nie mogę wgrać antywirusa i sterowników dzwięku pod viste

Witam

 Kupiłem viste oem

Mam problem gdzy chce zainstalować antywirusa.Pokazuje mi się komunikat że jeden ze sterowników został zablokowany i bym znalazł rozwiązanie w trybie online.W trybie online nic nie znajduje i pojawia się komunikat że mam odłączony internet albo że serwer microsoftu jest niedostępny (internet działa bo normalnie śmigam po stronach). Podobny mam problem z zinstalowaniem sterowników dzwięku płyta nie chce się botować. Wgrywałem viste ale się jeszcz nei rejestrowałem.Czy to może jest powodem tego?

Odpowiedzi: 2

Jak miałem zainstalowanego nortona, to przy uruchamianiu systemu tez wyskakiwał jakis komunikat o blokowaniu, teraz mam zainstalowanego Kasperskiego 6.0.2.614 i wszystko jest si. Chodzi znakomicie bez żadnych błędów.

Polecam i pozdrawiam

przemas23
Dodano
05.02.2007 08:20:57

zainstalowałem program avast! 4.7.869 Home PL ze strony http://komputery.wp.pl/cid,49678,info_id,9741,plikinfo.html i wszystko działa mi ok

P.S. mam zaintalowaną 64-bit wersję Windows Vista Home Premium PL

Piotr Dombrowski
Dodano
05.02.2007 05:30:28
  • detektor 05.02.2007 08:23:40

    Rejestracja niema wpływu na działanie programu. Jaką masz Viste 32 czy 64, jaki program antywirusowy? może jest niekompatybilny z systemem?Jest kilka darmowych antywiruw na stronie Microsoftu,można sobie pobrać. <br>

  • arte 05.02.2007 10:31:45

    mam viste 32 bitową a program antywisrusowy kaspersky home edition. Jak go wgrywam to wyskakuje napis że program nie może być zainstalowany na windows unknow. Zdażyła się też taka opcja że się wgrał ale niedokońca i pokazuje się napis że jeden ze sterowników został zablokowany bo nie jest zgodny z windows. Program antywisrusowy kaspersky mam też legalny i myślałem że nie bedzie problemów,

  • arte 06.02.2007 15:13:42

    <P>Dowiedziałęm się już.Polska wersjia kasperskiego nie jest jeszcze pod wiste trzeba ściągnąć angielsko języczną i zainstalować ją jako triala potem czekać aż skonfigurują </P> <P>&nbsp;</P> <P>pozdrawiam i dzięki</P>

  • detektor 07.02.2007 01:02:57

    Tak,najnowsza wersja jest anglo-języczna,ew,rosyjska!<br>

arte
Dodano:
04.02.2007 02:08:59
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1