Nie mogę się tu zalogować. Proszę admina o pomoc

Witam. Chciałbym zalogować się na konto, ale nie mogę. Zrobiłem już chyba z 20 czynności i żadna nic nie daje, usiłowałem wszystkiego. Dostaję przypomnienie hasła, link aktywacyjny, udaje mi się zalogować. Ale nie widnieję nadal na TYM forum jako zalogowany (piszę teraz z innego konta). W jakimś tam "Windows Live" czy coś podobnego się loguje i jestem zalogowany ale na FORUM wracam znowu jako niezalogowany i nic nie mogę zrobić. A chyba już ze TRZYDZIEŚCI okienek wypełniłem gdzie mam coś wpisać, potwierdzać, znowu wpisać i znowu potwierdzać i znowu i znowu i znowu! Z różnych przeglądarek nawet i nic. [color=red][b]Piszecie, że teraz logujemy się nie przez forum a przez jakąś "usługę" i tam mamy się udać. Udaję się do tej usługi, u niej zalogowuje mnie bez problemu, ale jak wracam na to FORUM to wciąz jako gość![/b][/color] Ja już nie mam po prostu siły na te idiotyzmy. Proszę o odezwanie się kogoś kto tym zarządza.

Odpowiedzi: 9

Nie ma takiej możliwości, żeby kasować konta innych użytkowników.
Ad@$
Dodano
01.02.2013 10:32:51
Zadałem Ci pytanie, wysłałem wiadomość na PRIV. Już kilka dni temu.
h1183596
Dodano
01.02.2013 03:22:41
Dzięki za zgłoszenie problemu. Aktualnie pracujemy nad nową ulepszoną wersją forum wraz z logowaniem, która rozwiąże Twój problem i inne problemy zgłaszane przez innych. Proszę zatem o cierpliwość.
Ad@$
Dodano
26.01.2013 17:35:07
EJ, admini, moderatorzy - chyba zadałem jasno nakreślone pytanie i prosiłem o pomoc. Zgadza się?
h1183596
Dodano
26.01.2013 03:11:42
Galaxy28 - właśnie tak to wygląda. I dlatego ja straciłem głowę bo [b]nie wiem co się w ogóle dzieje[/b]. Pisałem, że "zataczam kółka", w koło odsyła mnie do tych samych podstron a zalogowany nie jestem na forum tak czy owak.
h1183596
Dodano
24.01.2013 18:48:16
przesledzilem ten twoj filmik pare razy i co zobaczylem w gornym prawym rogu ?? pisze "Profil () Wyloguj" a to jest dziwne tak jak bys byl zalogowany
galax28
Dodano
24.01.2013 17:00:03
Obejrzyjcie to, wszystko tam wyjaśniam bo nie mam siły o tym pisać nawet: http://www.dailymotion.com/video/k1tr2l1UIFUuQM3Kq9D
h1183596
Dodano
23.01.2013 20:57:54
  • galax28 24.01.2013 11:32:54

    [quote=h1183596]Obejrzyjcie to, wszystko tam wyjaśniam bo nie mam siły o tym pisać nawet: http://www.dailymotion.com/video/k1tr2l1UIFUuQM3Kq9D[/quote] Hej ale widze ze dalej wpisujesz tak jak wpisywales wczesniej (filmik czas 2:40s) wpisujesz "bunch"albo "bunch@op.pl" chodzi mi o forum, gdy wejdziesz na forum i klikniesz zalogoj to pojawia ci sie strona logowania i prosi o podanie uzytkownika i hasla a wpisz bunch@centrumxp.pl i haslo powinno pomoc :)

Hej Adminem nie jestem ale postaram sie pomoc. Co podajesz podczas logowania na forum ?? Nazwe i haslo, czy nazwa wyglada tak (ta co podobana przy rejestracji) nazwa@centrumxp.pl i haslo czy jakos inaczej, bo jezeli bedziesz wpisywal sama nazwe bez @centrumxp.pl nie zalogujesz sie nigdzie ;) Mam nadzieje ze bylem pomocny ;) Pozdrawiam
galax28
Dodano
23.01.2013 12:16:31
Poza tym to zatacza jakieś głupie kręgi! Wykonuję kilka czynności i w momencie gdy już mam się zalogować, przenosi mnie innym razem na stronę gdzie MUSZĘ podać swój a-mail na któy zostanie wysłane hasło do resetu. Robię to podając (konieczne bo trzeba) inny adres e-mail. I tak od nowa! JAK WYKONAM WSZYSTKIE KROKI (PO RAZ SETNY TYM RAZEM!!!) TO NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ BO GDY CHCĘ KLIKNĄC "ZALOGUJ" TO PRZENOSI MNIE DO STRONY Z NAPISEM: "W celu potwierdzenie Twojej tożsamości podaj swój adres E-mail" I ZNÓW MUSZE PODAĆ JAKIŚ KONIECZNIE INNY ADRES. TO NIE MA ŻADNEGO SENSU TO WASZE LOGOWANIE! TO JAKIEŚ ŻĄRTY! Po wykonaniu tego kroku poakzuje się komunikat: "Na podany e-mail została wysłana wiadomość, w której znajdziesz link, umożliwiający Ci dalszą rejestrację." No to ja się pytam jaką REJESTRACJĘ?!???? Ja chce się zalogować! I tak w kółko, i tak w kółko, i tak w kółko, i tak w kółko, i tak w kółko, i tak w kółko, ..........
h1183596
Dodano
23.01.2013 03:52:34
h1183596
Dodano:
23.01.2013 03:44:46
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1