Nie działają kodeki.. filmy zpixelowane

Witam, wczoraj zainstalowałem po raz pierwszy XP PRO, bez sp2, bo tak miałem na płycie, wszystko jest ok tylko filmy sa zpixelowane, ciemne i ogolnie nie do ogladania.. czy to mpg, czy avi, nei ma różnicy, probowalem z roznymi kodekami i K-lite i Nimo i XP Codec Pack, instalowalem tez same ffd i dalej nic.. karte graf mam 16mb rive tnt (staroć) stery sciagnalem detonatory 21.18 i w ustawieniach nie da sie takze zmienic jasnosci/kontrastu itd do filmow ,wczesniej mialem win98SE i wszystko smigało.. nie wiem juz co robic ;/ pomocy edit: wlasnie zauwazylem pewna rzecz.. gdy wlaczam na raz 2 filmy to jeden juz odtwarza normalnie (ten otworzony jako drugi) a pierwszy nie.. tix

Odpowiedzi: 1

[quote]edit: wlasnie zauwazylem pewna rzecz.. gdy wlaczam na raz 2 filmy to jeden juz odtwarza normalnie (ten otworzony jako drugi) a pierwszy nie..[/quote] Spróbuj ustawić koligację dla aplikacji za pomocą której odtwarzasz filmy. Ustaw tak, aby korzystała wyłącznie z jednego rdzenia. Wszystko to wykonasz za pośrednictwem menedżera zadań. CTRL + SHIFT + ESC -> zakładka aplikacjie, PPM na odtwarzaczu -> przejdź do procesu -> PPM na procesie -> i ustaw koligację
rokko
Dodano
14.10.2008 02:06:34
tix
Dodano:
10.10.2008 15:33:05
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1