Nie działa prawy przycisk myszy

nie działa prawy przycisk myszy, mysz sprawna na 100% bo po zamianie funkcji przycisków prawy działa, a lewy nie wyświetla menu kontekstowego. ps. szukanie na forum wyrzuca jakiś dziwny komunikat "an error occured while searching"

Odpowiedzi: 2

Hm... może się trochę rozpędziłem z tym rejestrem. Nie wiem, jakiej przeglądarki używacie, ani skąd to się wzięło u was, ale... Jeśli macie Firefoxa, można spróbować dopinając ten [url=https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/12572/]dodatek[/url]. Ale to tylko gdybanie. Nie napisałeś nic o konfiguracji programowej swojego sprzętu.
XanTyp
Dodano
18.10.2010 18:26:43
[quote=misfit]nie działa prawy przycisk myszy, mysz sprawna na 100% bo po zamianie funkcji przycisków prawy działa, a lewy nie wyświetla menu kontekstowego.[/quote]No, to bym obstawiał albo brak uprawnień na koncie nie-administratorskim, albo blokadę tej funkcji na koncie administratorskim - w rejestrze.[quote=misfit]ps. szukanie na forum wyrzuca jakiś dziwny komunikat "an error occured while searching" [/quote]A z tym, to by nie zaszkodziło, gdybyś napisał do administracji. Może, jeśli nie tylko ja zareaguję, to coś się zmieni...
XanTyp
Dodano
18.10.2010 06:49:09
  • misfit 18.10.2010 09:43:08

    [quote=XanTyp][quote=misfit]nie działa prawy przycisk myszy, mysz sprawna na 100% bo po zamianie funkcji przycisków prawy działa, a lewy nie wyświetla menu kontekstowego.[/quote]No, to bym obstawiał albo brak uprawnień na koncie nie-administratorskim, albo blokadę tej funkcji na koncie administratorskim - w rejestrze.[quote=misfit]ps. szukanie na forum wyrzuca jakiś dziwny komunikat "an error occured while searching" [/quote]A z tym, to by nie zaszkodziło, gdybyś napisał do administracji. Może, jeśli nie tylko ja zareaguję, to coś się zmieni...[/quote] Nie działa na koncie administratora. Czyli pewniebolkada w rejestrze, ale jakim sposobem? rano działało, pod wieczór przestało, a komputer "chodził" cały czas, małżonak tylko po allegro poklikała z pół godziny:-k ale do rzeczy, czego szukać w tym rejestrze i co zmienić? dzięki z góry.

misfit
Dodano:
18.10.2010 01:09:13
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1