Nie mogę usunąć folderu, który się dziwnie zachowuje gdy mu się coś włoży

Witam. Wypakowałem archiwum do folderu, usunąłem archiwum. I z tego co pamiętam potem chciałem usunąć folder. Niestety się go nie dało usunąć, ani w niego wejść. Po prostu nagle z niewiadomych przyczyn. I co ciekawę... Usunąć go się nie da, zmienić nazwy też. Ale mogę do niego skopiować skrót. Gdy skopiuję do niego skrót to pojawia się drugi taki sam folder, o tej samej nazwie z "." dodaną na końcu. I teraz mogę usunąć albo pierwszy folder, albo drugi (dwóch nie mogę). I tak to się ma. DZIWNE, PRAWDA? Usunąć folderu nie mogę. Skopiować coś do niego (próbowałem tylko skrót) się da, teraz mogę usunąć albo pierwszy albo drugi ale jeden z nich być musi. No i po skopiowaniu sktrótu do środka folderu pojawia się (nie wiem dlaczego) drugi folder obok z kropką na końcu nazwy. Zaznaczam mu "ukryty" ale to nic nie zmienia! Jest widoczny mimo tego i mimo aktywnej opcji niepokazywania ukrytych plików. Czym wywalić folder? Nie byłoby to nic dziwnego gdyby nie to co się dzieje z tym, że się sam powiela.

Odpowiedzi: 2

Dobra, usunąłem to programem jakimśtam. Nie pamiętam jakim bo to nie było u mnie na komputerze, tylko gdzie indziej. Mniejsza o to. To na pewno nie wirus. Powiela się gdy mu coś włożę do środka, np. skrót. Ale już problem rozwiązany.
BUNCH
Dodano
01.12.2010 09:25:03
[quote=BUNCH]że się sam powiela.[/quote]Jak wirus. ](*,)
XanTyp
Dodano
30.11.2010 10:46:50
BUNCH
Dodano:
30.11.2010 08:26:14
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1