Net Framework

Dlaczego nie można zainstalować Net Framework żadnej wersji :rolleyes: Podczas instalacji pojawia się tylko (Raport o błędach) #-o solex

Odpowiedzi: 5

Z ciekawości zapytam - co pomogło ??
Żółty
Dodano
29.06.2007 23:30:37
  • solex 05.07.2007 22:51:30

    [quote=Żółty]Z ciekawości zapytam - co pomogło ??[/quote] re; wiem czym jest ciekawość:lol: Powiem tylko, że sam nie wiem jak to sie stało. Zassałem inną wersję F.W i jakoś poszło:lol: solex

Oj solex, solex ... Jezyków trzeba sie uczyć :P Szukaj logu w lokalizacji %temp% (wpisz sobie to tak jak stoi w start -> uruchom to automatycznie przeniesie Cie do właściwego folderu). Plik powinien mieć nazwę w rodzaju dd_netfx20MSIxxxx.txt A jak nie dasz rady to uruchom polecenie [quote]dotnetfx.exe /l c:\framework.log[/quote] Wygenerować się powinien plik c:\framework.log - i w nim szukać należy błędów. Jak sobie nie dasz rady to wystaw gdzies na sieci taki plik log i daj linka na forum (może być na wklej.org) bo wklejanie tutaj całego pliku mija się z celem (prawdopodobnie dużo tekstu w nim będzie).
Żółty
Dodano
29.06.2007 21:06:02
  • solex 29.06.2007 22:15:26

    [quote=Żółty]Oj solex, solex ... Jezyków trzeba sie uczyć :P Szukaj logu w lokalizacji %temp% (wpisz sobie to tak jak stoi w start -> uruchom to automatycznie przeniesie Cie do właściwego folderu). Plik powinien mieć nazwę w rodzaju dd_netfx20MSIxxxx.txt A jak nie dasz rady to uruchom polecenie [quote]dotnetfx.exe /l c:\framework.log[/quote] Wygenerować się powinien plik c:\framework.log - i w nim szukać należy błędów. Jak sobie nie dasz rady to wystaw gdzies na sieci taki plik log i daj linka na forum (może być na wklej.org) bo wklejanie tutaj całego pliku mija się z celem (prawdopodobnie dużo tekstu w nim będzie).[/quote] re; bardzo dziękuję za okazałą pomoc:redface: Coś wyszperałem w sieci (pomogło) Twoje bezcenne rady zapiszę do, oby nie ponownego problemu:lol: ps. jeszcze raz wielkie dzięki.. solex

Oj nie, to nie wygląda na plik log instalacji Frameworka. To raczej wyglada na jakieś updejty antywirusa. Jak nie możesz znaleźć to zawsze możesz spróbwać uruchomić instalatora frameworka z przełącznikiem /l Znalazłem szczegółowe informacje o domyślnym położeniu pliku log z instalacji .NET Framework 2.0 - [url]http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa480242.aspx[/url] - jest tam opisane zarówno położenie plików log jak i sposób na uruchomienie instalatora ze wskazaniem własnego pliku log
Żółty
Dodano
29.06.2007 13:00:17
  • solex 29.06.2007 16:52:52

    [quote=Żółty]Oj nie, to nie wygląda na plik log instalacji Frameworka. To raczej wyglada na jakieś updejty antywirusa. Jak nie możesz znaleźć to zawsze możesz spróbwać uruchomić instalatora frameworka z przełącznikiem /l Znalazłem szczegółowe informacje o domyślnym położeniu pliku log z instalacji .NET Framework 2.0 - [url]http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa480242.aspx[/url] - jest tam opisane zarówno położenie plików log jak i sposób na uruchomienie instalatora ze wskazaniem własnego pliku log[/quote] re; Bardzo ci dziękuję za zainteresowanie, lecz strona do której mi podałeś link, jest w j.Angielskim Zakładam gdyby owa strona była w j. Arabskim to, nie byłoby żadnego problemu:mryellow: ps. przepraszam za żart solex

Zdaje się, że w którymś folderze temp (albo użytkownika albo Windows\Temp) powinien być plik log z działaniami wykonywanymi podczas instalacji. Poszukaj go, zajrzyj do niego i sprawdź gdzie i na czym się wykłada instalator.
Żółty
Dodano
29.06.2007 12:05:35
  • solex 29.06.2007 12:51:31

    [quote=Żółty]Zdaje się, że w którymś folderze temp (albo użytkownika albo Windows\Temp) powinien być plik log z działaniami wykonywanymi podczas instalacji. Poszukaj go, zajrzyj do niego i sprawdź gdzie i na czym się wykłada instalator.[/quote] re; tmp znalazłem chyba ten plik, lecz otworzyć go się niestety nie da :-s I prawdę mówiąc sam już nie wiem co z tym zrobić? Upd14F.tmp/Upd14F.tmp solex

Boś pewnie coś skopał, ew. zrobił to za Ciebie . system ( jaki też nie wiadomo konkretnie ). Przy tej ilości informacji - wersji jest coś ze 4 , w tym niekóre już w systemie - czort wie jaki jest powód. Możesz sprawdzić narzedziem Windows Install Clean Up czy jakaś resztka nie zostąła i ją wyczyścić ( to jednak tylko luźna sugestia ). PS. A w tym raporcie o błedach to co jest napisane ?
Rebe
Dodano
28.06.2007 19:05:09
  • solex 29.06.2007 11:31:36

    [quote=Rebe]Boś pewnie coś skopał, ew. zrobił to za Ciebie . system ( jaki też nie wiadomo konkretnie ). Przy tej ilości informacji - wersji jest coś ze 4 , w tym niekóre już w systemie - czort wie jaki jest powód. Możesz sprawdzić narzedziem Windows Install Clean Up czy jakaś resztka nie zostąła i ją wyczyścić ( to jednak tylko luźna sugestia ). PS. A w tym raporcie o błędach to co jest napisane ?[/quote] re; Oto opis błędu podczas instalacji: Instalator Microsoft.Net Framework 3.0 Sygnatura błędu EventType: wap10setup P1:13165 P2:3.004506.30_waprtm_x86_sf P3:mc P4:inst P5:f P6:dd_ca_checkrollbackenbled_x86.3643236f_fc70_ P7:0 P8:1603 P9:- P10:micrisoft.net f Trećś raportu o błędach Następujące pliki zostaną dołączone do tego raportu o błędach: C:\DOCUME~1\solex\USTAWI~1\Temp\WLF26.tmp C:\DOCUME~1\solex\USTAWI~1\Temp\SDB27.tmp C:\DOCUME~1\solex\USTAWI~~1\temp\VSWO\VSSWMSISSumary.txt C:\DOCUME~1\solex\USTAWI~1\Temp\VSWO\VSSWMSIInstallTime.txt C:\DOCUME~1\solex\USTAWI~1\Temp\VSWO\VSSWMSIFallinfo.txt

solex
Dodano:
28.06.2007 19:01:16
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1