Nic działa z opisanych porad na temat połączenia 2 komputerów

Witam ! Pokrótce opiszę mój problem z połączeniem 2 kompów. Otóż 1 komp to P4 płyta SiS ne pamiętam chipsetu chyba 645x czy coś w tym rodzaju.Kartę sieciową 3 Com 3C905B-TX mam na PCI. Drugi komp to Dell GX1 500+L.Po skonfigurowaniu 2 kart zgodnie z opisami w poradnikach,mam połączenie i dostęp do drugiego kompa, ale modem neostrada SAGEM FAST@800 na USB niestety wiesza się i nie łączy w ogóle.W końcu skonfigurowałem udostępnianie internetu, chociaż akurat na tym mi nie zależało. Modem łączył normalnie i na jednym i na drugim kompie. Chciałem się przekonać dlaczego muszę skonfigurować połączenie tz.udostępnianie i próbowałem zrobić wszystko na nowo. I tu nic z tego nie działa już i połączenie i oba komputery się nie widzą.Próbowałem różnych możliwych kombinacji ale nic z tego. Nawet deinstalacja sterowników i ponowna ich instalacja nic nie dały. Modem był martwy,pomimo że menadżer pokazywał zainstalowany modem na USB jako sieć bez błędów. Musiałem odtwarzać całą partycję(oczywiście dobrą). I teraz tak przypuszczam czy to nie jest wina tego że oba urządzenia tz.karta sieciowa i modem siedzą jako karty sieciowe w urządzeniach, czy też to jest winatego pokręconego chipa SiS? Pomóżcie bo ja już zgłupiałem do reszty.

Odpowiedzi: 0

Marek D
Dodano:
07.11.2007 21:38:48
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0