nie moge odinstalowac gry

mam problem poiewaz nie moge odistalowac gry, jak klikam na uninstall to wyskakuje mi ten pasek ze sie odinstalowywuje, dochodzi mniej wiecej do polowy i wyskakuje mi autrorun z tej gry, co mam zrobic zeby ja odinstalowac? w panelu sterowania w dodaj/usun nie ma tej gry, nie wiem jak mam to zrobic... prosze o pomoc

Odpowiedzi: 1

gagatek88:
mam problem poiewaz nie moge odistalowac gry, jak klikam na uninstall to wyskakuje mi ten pasek ze sie odinstalowywuje, dochodzi mniej wiecej do polowy i wyskakuje mi autrorun z tej gry, co mam zrobic zeby ja odinstalowac? w panelu sterowania w dodaj/usun nie ma tej gry, nie wiem jak mam to zrobic... prosze o pomoc

skoro nie ma jej w dodaj/usuń to może wcale jej nie ma? Uninstall or 'shift+delete' różni się głównie tym, że uninstall usuwa wszystkie wpis w rejestrze, skróty menu start itp.ale skoro gry nie ma w dodaj/usuń to może wcale wych wpisów nie ma? :) na Twoim miejscu usuną był grę ręcznie.
Ew. możesz zainstalować grę od nowa, a potem jescze raz ją odinstalować.

PS: Jeśli między instalacją gry a teraz reinstalowałeś windowsa towszystkie wpisy w rejestrze i tak zostały usunięte.

Over
Dodano
29.09.2006 22:05:55
gagatek88
Dodano:
29.09.2006 17:03:46
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1