newsletter – brak

mam pytanko – czemu juź nie dostaję newslettera? nie wypisywałem się z listy wiec nie rozumię :(

Odpowiedzi: 8

Forum jest :D, ale szukajka nie działa mi cokolwiek bym wpisał
Ad@$
Dodano
21.03.2005 16:43:58
Kuba:
Żadnych z powyzszych atrakcji juź nie planujemy :–)

A jednak ;–)

Dziś rano Serwis był zamknięty, ale są tego rezultaty.
Odłączyliśmy forum od serwisu, tzn są na 2 róźnych serwerach nie zaleźnych od siebie.

Jeśli centrumxp.pl nie będzie działało, albo będziecie mieć roblemy z wejściem na stronę, na forum wejdziecie zawsze wpisując adres:

forum.centrumxp.pl

lub ewentualnie centrumxp.home.pl
Do końca tygodnia serwis będzie przeniesiony na dedykowany serwer, forum jest i zostanie na serwerze home.pl (home.pl to jedna z najlepszych (i najdroźszych ;–) ) firm w Polsce jeśli hodzi o hosting. O ile nie będzie trzęsienie ziemi, albo upadku meteoryta, z Forum juź nic nie powinno się dziać).

Avatary będą się ładowały z serwera z serwisem (dopiero jak przeniose na ww. dedykowany), załączniki z serwera na którym mamy programy, skiny itd). Domena forum.centrumxp.pl zacznie działać w ciągu 24 h.

UPDATE:
Wczoraj rano ktoś mi przysłał maila, źe jest mu smutno, źe to juź koniec CentrumXP.pl. Uznam to za bardzo dory źart! ;–)
Kuba
Dodano
21.03.2005 14:51:53
Ad@$:
Czy to znaczy, źe posty, które aktualnie piszę pozostaną (jak narazie)na forum i nie będzie źadnych backupów?


Żadnych z powyzszych atrakcji juź nie planujemy :–)
Kuba
Dodano
20.03.2005 23:06:35
Czy to znaczy, źe posty, które aktualnie piszę pozostaną (jak narazie)na forum i nie będzie źadnych backupów?
Ad@$
Dodano
20.03.2005 22:51:43
kietek:
Kuba:
Była przerwa na czas przenosin serwera.
A ile bedzie jeszcze tych "przerw"? ;)


Teoretycznie juź nie powinno być źadnych. A jak w praktyce? zobaczymy
Kuba
Dodano
20.03.2005 22:47:34
kietek:
Kuba:
Była przerwa na czas przenosin serwera.
A ile bedzie jeszcze tych "przerw"? ;)

Tyle ile trzeba...
Bobi
Dodano
20.03.2005 22:38:04
Kuba:
Była przerwa na czas przenosin serwera.
A ile bedzie jeszcze tych "przerw"? ;)
kietek
Dodano
20.03.2005 22:37:19
yyy, dziś juź będą wysyłane.
Była przerwa na czas przenosin serwera.
Kuba
Dodano
20.03.2005 22:34:19
Tyran
Dodano:
20.03.2005 14:57:07
Komentarzy:
8
Strona 2 / 2