nie mogę ootworzyć panelu sterowania i kilku innych rzeczy!!!

mam pewien problem otórz mam vistę RC2 i wszystko chodzi jak należy ale po jakimś czasie (gdzieś 2 tygodnie) chcę wejść do panelu sterowania i nie da się wyskakuje na chwilkę puste okienko i zaraz sie zamyka i nic. jak chcę włączyć windows update też chwilę pomysli i nie otwiera podobnie jak naciskam prawym przyciskiem myszy na computer też sie nie otwiera menu nei wiem co to jest ani dlaczego tak się dzieje ale już raz miałem podobny problem dlatego przeinstalowałem system i teraz mam dokładnie to samo co przedtem. pomóżcie mi bo nie chce mi się od nowa windy instalować. aha poprzednim razem gdy miałem ten problem to wyskakiwał mi komunikat z windows geniuine że mam nielegalny system!! (mam swój klucz którego używam od czasów bety 2 nikomu go nie dawałem i nigdy nie było z tym problemu) i ten komunikat wyskakiwał azwsze kiedy chciałem włączyć jakąś grę itp. no i odkąd pojawiał się ten komunikat nie mogłem wejść do panelu steroania itd. sformatowałem system zainstaloałem od nowa i działało elegancko aż do tej pory. dodam że ten komunikat tym razem jednak nie występuje ale gdzieś czytałem na stronie m$ odnosnie tego komunikatu że pojawia on się w wyniku instalowania jakichś programó niekompatybilnych z vistą tyle tylko ze jak ja mam coś usunąć nie majac dostępu do panelu? ale nieważne bo teraz tego komunikatu nie ma a problem jest aha jeszcze jedno chciałęm dać restore point ale ku mojemu zdziwieniu WSZYSTKIE PUNKTY ZNIKNĘŁY!!!! a miałem ich kilka i zawsze robię punkt przwracania na czystym systemie i go nie ma pomóżcie mi!!!

Odpowiedzi: 0

kremien
Dodano:
16.11.2006 17:59:43
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0