Nie działa klucz do office'a...

Witam. Mam poważny problem. Niedawno kupiłem nowego laptopa. Kiedy chciałem odpalić Office'a wgranego już na dysk wyskoczyła mi prośba o wpisanie klucza na ten produkt. Płyty do laptopa nie miałem żadnej, toteż przepisałem jak zalecano w instrukcji kod ze spodu laptopa, jednak BYŁ ON BŁĘDNY. Żadne programy również nie sprostały zadaniu, pojawiał się ten sam klucz licencyjny(niepoprawny). Co poradzić w tej sytuacji ? Bardzo proszę o pomoc ](*,)

Odpowiedzi: 2

Pewnie skończyła się licencja na Office i stąd ten problem. Z reguły masz 60 dni na sprawdzenie Offica ... a później zakup.
vista64
Dodano
09.11.2010 15:46:29
Sugerowałbym zwrócić się z tą sprawą do sprzedawcy. Widywałem już "nowe" laptopy z wgranym lewym oprogramowaniem, albo z folderem "Moje dokumenty" pełnym jakichś prywatnych fotek. Druga sprawa (a może właśnie po pierwsze) - na pewno kupiłeś maszynę z licencją na pełnego Office? Często producenci instalują wersję 30-dniową i gdy zapyta o klucz to po prostu trza go kupić. No i po trzecie - wybacz proszę pytanie - nie próbujesz czasem wpisywać klucza od WINDOWSA?
sparky
Dodano
03.11.2010 01:46:01
brk
Dodano:
02.11.2010 23:21:07
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1