFA 2002 i Wolfestein nie moge nawet zainstalować bo wyskakuje mi jakis blad o nr.0x80040707 nie wiem co jest grane!!!!
Anonymous
Dodano
29.01.2002 22:51:13
I jak masz kartę muzyczną w złączu pci to w panelu sterowania w menedźerze urządzeń WYŁĄCZ (a nie odinstaluj) sterownik c–media.
Anonymous
Dodano
23.01.2002 00:35:01
Jeśli korzystasz z karty dźwiękowej na płycie (i nie masz osobnej karty dźwiękowej w złączu PCI) to musisz mieć zworę na płycie głównej obok slotów pci po lewej stronie układu CM8738 w pozycji 1–2, a nie 2–3 licząc od rogu płyty.
To uaktywnia kartę na płycie głównej.
Jeźeli masz osobną kartę PCI to najlepiej pozostawić zworę w pozycji 2–3.
Instaluj sterownik z katalogu AUDIOC–MEDIA4CHANNEL no albo 6channel, a nie instaluj źadnych innych sterów z katalogu audio (tam jest codec i coś jeszcze).
Oczywiście musisz wybrać plik w2k.exe, win2k.exe czy jakoś tak się nazywający.

W razie dalszych problemów napisz.
Nie opisuję bios–u bo musiałbym zrestartować i przez to zerwać połączenie z internetem.
Anonymous
Dodano
23.01.2002 00:29:46
Anonymous
Dodano:
26.12.2001 18:45:14
Komentarzy:
20
Strona 1 / 3