Neostrada, IE , proxy i siec ... jednym slowem problem z INTERNETEM

[b]Mam neostrade na swoim komputerze i była ona udostępniona bratu przez siec konfiguracji w sys.XP. [/b] Internet chodził bez problemów... do wczoraj - a raczej do dzis rana Z wersji brata jakos tak zaczelo sie mulic przegladanie. Teraz generalnie nic nie idzie otworzyc! Problem dotyczy tylko właściwie chyba przeglądarki... ponieważ gg chodzi normalnie - czyli internet w drugim komputerze jest! Wykluczam więc błąd sieci, połączenia, kabla itd... lub modemu bo i ja bym wówczas nie miała neta a u mnie jest OK! Włączając IE stronę startową google.pl nic się nie pokazuje , jest wczytywanie strony czy coś takiego a nadole w pasku piszę: [i] TRWA WYKRYWANIE SERWERU PROXY [/i] i po paru minutach pojawia się, żę: [i]NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ STRONY INTERNET EXPLORTER itd[/i] Szukając info w necie , znalazłam, iż trzeba w opcjach internetowych -> połączenia -> ustawienia sieci LAN - wszystko odchaczyć. Tak więc i zrobiłam... ale to nic nie dało. Zresetowałam nawet ustawienia IE w opcje internetowe -> zaawansowane -> reset ale dalej jest tak samo... Zainstalowałam Opere 9 ale tam też internet nie działa jeśli chodzi o przeglądanie www. I już nie wiem co jeszcze wymyśleć, żeby strony chodziły:(

Odpowiedzi: 0

ewka_n310
Dodano:
21.09.2008 19:51:09
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0