Nero + Win 2k3 = problem

Mam problem z Nero pod win 2k3. Start smart uruchamia się normalnie, cd–rw czyści ale gdy kliknę utwórz dysk z danymi pojawia się na chwile okno i zaraz znika. Jeśli to coś pomoźe w ew. pomocy zamieszczam log z HijackThis:

Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 14:28:46, on 2005–12–02
Platform: Windows 2003 Dodatek SP1 (WinNT 5.02.3790)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.3790.1830)

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\WINDOWS\soundman.exe
C:\Program Files\Internet Explorer\IEXPLORE.EXE
C:\WINDOWS\system32\msiexec.exe
C:\Program Files\Ahead\Nero StartSmart\NeroStartSmart.exe
F:\Programy\hijackthis\HijackThis.exe

R1 – HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = res://shdoclc.dll/hardAdmin.htm
R1 – HKCU\Software\Microsoft\Internet Connection Wizard,ShellNext = http://www.forum.centrumxp.pl/
R0 – HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza
O4 – HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE
O4 – HKLM\..\Run: [ATIPTA] C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
O4 – HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe
O20 – Winlogon Notify: dimsntfy – C:\WINDOWS\SYSTEM32\dimsntfy.dll
O23 – Service: Ati HotKey Poller – Unknown owner – C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
O23 – Service: ATI Smart – Unknown owner – C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe

Z góry dzięki za pomoc.
***
Edit:
Log wygląda spoko. To co dostałem na http://www.hijackthis.de/en
Jedynymi rzeczami niepokojącymi było:

Help us to keep this free service online! Please give us a small donation via PayPal.
It seems that you don't use an anti–virus scanner or your scanner is not active. Only an anti–virus scanner can protect you against new viruses. You can look here for a good anti–virus scanner.
No active firewall was found on your system or the firewall you use is unknown to us. If you dont use a firewall you should download and install one or activate windows xps own one. In case you got questions or you want us to add the firewall you use to our database, contact us at our forum www.hijackthis.de/forum

Ale z tym dam sobie radę no bo kto w końcu nie umie zainstalowac np. Kerio i Avast'a ;). Wie ktoś co moźźe być powodem niemoźności w nagraniu płyty pod Nero?

Odpowiedzi: 2

mam taki sam problem.
smart się uruchamia, ale jak chcę cos nagrać to okno znika a nero burning rom nie odpala, tylko wisi.
co gorsza nie moge wylączyc kompa ani go ponownie uruchomić, tylko RESET :/

nie pomoglo przeinstalowanie programu.

kiedyś juz cos takiego miałam, potem odokładałam RAMu i nowy dysk twardy – po tym było ok, a teraz (2 tygodnie moze minely..) odpalam Nero – a tu dzieje sie to samo :/
wydaje sie ze zupelnie bez powodu, bo nie instalowalam nic nowego, zadnych programów..

szukalam w internecie, ale jakos nigdzie nie moge znalezc rady.

help! :)


ps. aha, tylko źe ja mam Win XP
fren
Dodano
01.03.2006 22:19:29
Moze probujesz nagrac cos z konta usera??
Jesli tak to sciagnij NeroBurnRightsInstaller PL
http://www.cdrinfo.pl/download/2226183524

:arrow: nie wiem jak to dziala nie testowalem ale nikt na ten post nie mial pomyslu a moze rozwiazanie jest proste
STMan
Dodano
20.02.2006 00:36:53
Mateush
Dodano:
02.12.2005 15:29:33
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1