NIE DLA 22% VAT NA INTERNET

"Przyłączcie się do Zorganizowanego Protestu Internautów przeciwko wprowadzeniu 22% stawki VAT na usługi internetowe.

Platforma Obywatelska jako pierwsza wyraźa swój stanowczy sprzeciw, licząc na poparcie Internautów. Chcemy dalszego rozwoju Internetu w Polsce. Chcemy rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Chcemy normalnej Polski w Europie XXI wieku.

Jednym "kliknięciem" moźecie wyrazić sprzeciw. Poniźej znajdziecie adresy e–mailowe odpowiedzialnych za to ministerstw. Zgodnie z prawem urzędnicy muszą Wam odpowiedzieć tą samą drogą."

http://www.jarmuziewicz.platforma.org/protest.php

Odpowiedzi: 6

Dzięki za umieszczenie takiego posta – wysłałem wszystkie maile – wysyłajcie te listy – moźe nasze polskie oszołomy w końcu się opamiętają – źyczę powodzenia !!
alpin19
Dodano
27.09.2003 13:26:59
ja chiałem bardzo wszystkich przeprosic i powiedziec ze juz nigdy wiecej tego nie zrobie :( :oops: a tak na serio to moj post był 1wszy :)
mlodys
Dodano
27.09.2003 11:47:32
ad.1 mrsit

ad.2 Pawek problem ze wzrokiem u Ciebie :?: zajrzyj do tamtego topicu i zobacz, dwa posty, jeden po drugim.
A poza tym, to ja nikomu nie zwracam uwagi. Staram się tylko pokazać jak najlepiej korzystać z forum :lol: :wink:

Tylko błagam nie pisz po spodem: a–ha lub rozumim :wink:

I wszcho gra...tra la la... :mrgreen: :mrgreen:
aligator
Dodano
27.09.2003 02:05:32
aligator:
Uwaga do wszystkich !!!
Na forum jest 8–miu moderatorów i 2–óch administratorów.


2–óch administratorów?? Kuba i kto??

aligator:
..."uźyj opcji zmień"...


Hmm... a na co mi zwróciłeś uwagę jakąś godzinę temu :?: :?: :wink:
Pawek
Dodano
27.09.2003 01:26:48
Uwaga do wszystkich !!!
Na forum jest 8–miu moderatorów i 2–óch administratorów. Widzimy wszystko i staramy się jak najszybciej reagować na wszelkie nieprawidłowości, oby jak najrzadziej.
Prośba więc do was jest taka; darujcie sobie bezsensowne nabijanie postów uwagami typu jak wyźej lub podobnymi: "uźyj opcji zmień", "nie nabijaj postów", "gdzie są moderatorzy", "topic trzeba zamknąć" itp.
To nasza działka 8) :wink:

I wszystko chyba jasne :idea: :mrgreen: :mrgreen:
aligator
Dodano
27.09.2003 01:19:15
Czemu są dwa takie tematy:
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=7756&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Któryś trzeba usunąć. :wink:
damipl
Dodano
26.09.2003 22:41:41
mlodys
Dodano:
26.09.2003 17:58:40
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1