nie działają filmy w Windows 2003 Enterprise

Nie wiem co zrobić bo nie działają filmy w tym systemie.Wcześniej jak miałem XP wszystkie chodziły..Chodziły na jednym ACE Mega Codecs Pack i niczego nie musialem instalowac dodatkowo,aby je odtwarzac.Były odtwarzane na Vplayerze.Teraz próbowałem innych ,róźnych rzeczy –instalowalem przez AllPlayera inne kodeki ,przestawiałem w dxdiag,probowalem innych odtwarzaczy i nic nie działa nadal.CO ROBIĆ??????
Jeśli ktos wie niech pisze : czarodziej17@op.pl

Odpowiedzi: 7

http://www.windows2003.pl/frmThread.aspx?gid=1&tid=1942

Zrobiłem tak jak tam napisali i działa! :D
Anonymous
Dodano
04.04.2004 19:51:17
to sprawa kodekow, wiec spoko wodza. doinstaluj dshowpacka i wywal ace packa. to jest gowno i jedyne co robi w systemie to go zamula. jesli to nie pomoze to doinstaluj jeszcze power dvd i bedzie dzialalo.
cya!
Szymon Grabiński
Dodano
04.04.2004 01:26:49
...z ostatniej chwili....
zainstalowalem dvix 5.1.1 i jest głos ale nie ma obrazu.Dodalem xvid mpeg–4 ,ale nadal nie ma obrazu.jaki to moze byc kodek? A moze cos innego?
Sam juz nie wiem.

p.s. Przyspieszenie graficzne jest na MAXA.
Anonymous
Dodano
03.04.2004 19:24:11
Nie chodza tzn. za 1–ym razem jak zainstalowalem nowszy codec :ace mega codec pack 595–probeta2 to byl glos ale obrazu nie bylo,zaś jak zainstalowalem stary codec ace mega codec pack 593 to w ogole ani obrazu ani dzwieku.W Vplayerze pojawia sie jakis komunikat–ze sa bledy.W ALLplayerze pojawia sie komunikat ze nie ma kodeka lub plik jest uszkodzony.Kodeka nie da sie sciagnac,a po naprawieniu pliku i tak nic nie pomoglo.CO ROBIĆ??????
Anonymous
Dodano
03.04.2004 18:45:23
troche malo danych podales, bo wlasciwie nie wiadomo co ci nie chodzi. problem z odtwarzaniem powinny rozwiazac nastepujace kodeki: divx 5.x, xvid, dshowpack (z ffshow'em) oraz nawet jesli nie masz zamontowanego dvd w swoim sprzecie, zainstaluj dvd playera np. (power dvd, lub windvd). musi chodzic. jesli filmy beda ci sie haczyly to wlacz przyspieszenie sprzetowe na maxa i ewentualnie zalacz opcje directdrawa. jesli nie masz dzwieku (w ogole w systemie) to masz wylaczony dzwiek w systemie, bo windows 2003 z zalozenia jest serverem i domyslnie ma wylaczone audio (niby dla lepszej stabilnosci). gdyby to wszystko na nic sie zdalo to napisz wiecej szczegolow.
pozdro!
Szymon Grabiński
Dodano
03.04.2004 13:37:46
powiem tak:

zainstalowalem fddshow z marca 2004
nastepnie wlaczylem dzwiek
potem przyspieszenie sprzetowe w grafice na max
i jeszcze tylko wlaczylem directdraw w directx

wszystkie filmy chodza pieknie pod win2k3 enterprise

aha
bylbym zapomnial
jeszcze do tego ac3filter do filmow z dzwiekiem ac

powiem krotko ale ostro – nie ma takiej mozliwosci zeby ktorys film mi nie chodzil

P.S. no jeszcze zainstalowalem kodeki do quicktime'a i reala ale to inna para kaloszy
martines
Dodano
03.04.2004 02:55:50
znaczy nie działają, tj. co?? nie ma obrazu i dźwięku?? czy samego obrazu a dźwięk jest, czy wogóle się nie odpala, napisz coś więcej, zapodaj moźe twoją konfigurację sprzętową :roll:
neo340
Dodano
03.04.2004 02:41:09
Anonymous
Dodano:
02.04.2004 23:11:09
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1