Neostrada

Na początku wytam wszystkich! Nie mogę zainstalować sterowników do modemu Sagem Fast 800 pod Win 2003 Serwer. Jakieś kmiotki z infolinii odsyłają mnie wciąź na stronę producenta modemu, ale tam nic nie ma.Czy ktoś wie co zrobić by neo działała pod tym systemem?

Odpowiedzi: 8

Iron_007:
wyskoczyl bląd 691 choc nazwa i haslo są na 100% poprawne, u kolegi wyskakuje ten sam bląd.....


moga byc tylko i wylacznie 3 powody:

1) nastapil samoczynny restart portow za Radiusem (serwer dostepowy Neostrady), parametry nie sa przepuszczane przez serwer dostepowy

2) aplikacja i sterowniki sa zainstalowane jednoczesnie i tworzone jest polaczenie recznie (albo aplikacja albo sterowniki i polaczenie recznie), w innym przypadku pojawic sie moze blad 691 nawet jak wszystko jest dobrze wpisane

3) wczesniej byla awaria rutera dostepowego i nalezy zmienic haslo do polaczenie gdyz jest szansa ze stara sesja caly czas "wisi", w tym celu nalezy polaczyc sie na parametrach:

login: rejestracja@neostrada.pl
haslo: rejestracja

nastepnie nalezy wejsc na strone:

www.panel.neostrada.pl

i wpisac ID i PIN (jak sie ich nie posiada nalezy wczesniej wejsc na strone www.rejestracja.neostrada.pl i tam jest takie zdanie "Abonenci uslugi Neostrada moga pobrac ID i PIN klikajac pobierz"

Na stronie www.panel.neostrada.pl bedzie pole do zmiany hasla i nalezy jakies swoje haslo do polaczenie wprowadzic

pozdro 600
rafcik
Dodano
30.12.2004 00:39:14
nie oczekuje zadnej odpowiedzi ale problem moze sie pojawiac u innych uzytkownikow wiec probuje pomoc i nie musisz dodawac swoich komentarzy :evil: :evil: :evil:
rafcik
Dodano
30.12.2004 00:22:42
rafcik:
...czy modem jest wykrywany w menedzerze?
Oczekujesz odpowiedzi na post z kwietnia badz z lipca ? Nie przesadzasz ?
EL NINO
Dodano
29.12.2004 23:57:45
tak jako jedna z kart sieciowych
Mateuszpi
Dodano
29.12.2004 23:49:40
ja instalowalem sagema na win2003 pod usb z samymi sterownikami zrobilem polaczenie recznie i wszystko hulalo, a czy modem jest wykrywany w menedzerze?
rafcik
Dodano
29.12.2004 23:37:09
wyskakują błędy (zresztą nie tylko u mnie) mi wyskoczyl bląd 691 choc nazwa i haslo są na 100% poprawne,


pewnie masz i dobre, ale sprawdz moze czy twoj system dziala w sieci z domena czy peer–to–peer jako grupa robocza. jesli nie masz potrzeby uzywania kontrolera domeny to przejdz na grupe robocza.

Czy ktoś wie co zrobić by neo działała pod tym systemem?

pewnie. zawsze mozesz kupic modem ethernetowy :) albo router i wtedy na pewno uda sie podlaczyc twojego kompa do neo. nie zawsze promocja za 1zl jest naprawde promocja :)
ok. za moment podlacze sagema 800 usb do mojego serwera i powiem ci jak to skonfigurowac.
Szymon Grabiński
Dodano
05.07.2004 14:16:37
witam wszystkich
mam ten sam problem co Ardi
skonfigurowalem win 2003 tak jak na schemacie i......
wyskakują błędy (zresztą nie tylko u mnie) mi wyskoczyl bląd 691 choc nazwa i haslo są na 100% poprawne, u kolegi wyskakuje ten sam bląd.....
co z tym zrobic? i czy da sie obejsc bez sterowników......których nie ma :(
Iron_007
Dodano
01.07.2004 04:25:29
polecam www.neostrada.info
w windows 2003 jest juz wbudowany mechanizm polaczenia szerokopasmowego.

pozdrawiam
szymon grabiński
Anonymous
Dodano
26.04.2004 10:44:21
Anonymous
Dodano:
26.04.2004 02:25:40
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1