Nie mam dźwieku w laptopie !

Witam , już niewiem co zrobić wczoraj miałem dzwięk dziś włączyłem cisza ! , piosenka leci a dzwięku nie słychać wszystkie opcje , suwaki na maxa przestawiłem i nic dalej cicho nawet ten zielony pasek nie skacze jak przedtem jak był głos, co mam zrobić sterowniki wgrać ? info o nim: vista home premium 32 bit Sterownik graficzny dla rodziny chipsetów Mobile Intel 4 Series Express 32-bitowy model Compaq Presario CQ71 Notebook Pc dodam że jest po niemiecku windows skad moge ściągnąć sterowniki i jakie , bo nawet jak juz chciałem sciągnać to sie nie dało cały czas przekierowało mnie na tą samą strone a probowałem rożnych sterowników Co zrobic , prosze o pomoc bo juz mnie wku... bierze bo złom bez przerwy jakieś ale ma , uderzyć go nie moge bo nic to nie da heh prosze o pomoc ! Dobra panowie wiem że niewiecie o co chodzi ale już nieważne naprawiłem problem śmiga wszystko ładnie :D mam dźwięk starczyło zainstalować coś niby sterowniki i naprawiło problem w pare sekund :) pozdro WIELCY EXPERCI hehe

Odpowiedzi: 1

Ty jako "znawca" szukający braku dźwięku w grafice bardzo przydasz się w jakimś biurze :-) [quote=Robos]Sterownik graficzny dla rodziny chipsetów Mobile Intel 4 Series Express 32-bitowy [/quote] Typowy "znawca"... Może podałby chociaż dokładny model spośród kilkudziesięciu dostępnych :-) [quote=Robos] (...) model Compaq Presario CQ71 Notebook Pc (...) [/quote] 1.Wystarczyło pobrać sterowniki ze strony dla "znawców": [url=http://www.notebookera.com/notebook-drivers/s_2378_1.shtml]Dla "Znawców" :-)[/url]
Nadadministrator
Dodano
27.08.2010 19:46:08
Robos
Dodano:
27.08.2010 18:32:52
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1