nie pobiera Ip dlaczego !!??

Zainstalowałem winxp sp2 pochodziło 2 dni a potem przestał pobierać adres z dhcp ipconfig/renew nic nie daje adres mam 0.0.0.0 i po chwili wywala błąd sieci. Przyszedł koleś z kablówki i na moim modemie i kablu podpiął lapka potem sie uśmiechnął i powiedział że moja wina i faktycznie u niego działa. Więc chwyciłem do ręki Mandrive LIve bo pomyślałem że to wina karty, niestety nie, karta działa pod mandrivą pobiera adres i już. probowałem reseta winsock cmd>>netsh winsock reset efektem jest "Nie znaleziono następującego polecenia: winsock reset" reset usługi DHCP ani wpisanie na sztywno nie daje rezultatow.

Odpowiedzi: 4

No i skończyło sie przeinstalowaniem systemu ciekawe ile podziała :))
przecin
Dodano
15.11.2007 10:48:52
A winsockfix ?- niżej w tym linku. Nie bawi się w sprawdzanie , czy coś jest dobrze, czy źle, tylko resetuje protokoły. Jak to nic nie da ręcznie pousuwaj sieciówkę, połaczenie w otoczeniu sieciowym i wszystkie protokoły i instaluj na nowo sieć, stery do sieciówki .
Seeker
Dodano
13.11.2007 14:54:43
Niestety program lsp... nie wykrywa żadnych problemów wiec nic nim nie działałem, wywaliłem kilka wpisów z rejestru używając regedita i easy cleanera i dalej nic.
przecin
Dodano
13.11.2007 10:40:33
Spróbuj którymś z tych programów: http://cybertrash.pl/images/tata/LspFix%20i%20WinSockFix.html
Seeker
Dodano
12.11.2007 15:18:56
przecin
Dodano:
12.11.2007 14:22:58
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1