Nero

Witam. Mam problem z Nero 7. Wszystko było ok do dziś. Chciałem nagrać film VCD na płytę DVD ale nie mogłem znaleść odpowiedniej opcji. Po wybraniu opcji DVD było tylko 'nagraj DVD wideo'. Po przerobieniu filmu na DVD(VOB), Nero poinformował mnie że brak plików IFO i jeszcze jakiegoś. Do tej pory nie miałem problemów z nagrywaniem VCD na DVD. Acha jeszcze jedno, po wybraniu Nero Vision film kopiuje się do programu i wszystko idzie dobrze do momętu "nagraj" wyskakuje wtedy że Nero nie może przerobić filmu (czy coś takiego) Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Odpowiedzi: 4

Już wiem co się stało. Nero które posiadałem było z ograniczeniami i po pewnym czasie zostały wyłączone pewne funkcje, między innymi nagrywanie VCD.
robson1984
Dodano
08.07.2010 17:42:16
Wykonaj obraz płyty vcd i nagraj go na płytę dvd. To jedna z wygodnych alternatyw zamiast Nero. Zainstalowałeś ponownie Nero... a czy odinstalowałeś poprzednią instalację? A czy wyczyściłeś rejestr? Czy pousuwałeś wszystkie powiązane z nim foldery i dopiero wykonałeś następną instalację? Dodam, że kilka dni temu mogłeś złapać jakiegoś wirusa, który coś tam namieszał, ale nie wspominasz, czy był jakiś wirus, czy skanowałeś kompa i czy nie znalazło to jakiegoś chwasta. Generalnie mało mówisz o środowisku, skupiając się tylko na objawach, bez szukania przyczyn. Co było a nie jest... itd.
XanTyp
Dodano
07.07.2010 00:42:48
Dzięki Xan. Dziś zainstalowałem ponownie Nero (orginał) i jest to samo, czyli nie mogę nagrać VCD na płytę DVD. Spróbuje to lepiej określić. Po otwarciu Nero wybieram nośnik DVD i w zakładce "zdjęcia i wideo" jest tylko opcja "nagraj DVD wideo". Po wybraniu tej opcji przeciągam film (niezależnie czy jest to MOV czy VOB) wyskakuje mi że są potrzebne pliki IFO i BUP. Chcąc nagrać film na płytę DVD (VCD lub DVD) poprzez Nero Vision wyskakuje komunikat "transkodowanie wideo nie powiodło się". Dodam że jeszcze kilka dni temu wszystko było OK. Krótko mówiąc chodzi mi o nagranie VCD na płytę DVD.
robson1984
Dodano
06.07.2010 14:41:16
[quote=robson1984]do momętu [/quote]Momenty były? No masssssssz :D[quote=robson1984](czy coś takiego)[/quote]Spróbuj... no, coś takiego, ale nie wiem co takiego #-o
XanTyp
Dodano
05.07.2010 23:54:47
robson1984
Dodano:
05.07.2010 21:19:44
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1