NERO NERO NERO

HEJ.MAM PROBLEM Z NAGRYWANIEM PLYTEK AUDIO POD WIN XP PRO.MAM NAGRYWARKE LG MODEL 8160B 16x10x40.PIERWSZE WYPALANIE ZAWSZE PRZEBIEGA PRAWIDLOWO I KONCZY SIE POWODZENIEM.PRZY NASTEPNYM JEST JUZ PROBLEM BO KOMP SIE WIESZA I JEDYNYM WYJSCIEM JEST RESET.PODCZAS TEGO WYPALANIA NIE NISZCZY PLYTEK – NA SZCZESCIE!!!TAK WIEC JAK NIE WYKONAM PO KAZDYM NAGRANIU RESTARTU TO NICI Z KOLEJNEGO PALENIA.WSZYSTKIE INNE KOMBINACJE WYPALANIA PRZEBIEGAJ PRAWIDLOWO.MAM NERO 5.5.7.2. Z GORY THX ZA POMOC.

Odpowiedzi: 4

Heheh
Gość ma problem z nagrywaniem i prosi o pomoc a tu
dyskusja która nagrywarka jest lepsza hehehe
I to cała filozofia formu hehehe ;)

Marcin dowiedziałeśsie czegś konkretnego poza tym kto ma najlepszą nagrywarke a która jesy do dupy ;)
hehe
Pozdrawiam
dusk
Anonymous
Dodano
27.05.2002 17:32:39
Ja mam RICOCH'A i pali płytki, źe aź furczy. :–)
A co do LG to moje zdanie jest takie: LG śmiga fajosko do pierwszych problemów, potem juź zamienia się w kupę złomu.
Jest teź jeden niezaprzeczalny fakt, napędy LG są bardzo ciche.
zulus
Dodano
27.05.2002 00:33:38
LG. Racja miałem DVD skończyła się gwarancja i za miesiąc siadł i do kosza go musiałem wywalić, mam juź dość LG.
Anonymous
Dodano
27.05.2002 00:14:50
LG the best. To dobre. Siadają zaraz po tym jak się gwarancja skończy. Mam Teaca 24x i nagrałem nia juź ponad 2000 płyt i działa bez zarzutu. LG jest the best po Teac. Zapomniałeś jeszcze o nagrywarkach Plextor – najlepsze, potem Teac a na końcu gdzieś tam LG....................
marpol78
Dodano
13.05.2002 17:04:11
Anonymous
Dodano:
03.03.2002 23:54:46
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1