nie moge sie polaczyc..................

Ja i paru qmpli z klasy postanowilismy pograc w d2 przez neta, tylko jeden z nas ma zewnetrzne ip wiec od razu stal sie on serwerem. I tu zaczely sie moje problemy. Kiedy on zalozyl gre , nie moglem do nie go dolaczyc (pisze "nie mozna znalesc serwera") podczas gdy inni bez problemu dolaczaja. Pozniej okalzalo sie ze nawet ping do niego ode mnie nie dochodzi, podczas gdy na inne ip normlanie. Dlaczego tak jest ? POMOCY !

Odpowiedzi: 5

1)Nie jestem z nikim z nich w podsieci, ale moj bracik gra ze swoim kolega (tez nie jest w tej samej sieci)przez ip i elegancko chodzilo
2)Nie mam xp, tylko 98se
3)Probowalismy na batle necie zagrac ale niewazne kto zalozyl gre to i tak nikt nie mogl dolaczyc bo wyskakiwalo "nie mozna dolaczyc do gry"

Chyba se qfa nie pogram.........
dexter
Dodano
24.09.2002 21:02:29
Jesli jego komputer nie odpowiada na ping i tracert to wina nie w IPX. A jestes z tymi kolegami co sie lacza w tej samej podsieci? Jesli tak umow sie z kolega i zamien sie IP`ekami. Poza tym xp ma wbudowany firewall i mozna tam skutecznie zablokowac caly ruch w sieci.
mrsit
Dodano
24.09.2002 09:29:04
nie wiem ....... moze sie myle ale moze miec to zwiazek z protokolami IPX ale nie powiem ci za wiele bo nie mam (jak na razie , ale niedlugo jush ) do czynienia z siecia
B3T0N
Dodano
23.09.2002 20:44:54
A wiec tak :
1)Firewala nie ma zaden z nas
2)Jak robie tracert : idzie z mojego serwerka , przez jakies tam , dochodzi do jego serwerka z jego sieci i w momencie kiedy powinien byc juz on "uplynal limit czasu zadania" (mial w tym czasie wlaczonego kompa of course)
Dzieki za te 2 rady ale niestety zadne nie pomogla , moze ktos wie co to moze byc pleasssssse HELP !
dexter
Dodano
23.09.2002 18:07:23
zrob tracert`a

tracert xxx.xxx.xxx.xxx


gdzie xxx.xxx.xxx.xxx to IP kolegi
mrsit
Dodano
23.09.2002 09:29:00
dexter
Dodano:
22.09.2002 23:10:45
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1