Nie moge opróznić kosza.

Mam w98se. Rozpakowałem Bonus z jednej z płyt CDA. Kiedy chcialem go potem usunąc, wyswietlił sie Błąd systemu pliku 1026, Ale pliki przeniosły sie do kosza. Kiedy chcialem oprózniac kosz, wyskakiwał komunikat o złej nazwie pojedyńczych plików. Wystepowały w nich jakieś dziwne znaczki zamiast polskich znaków. W niektórych dałem rade zmienic nazwe i uzsunąc ale kilka pozostało w koszu i... nie widac ich! Ikonka kosza jest pełna a w menu kontekstowym Opróznij kosz jest niedostepne. Jak wrzuce coś do kosza i bede chcial opróznic to usunie sie wszystko prócz tego/tych plików i wyskakuje komunikat ze nie mozna usunąc Pe|ne i ze nazwa jst neprawidlowa lub zadługa i ze mam ja zmienic ale jak skoro nie wisdzac tego pliku nawet jak wezme zeby pokazywało ukryte i systemowe. Ikonka kosza wciąz pełna...

Odpowiedzi: 6

1.Ze scandiskiem nie podziałało.
2.Nie moge opróznic kosza przez dosa tych plików teoretycznie nie ma w koszu bo ich wogóle nie widac... nie moge ich przywrócic ani nic z nimi zrobic... Po prostu jakby ich nie było...

POPRAWKA...
Dzieki... trzeba było powiedziec ze SCANa mam w Dosie zrobić :P Juz wszystko jest OK.
Bejkrools
Dodano
20.08.2005 22:02:18
Moźe mozna spróbowac zmienić nazwę tych plików albo usunąć z pod DOSa z wykorzystaniem zastępczego znaku gwiazdki* ?
W scandiscu zaznaczyłeś automatyczne naprawianie błędów ? Jeśli nie to zrób to i kiedy program znajdzie te uszkodzone pliki kaź mu je usunąc nie naprawiać.
Bobi
Dodano
20.08.2005 10:43:02
Nic z tego, nie podziałało:(
Bejkrools
Dodano
20.08.2005 01:01:54
Tak, dokladnie przeskanowac skandiskiem. On dosc dobrze radzi sobie z takimi plikami.
EL NINO
Dodano
19.08.2005 21:36:13
Uźyłem...i nic. Mam przeskanowac dokladnie dysk czy jak?
Bejkrools
Dodano
19.08.2005 21:11:07
Uzyj systemowego skandiska, lub skandiska z Norton Works jesli masz taki pakiet.
EL NINO
Dodano
19.08.2005 21:01:56
Bejkrools
Dodano:
19.08.2005 20:28:56
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1