Nie działający serwer dla Microsoft Visual Web developer 2008

Hejka, Jak w temacie :) chciałem trochę poprogramować w C# + .NET ale jak to zwykle bywa wystąpił pewien problem. A więc po instalacji i napisaniu jakiejś pierwszej webowej stronki. Chciałem ją odpalić i tutaj zaczął się problem. Błąd taki: [quote] Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web Najbardziej prawdopodobne przyczyny: Nie masz połączenia z Internetem. Witryna sieci Web napotyka problemy. W adresie może być błąd w pisowni. Możesz spróbować wykonać następujące czynności: Diagnozuj problemy z połączeniami Więcej informacji Ten problem może mieć różne przyczyny, w tym następujące: Łączność z Internetem została utracona. Witryna sieci Web jest tymczasowo niedostępna. Serwer nazw domen jest nieosiągalny. Serwer nazw domen nie zawiera listy dla domeny witryny sieci Web. Jeśli to jest adres HTTPS (bezpieczny), kliknij menu Narzędzia, kliknij polecenie Opcje internetowe, kliknij kartę Zaawansowane i upewnij się, że w sekcji Zabezpieczenia są włączone protokoły SSL i TLS. Dla użytkowników w trybie offline Wciąż możliwe jest wyświetlanie subskrybowanych źródeł i niektórych niedawno wyświetlonych stron sieci Web. Aby wyświetlić subskrybowane źródła Kliknij przycisk Centrum ulubionych , kliknij kartę Źródła, a następnie kliknij źródło, które chcesz wyświetlić. Aby wyświetlić niedawno odwiedzone strony sieci Web (może nie udać się dla wszystkich stron) Kliknij menu Narzędzia , a następnie kliknij polecenie Pracuj w trybie offline. Kliknij przycisk Centrum ulubionych , kliknij przycisk Historia, a następnie kliknij stronę, którą chcesz wyświetlić. " [/quote] Włączałem IIS wyłączałem ale nic to nie dało macie może jakieś sugestie??

Odpowiedzi: 0

SoSiker
Dodano:
29.03.2009 16:14:53
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0