nie ma tematu

:D Wg modema , moje wypowiedzi są pierdnięciami.Kasuję je zatem :D

Odpowiedzi: 13

Malcolm:

Tak...tak...a swistak siedzi..a certyfikat widzialem kiedys na polce w vobisie...:)
Pozdrawiam:)


Eeeeeeeeech,szkoda gadać.Juź sygnalizowałem,źe uwaźam temat za wyczerpany.Swoje zdanie uzasadniłem powyźej,w odpowiedzi do ciebie.
Dalej nie chcę,ani nie widzę potrzeby rozwijania z mojej strony jakiegokolwiek tematu związanego z wątkiem NOD32 i pokrewnym.
Dla mnie nie udało się z NOD.Inni są zadowoleni.A prawda jak zwykle leźy po środku :D
tire
Dodano
17.09.2003 11:33:04
Note :arrow: scott: moim legalnym,zakupionym i waźnym oprogramowaniem antywirusowym jest McAfee v.7 VirusScan Professional EN
Na drugim dysku: darmowy Avast!v.4 Home Edition z BitDefender v.7 Home Edition.
Poprzednio był NOD32.

Ja teź pozdrawiam
8)


Tak...tak...a swistak siedzi..a certyfikat widzialem kiedys na polce w vobisie...:)
Pozdrawiam:)
Malcolm
Dodano
16.09.2003 03:00:19
scott:
Ale tak na marginesie , pisz dalej to bardzo interesujace co masz czasami do powiedzenia.

Pozdrawiam
SCOTT


Temat NOD32 v.2 i jego dystrybucji w Polsce uwaźam ze swej strony za wyczerpany.Nie wracam do niego.
tire
Dodano
15.09.2003 19:14:27
zgadzam się z przedmówcą, i z przed–przedmówcą równieź, to samo dotyczy pozostałych :)
moźe się powtórzę, ale sądzę, źe na róźnych kompach i systemach programy zachowują się róźnie, stąd róźnice w opiniach uźytkowników ;)
ja osobiście do noda nie mam nic, sam go niejednokrotnie chwaliłem, ale moja wersja działała jak burza, u Tire było inaczej
zaś co do macaffee to... poraźka, nie zdarzyło się, źeby jakiś ich produkt działał jako tako (juź nie mówię źe dobrze), zawsze były problemy – np. firewall przy takiehj samej konfiguracji na 2 kompach chodził róźnie – zdarza się :)
najwaźniejsze, źeby dobrać program, który będzie chodził bezbłędnie na TWOIM kompie – nie będzie go przytykał, dobrze wykrywał wiry itd.
a co do róźnicy zdań – zawsze były i będą :):):)
wirus
Dodano
15.09.2003 13:56:43
Nie wiem skad ty bierzesz te informacje , ale sa nieaktualne i bzdurne ale to jest twoje zdanie i szanuje je .
Podejrzewam równiez ze nigdy nie zakupiłeś legalnego produktu i nie zamierzasz takiego zakupić wiec po co tyle gadania o cenach.
Bazujesz na programach dotepnych za darmo z Internetu i tylko takich ?
Moj znajomy ma w firmie program NOD32 i ne nazeka tak jak twoji znajomi. Mysle ze inne towarzystwo.
Ale tak na marginesie , pisz dalej to bardzo interesujace co masz czasami do powiedzenia.

Pozdrawiam
SCOTT
scott
Dodano
15.09.2003 11:28:06
kasuję odp.
tire
Dodano
11.09.2003 21:49:01
Witam...
oj jak czytam te texty na temat noda to krew mnie zalewa jak te wszytskie firmy a raczej dystrybutorzy lubia sie oczerniac...
obecnie mam wlasna firme i sprzedaje praktycznie kazdy mozliwy system antyvir dostepny w naszym "pieknym" kraju...ale zanim to zrobie to sam próbuje sie przekonac czy czasem nie jest to pasc..oczywiscie zanim go komus polece...przechodzily mi przez rece roznosci od symanteca..poprzez kaspersky czy avk...i nie powiem abym byl zachwycony–wiadomo – jeden lepszy w tym drugi jeszcze w czyms innym.A jesli chodzi o noda–jeszcze nie napotkalem na problem, a jesli tylko mi sie wydawalo ze go mam..dystrybutor rozwiewal moje watpliwosci–takze musze stweirdzic ze technikow maja niesamowitych. Od jakiegos pol roku robie testy dotyczace czasu dostarczania szczepionek przez producentow najcieawszych rozwiazan i nie powiem–symantec sie umywa..podsumowujac...oby wiecej takich systemow to bedziemy miec mniej problemow.Osobiscie polecam (zreszta sam uzywam od roku).
Malcolm
Dodano
11.09.2003 20:10:04
Witam

Nie wiem dlaczego tak zle sie mówi o programie NOD32.
jestem zadowolonym uzytkownikiem tego programu i nie mam z nim problemów.Poprzednio uzywałem Symanteca , który działał OK ale jak pojawił sie jakis problem nikt nie umiał mi udzielic konkretnych informacji , po prostu ta fima nie działu technicznego w polsce , mysle ze jest to nie dopuszczalne.
natomiast u dystrybutora programu NOD32 zawsze moge liczyc na odpowiedz na moje pytanie.
Ja polecam ten program z reka na sercu.

pozdrawiam
SCOTT
scott
Dodano
11.09.2003 17:20:59
kasuje odp 8)
tire
Dodano
30.08.2003 13:50:01
hmm, takie podejście dystrybutora jest rzeczywiście niepowaźne :(
sam uźywałem poprzednią wersję i nowszą (do czasu kiedy skończyło się hasełko:) ) i miałem jak najlepsze zdanie, działal bez zarzutu –chociaź nie miałem wirusów, które wymienił tire

w sumie moźna by zakładać wątki "słabości programu ..............", na kaźdy znajdzie się jakiś bat – naprawdę nie ma cudów :):):)

ale dzięki na zwrócenie uwagi na powyźsze problemy, warto wiedzieć
wirus
Dodano
26.08.2003 10:14:19
hmm, takie podejście dystrybutora jest rzeczywiście niepowaźne :(
sam uźywałem poprzednią wersję i nowszą (do czasu kiedy skończyło się hasełko:) ) i miałem jak najlepsze zdanie, działal bez zarzutu –chociaź nie miałem wirusów, które wymienił tire

w sumie moźna by zakładać wątki "słabości programu ..............", na kaźdy znajdzie się jakiś bat – naprawdę nie ma cudów :):):)

ale dzięki na zwrócenie uwagi na powyźsze problemy, warto wiedzieć
wirus
Dodano
26.08.2003 10:14:19
8)
tire
Dodano
10.08.2003 11:22:25
Sam go uźywam w pracy, poniewaź szefo ma jakiś układ z firmą która go sprzedaje i cóź mogę powiedzieć. Obecna całiem odmieniona wersja (zwłaszcza panel konfiguracyjny, chyba na tym się skupili hehe) jest i tak o niebo lepsza od porzedniej, zwłaszcza moguł Amon, który lepiej sobie radzi z przeglądaniem systemu (nie bedę wnikac w temat, wiadomo o co chodzi). jedyn plus tego oprogramowania, źe nie obciąźa w zancznym stopniu procesora (AVK – :( ), ale to chyba jedyny plus. Jako uźytkownik nie polecam.
igal
Dodano
09.08.2003 12:05:02
tire
Dodano:
29.07.2003 19:19:40
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1